Физически норматив на съдиите от професионалния футбол в България 05.11.2014г. + Програма и серии

30 октомври 2014 17:35

ФИЗИЧЕСКИ НОРМАТИВ НА СЪДИИТЕ ОТ ПРОФЕСИОНАЛНИЯ ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ

 

ДАТА:                05 НОЕМВРИ 2014г. - СРЯДА

МЯСТО:             ГРАД СОФИЯ

Място: комплекс „Царско село” / терен с изкуствена настилка /.

 

Всички съдии трябва да предоставят актуален ИНДИВИДУАЛЕН медицински документ, който да бъде предаден 15 минути  преди началото на загрявката за съответната серия.

 

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОБЛЕКЛО : АНДРЮС, БЕЛИ ФЛАНЕЛКИ и ЧЕРНИ ГАЩЕТА

 

I серия :

1.Станислав Тодоров

2.Георги Кабаков

3.Ивайло Стоянов

4.Никола Попов

5.Николай Йорданов

6.Цветан Кръстев

7.Георги Йорданов

8.Радан Мирянов

9.Таско Тасков

10.Ангел Баялцалиев

11.Станислав Ставров

12.Ангел Ангелов

13.Стефан Апостолов

14.Владимир Вълков

15.Мартин Стоименов

16.Вихрен Манев

17.Георги Давидов

18.Георги Димитров

19.Мартин Александров

20.Стефан Павлов

21.Адриан Петров

22.Драгомир Драганов

23.Александър Костадинов

24.Стоян Денев

25.Петър Доровски

26.Драган Стойков

27.Георги Игнатов

28.Боян Славков

29.Валентин Станчев

30.Румен Христов

31.Волен Чинков

 

II серия :

1.Никола Атанасов

2.Георги Гинчев

3.Людмил Павлов

4.Тихомир Алексов

5.Борислав Колев

6.Георги Иванов

7.Цанко Миндалов

8.Валентин Железов

9.Радослав Станев

10.Димитър Желязков

11.Павлин Тютюнджан

12.Петър Кирилов

13.Димитър Буров

14.Михаил Парушев

15.Калин Людмилов

16.Иван Кирилов

17.Димитър Андреев

18.Живко Недялков

19.Мустафа Шефкет

20.Никола Петров

21.Неделчо Гаджалов

22.Петър Григоров

23.Ивелин Занев

24.Радослав Гидженов

25.Павел Мичев

26.Веселин Гацев

27.Вангел Вангелов

28.Светослав Джевизов

29.Йото Гарабедов

30.Димитрина Милкова

31.Галя Ечева

32.Екатерина Маринова

33.Йорданка Корчева

34.Гергана Видова

35.Мирела Иванова

 

III серия :

1.Михаил Михайлов

2.Борислав Ненков

3.Николай Малджански

4.Димитър Димитров

5.Иван Пенчев

6.Ивайло Ненков

7.Светослав Шехов

8.Борис Попов

9.Мирослав Михайлов

10.Илиян Маринов

11.Тодор Малинов

12.Александър Марков

13.Николай Стоянов

14.Петър Атанасов

15.Владимир Моллов

16.Станимир Тренчев

17.Даниел Цолов

18.Ивайло Петров

19.Красимир Атанасов

20.Николай Рамунски

21.Симеон Къчовски

22.Владимир Стойчев

23.Стилиян Иванов

24.Красимир Кръстев

25.Динко Терзиев

26.Петър Кузев

27.Ангел Димитров

28.Милен Въжарски

29.Росен Гановски

30.Ахмед Белбер

31.Владимир Недялков

32.Рюстем Карагарен

33.Георги Андреев

34.Иво Андреев

35.Симеон Великов

36.Димитър Михайлов

37.Калоян Кирилов

38.Димо Димов

 

 

IV серия : Асистен съдии „А” ФГ :

 

1.Иван Вълчев

2.Крум Стоилов

3.Веселин Мишев

4.Георги Славов

5.Диян Вълков

6.Иво Колев

7.Мартин Маргаритов

8.Георги Тодоров

9.Мартин Венев

10.Александър Атанасов

11.Емил Вангелов

12.Николай Стайков

13.Дениз Соколов

14.Милен Арабаджиев

15.Георги Георгиев

16.Георги Дойнов

17.Мартин Димитров

18.Николай Георгиев

19.Младен Маринов

20.Милен Станев

21.Станимир Илков

22.Димитър Стоилов

23.Георги Караколев

24.Атанас Бозев

25.Илиян Капарашев

26.Иво Боев

27.Мартин Ангелов

28.Димитър Русев

29.Николай Христов

30.Пламен Хинков

 

V серия : Асистен съдии „А” ФГ :

 

1.Драгомир Милев

2.Георги Ковачев

3.Димитър Димитров   

4.Николай Марков

5.Валентин Добрев

6.Тони Пандарски

7.Георги Калудов

8.Павлин Михайлов

9.Даниел Ников

10.Виктор Главински

11.Ивайло Милков

12.Антоан Георгиев

13.Николай Кънчев

14.Димитър Добромиров

15.Ивайло Атанасов

16.Антон Терзиев

17.Светослав Динев

18.Димо Вълчев

19.Велислав Миленков

20.Петър Стойчевски

21.Пламен Георгиев

22.Цанко Симеонов

23.Петър Джугански

24.Мирослав Максимов

25.Станислав Груев

26.Николай Чакъров

27.Андрей Николов

28.Радостин Шиков

29.Юлиян Тодоров

30.Стефан Димитров

 

VI серия : Асистент съдии „Б” група :

 

1.Енчо Енчев

2.Христо Хаджийски

3.Йордан Петров

4.Борислав Митрев

5.Кирил Чакъров

6.Георги Стоянов

7.Велизар Генчев

8.Светлин Симеонов

9.Георги Минев

10.Венцислав Банчев

11.Костадин Тановчев

12.Асен Атанасов

13.Георги Димитров

14.Георги Стамболджиев

15.Михаил Кръстев

16.Стоян Владимиров

17.Никифор Велков

18.Асен Крумов

19.Цветан Горанов

20.Красимир Енев

21.Румен Иванов

22.Владимир Владимиров

23.Мурад Вели

24.Красимир Атанасов

25.Димитър Димитров

26.Атанас Делчев

27.Недялко Матанов

28.Владислав Виденов

29.Мартин Никифоров

30.Ангел Карадалиев

 

VII серия : Асистен съдии „Б” група

 

1.Антон Тончев

2.Стефан Пецанов

3.Траян Енчев

4.Петър Симов

5.Дарин Страхилов

6.Владимир Чешмеджиев

7.Ириней Бодуров

8.Любин Димитров

9.Димитър Димитров

10.Радослав Фисински

11.Деян Георгиев

12.Християн Ганев

13.Васил Шавов

14.Стефан Делчев

15.Мирослав Марков

16.Александър Николов

17.Станислав Станев

18.Мариян Хараланов

19.Пламен Ванков

20.Петър Митрев

21.Владимир Велев

22.Красимир Миланов

23.Иван Станев

24.Петър Рангелов

25.Мирослав Симеонов

26.Мирослав Желев

27.Васил Петров

28.Здравко Николов

29.Мартин Мачев

30.Ивелин Драгнев

31.Кирил Шумантов

32.Светослав Стойчев

 

 

Стартове на сериите :

 

I серия :    старт 13:30ч. /загрявка 13:10ч./

II серия :  старт 13:50ч. /загрявка 13:30ч./

III серия : старт 14:10ч. /загрявка 13:50ч./

IV серия :  старт 14:30ч. /загрявка 14:10ч./

Vсерия :    старт 14:50ч. /загрявка 14:30ч./

VI серия :  старт 15:10ч. /загрявка 14:50ч./

VII серия : старт 15:30ч. /загрявка 15:10ч./

VIII срия : старт 15:50ч. /загрявка 15:30ч./

 

 

СК СИ ЗАПАЗВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ В ПРОГРАМАТА.

Последни решения