Решение СТК 27.07.2017 г

27 юли 2017 14:42

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

 

Решение - 27.07.2017 г

 

 

                     -     На база решение на Лицензионната комисия и приключилите ремонтни дейности по отстраняване на нередностите на ст. Ивайло, ФК „Етър“ – ВТ ще играе срещите си от Първа лига предвидени  в светлата част на денонощието на ст. Ивайло, град Велико Търново.

 

                     -     На база решение на Лицензионната комисия и отстранените забележки на приемателната комисия по приемане на стадион Българово, ПФК „Нефтохимик Бс 1962“ - Бургас ще играе домакинските си срещи на  ст. Българово.

                          Приема предложената програма за 4-ти 5-ти кръг на Първа лига и 3-ти и 4-ти кръг на Втора лига както следва:

Първа лига

ІVкръг

04.08 /петък/

Славия

-

Берое

18.00

Диема

 

Пирин

-

Черно море

21.00

Диема спорт

05.08 /събота/

Верея

-

Левски

18.45

Диема спорт

 

Витоша

-

Лудогорец

21.00

Диема спорт

06.08 /неделя/

ЦСКА –София

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

07.08 /понеделник/

Дунав

-

Етър

20.30

Диема спорт

12.10 /четвъртък/

Ботев Пд

-

Септември

20.00

Диема спорт

 

Супер купа на България - стадион Лазур гр. Бургас

09.08/сряда/

Лудогорец

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

 

V кръг

11.08 /петък/

Черно море

-

Славия

18.15

Диема спорт

 

Септември

-

ЦСКА –София

21.00

Диема спорт

12.08 /събота/

Етър

-

Пирин

18.15

Диема

 

Лудогорец

-

Верея

21.00

Диема спорт

13.08 /неделя/

Берое

-

Ботев Пд

18.45

Диема спорт

 

Левски

-

Дунав

21.00

Диема спорт

14.08/понеделник/

Локомотив Пд

-

Витоша

20.30

Диема спорт

 

Втора лига

ІII кръг

05.08 /събота/

Локомотив ГО

-

Струмска слава

18.00

 

 

Царско село

-

Литекс

18.00

 

 

Созопол

-

Поморие

18.00

 

 

Ботев Гълъбово

-

Несебър

18.00

 

 

Ботев Вр

-

Нефтохимик Бс 1962

18.00

 

 

Оборище Пан.

-

Локомотив Сф

18.00

 

06.08 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Черноморец Балч

18.00

 

07.08 /понеделник/

Монтана

-

Марица Пд

18.00

Диема спорт

 

ІV кръг

10.08 /четвъртък/

Литекс

-

Созопол

20.30

Диема спорт

12.08 /събота/

Струмска слава

-

Марица Пд

18.00

 

 

Локомотив Сф

-

Монтана

18.00

 

 

Нефтохимик Бс 1962

-

Оборище Пан.

18.00

 

 

Черноморец Балч

-

Ботев Вр

18.00

 

 

Поморие

-

Ботев Гълъбово

18.00

 

13.08 /неделя/

Несебър

-

Лудогорец ІІ

18.00

 

14.08 /понеделник/

Локомотив ГО

-

Царско село

18.00

Диема спорт

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмата за 4-ти и 5-ти кръг на Първа лига и срещите от 3-ти и 4-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

 

                                                                      Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

 

 

 

Последни решения

Решение СТК 16.10.2017 г

16 октомври 2017 15:34

Решение СТК 04.10.2017 г

4 октомври 2017 15:21

Решение СТК 19.09.2017 г

19 септември 2017 17:23

Решение СТК 15.09.2017 г

15 септември 2017 12:47