Решение СТК 30.04.2018 г.

30 Април 2018 17:42
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

 

Решение - 30.04.2018 г

 

 

 

            - Срещата от ХXVIII-ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК „Струмска слава“ Радомир  и ПСФК „Ботев Враца“ поради наложено наказание „лишаване от домакинство“ на ФК „Струмска слава“ Радомир  , ще се проведе на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа на стадион ДИТ-Драгалевци гр.София, вместо на 05.05/събота/2018 г от 18.00 часа.

 

            - Срещата от ХXVIII -ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Лудогорец II“ Рз  и ФК „Оборище“ Панагюрище, ще се проведе по програма на 07.05/понеделник/2018 г от 18.00 часа вместо на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа.

 

-За неявяване по уважителни причини в срещата от 25 кръг на първенството на U 17 ПФК „Ботев“ Пд – ПФК „Дунав 2010“ Рс на основание чл.24, ал.4 и във връзка с чл. 24, ал.3, т. 1, буква а/ се присъжда служебен резултат 3 : 0 в полза на ПФК „Ботев“ Пд.

 

  • Приема предложената програма от 33 - ти до 36-ти кръг на Първа лига, както следва:

 

33/7 кръг

Първа шестица

04.05/петък/

Левски

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

05.05/събота/

ЦСКА –София

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

06.05/неделя/

Берое 

-

Верея

20.00

Диема спорт

 

Плейофи 1 - първи срещи

04.05/петък/

Локомотив Пд

-

Славия

17.30

Нова спорт

05.05/събота/

Черно море

-

Септември

17.00

Диема спорт

06.05/неделя/

Витоша

-

Дунав Рс

17.30

Диема спорт

07.05/понеделник/

Етър ВТ

-

Пирин Бг

20.00

Диема спорт

 

Купа България Финал

09.05/сряда/

 Славия

-

Левски

19.30

Нова спорт

 

34/8 кръг

Първа шестица

11.05/петък/

Ботев Пд

-

Берое

20.30

Диема спорт

12.05 /събота/

Лудогорец

-

Левски

17.30

Диема спорт

12.05 /събота/

Верея

-

ЦСКА –София

20.15

Диема спорт

 

Плейофи 1 - срещи реванш

11.05 /петък/

1 ср

Септември

-

Черно море

17.30

Нова спорт

13.05 /неделя/

2 ср

Славия

-

Локомотив Пд

19.00

Диема спорт

14.05/понеделник/

3 ср

Дунав Рс

-

Витоша

17.30

Диема спорт

14.05/понеделник/

4 ср

Пирин Бл

-

Етър ВТ

20.30

Диема спорт

 

35/9 кръг

Първа шестица

 

15.05 /вторник/

Ботев Пд

-

Верея

18.30

Нова спорт

15.05 /вторник/

Берое  

-

Лудогорец

18.30

Диема спорт2

15.05 /вторник/

Левски

-

ЦСКА –София

18.30

Диема спорт

 

Плейофи 2 - първи срещи

16.05/сряда/

Победител среща 1

-

Победител среща 2

19.00

Диема спорт

17.05 /четвъртък/

Загубил среща 3

-

Загубил среща 4

17.30

Диема спорт

17.05 /четвъртък/

Победител среща 3

-

Победител среща 4

20.00

Диема спорт

 

36/10 кръг

Първа шестица

20.05 /неделя/

Лудогорец

-

Ботев Пд

20.00

Нова спорт

20.05 /неделя/

Верея

-

Левски

20.00

Диема спорт2

20.05 /неделя/

ЦСКА –София

-

Берое

20.00

Диема спорт

 

Плейофи 2 срещи реванш

19.05 /събота/

Ср 5

Победител среща 2

-

Победител среща 1

19.45

Диема спорт

21.05/понеде/

Ср 6

Загубил среща 4

-

Загубил среща 3

17.30

Нова спорт

21.05/понеде/

Ср 7

Победител среща 4

-

Победител среща 3

20.30

Диема спорт

 

Баражи

24.05/четвъртък/

Загубил ср. 7 /12-ти ППЛ/

-

3 ти Втора лига

17.30

Диема спорт

24.05/четвъртък/

Победител ср. 5/7-ми ППЛ/

-

Посл. Класиран  за Лиг Европа

20.30

Диема спорт

25.05/петък/

Победител ср. 6/13-ти ППЛ

-

2-ри Втора лига

20.00

Диема спорт

 

 

  • Приема предложената програма за 29 - ти и 30-ти кръг на Втора лига, както следва:

 

XXIX кръг 18.00 часа

13.05 /неделя/

Поморие

-

Струмска слава

 

 

 

Несебър

-

Литекс

 

 

 

Черноморец Балч

-

Локомотив ГО

 

 

 

Нефтохимик Бс 1962

-

Царско село

 

 

 

Локомотив Сф

-

Созопол

 

 

 

Марица Пд

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Монтана

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Оборище Пан.

-

Ботев Вр

 

 

 

 

XXX кръг 17.15 часа

19.05 /събота/

Струмска слава

-

Оборище Пан.

 

 

 

Ботев Вр

-

Монтана

17.15

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив Сф

 

 

 

Созопол

-

Нефтохимик Бс 1962

 

 

 

Царско село

-

Черноморец Балч

 

 

 

Локомотив ГО

-

Несебър

 

 

 

Литекс

-

Поморие

 

 

 

Лудогорец ІІ

-

Марица Пд

 

 

 

            Програмата за срещите от 33 - ти до 36-ти кръг на Първа лига и за 29-ти и 30-ти кръг включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

БФС си запазва правото на промени в програмата

 

 

                                                                                   Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

Още последни новини

Третият младежки турнир "Спортът сплотява" ще се проведе в неделя, 23 февруари, в НФБ "Бояна"

21 Февруари 2020 16:25
Българският футболен съюз и организацията АБВ-Младежи съвместно организират третото издание на турнира "Спортът сплотява". Събитието под надслов "Живей, спортувай, не бъди пасивен" ще се проведе на терените на Национална футболна база "Бояна" в неделя, 23...

НФБ "Бояна" е домакин на деветото издание на Купа "София"

21 Февруари 2020 11:48
За поредна година Българският футболен съюз е партньор на най-мащабния детски футболен турнир в столицата - Купа "София". Терените на Национална футболна база "Бояна" приеха мачовете от възрастови групи набор 2009 и 2010, като стартът на надпреварата бе даден в...

Състав на България U17 за контролните мачове срещу Гърция U17

21 Февруари 2020 11:03
Селекционерът Ангел Стойков обяви групата от футболисти за предстоящите контролни мачове на юношеския национален отбор на България (набор 2003) срещу връстниците им от Гърция. Ето и повиканите играчи: Иван Андонов (Левски), Радостин Георгиев (Берое), Димо Кръстев...

Решение СТК 20.02.2020

20 Февруари 2020 17:42
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.02.2020 г       Срещата от ХХIII-ти кръг на Първа лига, между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Славия“ Сф – ще се играе по програма на 01.03/неделя/2020 г. от 14.15 часа, вместо от 13.45 часа.   ...

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ФК Арда ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

20 Февруари 2020 14:58
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 20 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 17:30 ч. ОФК Пирин ЕООД - ПФК Септември ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

20 Февруари 2020 14:53
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 10:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Димитър Герчев...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

20 Февруари 2020 14:52
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 13:00 ч. ПФК Левски U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Павлета Веселинова...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-19

20 Февруари 2020 14:49
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   ПФК Верея U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ТОЗИ МАЧ НЯМА ДА СЕ ИГРАЕ.   22, Фев 2020 г. Събота 13:30 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:  ...

Разширен състав на България "А" за приятелския мач с Беларус

19 Февруари 2020 11:08
Ръководството на БФС и селекционерът Георги Дерменджиев благодарят на всички клубове, осигурили футболистите си за контролата на 26 февруари