Решение СТК 07.11.2017 г

7 ноември 2017 15:54

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

 

Решение - 07.11.2017 г

 

         - СТК, след като разгледа провелите се срещи от 15-ти кръг на Първа лига и 14-ти кръг на Втора лига, констатира, че има несъответствие в постъпилите данни в Електронното първенство и в постъпилите документи на длъжностните лица в срещата ПФК „Лудогорец 1945“ Рз – ПФК „ЦСКА – София“ Сф. В електронното първенство няма отразено заявление на ПФК „ЦСКА-София“, че ще следва жалба от съдийско естество, срещата е завършила в 19,53 и срока за подаване на жалбата съгласно чл. 36, ал.4 от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС за сезон 2017/2018 е съответно най-късно до 20,53. В документите на делегата на срещата в 21,15 е отразено от представител на  ПФК „ЦСКА-София“, че ще следва жалба от съдийско естество. Предвид горното поради пресрочване на заявлението за подаване на жалба, същата не следва да бъде разгледана от Съдийската комисия при БФС.

         - За нарушаване на чл. 36, ал. 4 от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС за сезон 2017/2018, делегата на срещата се наказва съгласно Статута на делегата в системата на БФС.

 

         - Срещата от XVI -ти кръг на Първа лига между отборите на ПФК „Дунав“ Рс и  ПФК „Черно море“ Варна,   ще се проведе по програма на 19.11/неделя/2017 г от 12.30 часа, вместо от 15.00 часа.

         - Срещата от ХV-ти кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК „Черноморец“ Балчик и ФК „Царско село“ Сф, ще се проведе по програма на 18.11/събота/2017 г от 14.00 часа вместо от 14.30 часа.

         - Срещата от ХV-ти кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Монтана 1921“  и ПСФК „Ботев Враца“, ще се проведе по програма на 19.11/неделя/2017 г от 15.00 часа, вместо от 12.30 часа.

 

 

Утвърждава предложената програма 1/4 финал на Купа България, както следва:

Купа България 1/4 финал

12.12 /вторник/

Ботев Пд

-

Литекс

17.30

Диема спорт

13.12 /сряда/

Етър

-

Славия

17.30

Диема спорт

14.12 /четвъртък/

ЦСКА

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

15.12 /петък/

Дунав

-

Левски

17.30

Диема спорт

 

Утвърждава предложената програма за провеждане на срещите от ХVII -ти до ХХ -ти кръг на Първа лига, както следва:

XVІІ кръг

24.11 /петък/

Черно море

-

Пирин

17.30

Диема спорт

25.11 /събота/

Септември

-

Ботев

13.00

Диема

 

Берое

-

Славия

15.15

Диема спорт

 

Левски

-

Верея

17.30

Диема спорт

26.11 /неделя/

Локомотив Пд

-

ЦСКА

15.30

Диема спорт

 

Етър

-

Дунав

17.45

Диема спорт

27.11/понеделник/

Лудогорец

-

Витоша

17.30

Диема спорт

XVІII кръг

28.11 /вторник/

Славия

-

Черно море

15.00

Диема спорт

 

Ботев

-

Берое

17.30

Диема спорт

29.11 /сряда/

Пирин

-

Етър

15.00

Диема спорт

 

Дунав

-

Левски

17.30

Диема спорт

30.11 /четвъртък/

Витоша

-

Локомотив Пд

13.00

Диема

 

Верея

-

Лудогорец

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА

-

Септември

17.30

Диема спорт

 

XІX кръг

02.12 /събота/

Черно море

-

Ботев

15.00

Диема

 

Левски

-

Пирин

17.30

Диема спорт

03.12 /неделя/

Етър

-

Славия

12.30

Диема спорт

 

Берое

-

Септември

15.00

Диема спорт

 

Витоша

-

ЦСКА

17.30

Диема спорт

04.12 /понеделник/

Лудогорец

-

Дунав

17.30

Диема спорт

05.12 /вторник/

Локомотив Пд

-

Верея

17.30

Диема спорт

 

XX кръг

08.12 /петък/

Септември

-

Черно море

17.30

Диема спорт

09.12 /събота/

Ботев Пд

-

Етър

15.00

Диема спорт

 

Славия

-

Левски

17.30

Диема спорт

10.12 /неделя/

Дунав

-

Локомотив Пд

13.00

Диема спорт

 

Верея

-

Витоша

15.00

Диема

 

ЦСКА

-

Берое

17.00

Диема спорт

11.12/понеделник/

Пирин

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

 

 

Утвърждава предложената програма за провеждане на срещите за ХVI -ти и ХVII -ти кръг на Втора лига, както следва:

XVІ кръг 14.30

25.11 /събота/

Струмска слава

-

Литекс

 

 

 

Поморие

-

Локомотив ГО

 

 

 

Черноморец Балч

-

Созопол

 

 

 

Марица Пд

-

Ботев Вр

 

 

 

Монтана

-

Оборище Пан.

 

 

 

Локомотив Сф

-

Лудогорец ІІ

 

 

26.11 /неделя/

Несебър

-

Царско село

13.00

Диема спорт

 

Нефтохимик Бс 1962

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

XVІI кръг 14.00

02.12 /събота/

Ботев Вр

-

Локомотив Сф

13.00

Диема спорт

 

Оборище Пан.

-

Марица Пд

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Черноморец Балч

 

 

 

Царско село

-

Поморие

 

 

 

Локомотив ГО

-

Литекс

 

 

 

Лудогорец ІІ

-

Нефтохимик Бс 1962

 

 

 

Созопол

-

Несебър

15.00

 

03.12 /неделя/

Монтана

-

Струмска слава

 

 

 

 

 

 

                                                                  Секретар СТК:

                                                                            /Н.Михайлов/

 

 

 

 

 

 

 

 

Последни решения

Решение СТК 16.11.2017 г

16 ноември 2017 14:40

Решение СТК 07.11.2017 г

7 ноември 2017 15:54

Решение СТК 16.10.2017 г

16 октомври 2017 15:34

Решение СТК 04.10.2017 г

4 октомври 2017 15:21