Съдийски назначения 27-ми кръг U-15

06 Май 2019 11:05
 

8 Май 2019 г. Сряда 11:00 ч.
ПФК Лудогорец U15 - ПФК Славия U15

ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Владимир Стефанов Стойчев    АС2:    Йордан Митев Йорданов         
 
8 Май 2019 г. Сряда 11:00 ч.
ПФК Черно море U15 - ПФК Ботев Пд U15

ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Димитър Герчев Димитров    АС2:    Калин Валентинов Киров         
 
8 Май 2019 г. Сряда 13:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U15 - ПОФК Ботев Вр U15

ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Янко Запрянов Запрянов         
 
8 Май 2019 г. Сряда 14:00 ч.
ФК Национал U15 - ПФК Берое U15

ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Димитър Георгиев Влъчков         
 
8 Май 2019 г. Сряда 14:00 ч.
ФК Черноморец U15 - ПФК Локомотив Пд U15

ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Христо Димитров Георгиев    АС2:    Младен Ангелов Вълчев         


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
 

Новини от Май 2019

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Етър U15 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Никола Валериев Тодоров            24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ПФК Берое U15 - ПФК Славия U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 15:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - Етър U17 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров            24 Май 2019 г. Петък 15:00 ч. ПФК Берое U17 - ПФК Славия U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-19

21 Май 2019 13:00
24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ФК Марек Дп U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Добрин Дианов Добринов   24 Май 2019 г. Петък 18:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Денислав Йорданов...

ЕВРО 2019: История на успеха

20 Май 2019 20:30
Турнирът в Албена, Добрич и Каварна ще бъде помнен като автентичен празник на футбола

Решение ДК 20.05.2019

20 Май 2019 18:01
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  20.05.2019 г.   34-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 14 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Съдийски назначения Първа лига Плейофи 2 - срещи реванш

20 Май 2019 13:00
22 Май 2019 г. Сряда 20:00 ч. ПФК Септември - ОФК Дунав 2010 ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Дениз Пиринов Соколов 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов     СН:    Петър Стоянов Петров  ...

Съдийски назначения 35/9 кръг Първа лига

19 Май 2019 13:03
21 Май 2019 г. Вторник 18:00 ч. ПФК Ботев - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков         СН:    Илонка Миланова...

Германия триумфира с титлата на ЕВРО 2019

17 Май 2019 17:15
България получи отлични оценки за организацията на турнира за девойки до 17 г.

Състав на България U16 за турнира "Милян Милянич"

17 Май 2019 15:25
Селекционерът на юношеския национален отбор на България до 16 г. Марчо Дафчев определи група от 20 футболисти за предстоящия приятелски турнир "Милян Милянич" в Сърбия между 20 и 24 май. Ето и повиканите играчи: Радостин Георгиев (Берое), Александър Бучков (ЦСКА-София)...

Списък с клубовете, лицензирани за участие в турнирите на УЕФА и ППЛ за сезон 2019/2020 г.

17 Май 2019 14:49
Лицензионната комисия към БФС разгледа кандидатурите на клубовете, подали заявка за получаване на лицензи за участие в турнирите на УЕФА и Първа професионална футболна лига за сезон 2019/2020 г. След проведени заседания бе взето решение да бъдат издадени лицензи на...