Новини

Назначения на делегати и съдийски наблюдатели - 29-ти кръг - ППЛ и 25-ти кръг - ВПЛ

21 април 2017 13:03
 

                                 ППЛ – ХXIX / 3 кръг

                                      Първа шестица

Дата

Мач 

   Час

   Делегат

     Съд. наблюдател

21.04/петък/

Левски

-

Дунав

20.00

-

Хр. Ботев

-

М. Богдев

23.04 /неделя/

Черно море

-

 Локомотив Пд

17.45

-

Д. Димитров

-

Г. Нарлев

23.04 /неделя/

ЦСКА –София

-

Лудогорец

20.00

-

М. Раковски

-

Й. Гулев

Група А

 

22.04/събота/

Славия

-

Ботев Пд

17.30

-

В. Чакъров

-

Ил. Джалева

22.04/събота/

Верея

-

Монтана

20.00

-

П. Николов

-

Ев. Георгиев

Група Б

 

21.04/петък/

Нефтохимик Бс

-

Берое

17.30

-

Н. Джугански

-

Св.Славов

24.04/понеделник/

Пирин

-

 Локомотив ГО

20.00

-

Н. Лилов

-

А. Генов

                     

                                                                                                    ВПЛ – XXV – 17.00

Дата

Мач

Делегат

Съд. наблюдател

22.04 /събота/

Етър ВТ

-

Ботев Гълъбово

-

 Н. Желев

-

Й. Ронков

 

Поморие

-

Витоша Бистрица

-

Р. Славов ВТ

-

Б. Борисов

 

Спартак Пл

-

Царско село 2015

-

Вл. Андреев

-

Ив. Алексиев 

 

Оборище Пан

-

Несебър

-

Ем. Беков

-

Л. Трайков 

 

Левски Карлово

-

Банско

-

К.Костадинов

-

А. Николов

24.04/понеделник/

Септември Сф

-

Созопол

-

И. Илчов

-

Н. Нанев 

 

Ботев Вр

-

Лудогорец 2

-

Св.Георгиев

-

М. Николов

 

Локомотив 1929 Сф

-

ЦСКА -София 2

-

К. Кондев

-

К. Йорданов 

 

 

 

 

 

 

ОЩЕ ПОСЛЕДНИ НОВИНИ

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

14 септември 2017 11:05

16 Сеп 2017 г. Събота 15:00 ч.НСА - ЕнкоГС:  ...... още

Съдийски назначения 6-ти кръг U-17

14 септември 2017 11:04

16 Сеп 2017 г. Събота 10:30 ч.ПФК Монтана U17 - ПФК Черно...... още

Решение на Комисия за Етика и феър плей

14 септември 2017 11:02

               ...... още

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19

14 септември 2017 11:02

16 Сеп 2017 г. Събота 16:00 ч.ПФК Берое U19 - ФК...... още

Съдийски назначения 8-ми кръг Втора лига

14 септември 2017 11:00

15 Сеп 2017 г. Петък 17:00 ч.Струмска слава - ПФК...... още

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »