Решение СТК 12.05.2017 г

12 май 2017 17:03

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно-техническа комисия

Решение - 12.05.2017 г.

           

Приема предложената програма на Първа професионална лига до 36-ти кръг включително и баражите за определяне на участниците в Първа и Втора лига за сезон 2017/2018 и баража за определяне на последния участник в Лига Европа за 2017/2018 година, както следва:

33/7 кръг

16.05/вторник/

Левски

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

17.05/сряда/

Черно море

-

Дунав

17.30

Диема спорт2

17.05/сряда/

ЦСКА –София

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт2

 

Плейофи 1 - /първи срещи/

15.05/понеделник/

Ботев

-

Берое

20.00

Диема спорт

16.05/вторник/

Пирин

-

Верея

17.30

Диема спорт

18.05/четвъртък/

Монтана

-

Нефтохимик

17.30

Диема спорт

18.05/четвъртък/

Локомотив ГО

-

Славия

19.45

Диема

 

34/8 кръг

20.05 /събота/

Лудогорец

-

ЦСКА –София

20.00

Диема спорт

21.05/неделя/

Дунав

-

Левски

17.30

Диема спорт 2

21.05/неделя/

Локомотив Пд

-

Черно море

20.00

Диема спорт 2

 

Плейофи 1 - /срещи реванш/

19.05/петък/

Ср 1

Берое

-

Ботев

20.00

Диема спорт

20.05 /събота/

Ср 2

Верея

-

Пирин

17.30

Диема спорт

22.05/понеделник/

Ср 3

Нефтохим

-

Монтана

17.30

Диема

22.05/понеделник/

Ср 4

Славия

-

Локо ГО

20.00

Диема спорт

*Ср = Среща

Финал Купа България

24.05/сряда/

Лудогорец

-

Ботев Пд

18.30

Диема

 

35/9 кръг

28.05/неделя/

ЦСКА –София

-

Левски

18.30

Диема спорт 2

28.05/неделя/

Локомотив Пд

-

Дунав

21.00

Диема спорт

28.05/неделя/

Черно море

-

Лудогорец

21.00

Диема спорт 2

 

Плейофи 2

26.05/петък/

Загубил Ср 3

-

Загубил Ср 4

17.45

Диема

26.05/петък/

Победител Ср 3

-

Победител Ср 4

20.00

Диема спорт

27.05/събота/

Победител Ср 1

-

Победител Ср 2

20.00

Диема спорт

36/10 кръг

31.05 /сряда/

Дунав

-

ЦСКА –София

 

Диема спорт

31.05 /сряда/

Левски

-

Черно море

 

Диема спорт

31.05 /сряда/

Лудогорец

-

Локомотив Пд

 

Диема спорт

 

*Забележка:  Часовете на последния редовен кръг на Първа шестица ще бъдат оповестени на 22.05.2017 година.

 

Плейофи 2/срещи реванш/

29.05/понеделник/

Пл-2-1

Загубил Ср 3

-

Загубил Ср 4

17.30

Диема спорт

29.05/понеделник/

Пл.2-2

Победител Ср 3

-

Победител Ср 4

20.00

Диема спорт

30.05/вторник/

Пл.2-3

Победител Ср 1

-

Победител Ср 2

20.00

Диема спорт

 

*Пл.2-1 – Втори плейоф среща 1; Пл. 2-2 – Втори плейоф среща 2; Пл.2-3 – Втори плейоф среща 3

*домакин в първите срещи от Вторите плейофи е отбора с по-ниско класиране в Първата фаза на първенството

 

Баражи за определяне на участниците в Първа и Втора лига за сезон 2017/2018

02.06/петък/

Згубил пл.2-2

-

Класиран 2 лига -3 м

20.00

Диема спорт

03.06/събота/

Победител пл.2-1

-

Класиран 2 лига -2 м

18.30

Диема спорт

 

Бараж за определяне на последния участник в Лига Европа за 2017/2018

04.06/неделя/

Последен клас ЛЕ от Първа шестица

-

Победител пл.2-3

20.00

Диема спорт

 

Приема предложената програма на Втора професионална лига до 30-ти кръг включително, както следва:

ВТОРА ЛИГА

XХІX кръг 18.00 часа

19.05 /петък/

Етър ВТ

-

Царско село 2015

17.30

Диема спорт

21.05 /неделя/

ЦСКА -София 2

-

Лудогорец 2

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Витоша Бистрица

 

 

 

Ботев Вр

-

Созопол

 

 

 

Локомотив 1929 Сф

-

Несебър

 

 

 

Поморие

-

Банско

 

 

 

Септември Сф

-

Левски Карлово

 

 

 

Спартак Пл

-

Оборище Пан

 

 

 

 

ХXX кръг 17.30

27.05 /събота/

Лудогорец 2

-

Спартак Пл

 

 

 

Оборище Пан

-

Септември Сф

 

 

 

Левски Карлово

-

Поморие

 

 

 

Банско

-

Локомотив 1929 Сф

 

 

 

Несебър

-

Етър ВТ

 

 

 

Царско село 2015

-

Ботев Вр

 

 

 

Созопол

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Витоша Бистрица

-

ЦСКА -София 2

17.30

Диема спорт

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

 

 

 

Секретар СТК:                                                                     /Н.Михайлов/