Програма за мачовете от Първа професионална лига от 28-ми до 30-ти кръг

7 април 2017 18:18

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно-техническа комисия

Решение - 07.04.2017 г.

Приема предложената програма на Първа професионална лига от 28-ми кръг (2-ри плейофен)  до 30-ти кръг (4-ти плейофен) , както следва:

 

Април

28/2 кръг

Първа шестица

 

13.04/четвъртък/

Локомотив Пд

-

ЦСКА –София

19.30

Диема спорт

14.04/петък/

Лудогорец

-

Левски

20.00

Диема спорт

15.04/събота/

Дунав

-

Черно море

16.30

Диема спорт

Група А

14.04/петък/

Ботев Пд

-

Верея

15.30

Диема спорт

15.04/събота/

Монтана

-

Славия

14.15

Диема спорт

Група Б

13.04/четвъртък/

Локомотив ГО

-

Нефтохимик Бс

17.00

Диема спорт

14.04/петък/

Берое

-

Пирин

18.00

Диема

 

Купа България 1/2 финали

18.04/вторник/

Лудогорец

-

Литекс

19.00

Диема спорт

19.04/сряда/

Верея

-

Ботев Пд

19.00

Диема спорт 2

 

29/3 кръг

Първа шестица

21.04/петък/

Левски

-

Дунав

20.00

Диема спорт

23.04 /неделя/

Черно море

-

Локомотив Пд

17.45

Диема

23.04 /неделя/

ЦСКА –София

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт 2

 

Група А

22.04/събота/

Славия

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

22.04/събота/

Верея

-

Монтана

20.00

Диема спорт

 

Група Б

21.04/петък/

Нефтохимик Бс

-

Берое

17.30

Диема спорт

24.04/понеделник/

Пирин

-

Локомотив ГО

20.00

Диема спорт

 

Купа България 1/2 финали реванши

26.04/сряда/

Ботев Пд

-

Верея

18.00

Диема спорт 2

27.04/четвъртък/

Литекс

-

Лудогорец

18.00

Диема спорт

 

30/4 кръг

Първа шестица

 

28.04 /петък/

Дунав

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

29.04 /събота/

Левски

-

ЦСКА –София

17.00

Диема спорт

01.05/понеделник/

Лудогорец

-

Черно море

20.00

Диема спорт

 

Група А

30.04/неделя/

Монтана

-

Ботев Пд

17.45

Диема

01.05/понеделник/

Славия

-

Верея

17.30

Диема спорт

 

Група Б

28.04 /петък/

Нефтохимик Бс

-

Пирин

20.00

Диема спорт

29.04 /събота/

Локомотив ГО

-

Берое

20.00

Диема спорт

 

Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва:

Април

ХXIV кръг 17.00 часа

14.04/петък/

Царско село 2015

-

Оборище Пан

 

 

 

Созопол

-

Спартак Пл

 

 

 

ЦСКА -София 2

-

Поморие

 

 

 

Несебър

-

Левски Карлово

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив 1929 Сф

 

 

 

Ботев Вр

-

Етър ВТ

 

 

15.04 /събота/

Лудогорец 2

-

Банско

14.00

 

17.04 /понеделник/

Витоша Бистрица

-

Септември Сф

15.30

Диема спорт

 

ХXV кръг 17.00 часа

22.04 /събота/

Етър ВТ

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Поморие

-

Витоша Бистрица

 

 

 

Спартак Пл

-

Царско село 2015

 

 

 

Оборище Пан

-

Несебър

 

 

 

Левски Карлово

-

Банско

 

 

24.04/понеделник/

Септември Сф

-

Созопол

17.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Лудогорец 2

 

 

 

Локомотив 1929 Сф

-

ЦСКА -София 2

 

 

 

ХXVІ кръг 17.00 часа

30.04 /неделя/

Банско

-

Оборище Пан

 

 

 

Несебър

-

Спартак Пл

 

 

 

Царско село 2015

-

Септември Сф

 

 

 

Витоша Бистрица

-

Локомотив 1929 Сф

 

 

 

ЦСКА -София 2

-

Етър ВТ

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Ботев Вр

 

 

 

Созопол

-

Поморие

18.00

 

02.05/вторник/

Лудогорец 2

-

Левски Карлово

 

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

 

  • Лудогорец 2 до края на първенството на Втора лига ще играе домакинските си срещи на Спортен комплекс „Гнездо на орли“ - град Разград.

Секретар СТК:                                                                     /Н.Михайлов/