Решение СТК 04.10.2017 г

4 октомври 2017 15:21

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

 

Решение - 04.10.2017 г

 

                        - Поради заетост на спортното съоръжение, срещата от IХ-ти кръг от първенството  на U-19, между отборите на ПФК „Славия 1913 “   и ПФК „Берое“ Стара Загора,   ще се проведе по програма на 07.10/събота/2017 г от 12.00 часа, вместо от 15.30 часа.

                        - Приема предложената програма за 1/8 финал купа България

Купа България 1/8 финал

24.10 /вторник/

Царско село

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт

 

Литекс

-

Локомотив Сф

17.00

 

 

Дунав Рс

-

Струмска слава

18.00

 

 

ЦСКА-София

-

Ботев Враца

18.00

Диема спорт

25.10 /сряда/

Монтана

-

Левски Сф  

15.00

Диема спорт

 

Славия Сф

-

Локомотив Пд

17.30

 

26.10/четвъртък/

Етър ВТ

-

Септември Сф

18.00

 

 

Лудогорец

-

Берое

19.00

Диема спорт

                     - Приема предложената програма от 13 - ти до 16-ти кръг на Първа лига както следва:

Първа лига

XIII кръг

20.10 /петък/

Пирин

-

Славия

17.45

Диема

 

Дунав

-

Ботев Пд

19.45

Диема спорт

21.10 /събота/

Левски

-

ЦСКА –София

16.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Черно море

20.15

Диема спорт

22.10 /неделя/

Верея

-

Септември

17.15

Диема спорт

 

Витоша

-

Берое

19.30

Диема спорт

23.10/понеделник/

Лудогорец

-

Етър

18.00

Диема спорт

 

XІV кръг

27.10 /петък/

Витоша

-

Черно море

16.30

Диема

 

Пирин

-

Ботев Пд

19.45

Диема спорт

28.10 /събота/

ЦСКА –София

-

Славия

17.30

Диема спорт

29.10 /неделя/

Верея

-

Берое

15.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Левски

18.15

Диема спорт

30.10/понеделник/

Дунав

-

Септември

16.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Етър

19.00

Диема спорт

 

XV кръг

03.11 /петък/

Ботев Пд

-

Славия

17.30

Диема спорт

04.11 /събота/

Етър

-

Витоша

13.00

Диема

 

Берое

-

Дунав

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

05.11 /неделя/

Черно море

-

Верея

15.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

ЦСКА –София

18.00

Диема спорт

06.11/понеделник/

Септември

-

Пирин

17.30

Диема спорт

XVІ кръг

17.11 /петък/

Славия

-

Септември

17.30

Диема спорт

18.11 /събота/

Пирин

-

Берое

13.00

Диема

 

ЦСКА –София

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

19.11 /неделя/

Дунав

-

Черно море

15.00

Диема спорт

 

Витоша

-

Левски

17.30

Диема спорт

20.11/понеделник/

Верея

-

Етър

17.30

Диема спорт

 

 

 

                     - Приема предложената програма от 12 - ти до 15-ти кръг на Втора лига както следва:

Втора лига

XII кръг

20.10 /петък/

Локомотив ГО

-

Локомотив Сф

15.45

Диема спорт

 

Струмска слава

-

Несебър

16.00

 

 

Литекс

-

Нефтохимик Бс 1962

16.00

 

 

Царско село

-

Марица Пд

16.00

 

 

Созопол

-

Монтана

17.00

 

21.10/събота/

Лудогорец ІІ

-

Ботев Вр

16.00

 

22.10 /неделя/

Поморие

-

Черноморец Балч

16.00

 

 

Ботев Гълъбово

-

Оборище Пан.

16.00

 

 

XIII кръг 16.00

28.10 /събота/

Локомотив Сф

-

Царско село

14.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Струмска слава

16.00

 

 

Монтана

-

Ботев Гълъбово

16.00

 

 

Марица Пд

-

Созопол

16.00

 

 

Нефтохимик Бс 1962

-

Локомотив ГО

16.00

 

 

Черноморец Балч

-

Литекс

16.00

 

29.10 /неделя/

Несебър

-

Поморие

15.00

 

30.10/понеделник/

Оборище Пан.

-

Лудогорец ІІ

15.00

 

 

XIV кръг

03.11/петък/

Лудогорец ІІ

-

Монтана

14.30

 

04.11 /събота/

Струмска слава

-

Поморие

14.30

 

 

Локомотив ГО

-

Черноморец Балч

14.30

 

 

Царско село

-

Нефтохимик Бс 1962

14.30

 

 

Ботев Гълъбово

-

Марица Пд

14.30

 

 

Ботев Вр

-

Оборище Пан.

14.30

 

 

Созопол

-

Локомотив Сф

15.30

 

05.11 /неделя/

Литекс

-

Несебър

13.00

Диема спорт

 

XV кръг

18.11 /събота/

Оборище Пан.

-

Струмска слава

14.30

 

 

Локомотив Сф

-

Ботев Гълъбово

14.30

 

 

Нефтохимик Бс 1962

-

Созопол

14.30

 

 

Черноморец Балч

-

Царско село

14.30

 

 

Несебър

-

Локомотив ГО

14.30

 

19.11 /неделя/

Монтана

-

Ботев Вр

12.30

Диема спорт

 

Марица Пд

-

Лудогорец ІІ

14.30

 

 

Поморие

-

Литекс

14.30

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмата за 1/8 финал купа България, от 13 - ти до 16-ти кръг на Първа лига и от 12 - ти до 15-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

 

 

                                                                       Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

 

Последни решения

Решение СТК 11.12.2017 г

11 декември 2017 17:33

Решение СТК 28.11.2017 г

28 ноември 2017 13:30

Решение СТК 22.11.2017 г

22 ноември 2017 17:06

Решение СТК 16.11.2017 г

16 ноември 2017 14:40