Решение СТК 30.04.2018 г.

30 Април 2018 17:42
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

 

Решение - 30.04.2018 г

 

 

 

            - Срещата от ХXVIII-ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК „Струмска слава“ Радомир  и ПСФК „Ботев Враца“ поради наложено наказание „лишаване от домакинство“ на ФК „Струмска слава“ Радомир  , ще се проведе на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа на стадион ДИТ-Драгалевци гр.София, вместо на 05.05/събота/2018 г от 18.00 часа.

 

            - Срещата от ХXVIII -ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Лудогорец II“ Рз  и ФК „Оборище“ Панагюрище, ще се проведе по програма на 07.05/понеделник/2018 г от 18.00 часа вместо на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа.

 

-За неявяване по уважителни причини в срещата от 25 кръг на първенството на U 17 ПФК „Ботев“ Пд – ПФК „Дунав 2010“ Рс на основание чл.24, ал.4 и във връзка с чл. 24, ал.3, т. 1, буква а/ се присъжда служебен резултат 3 : 0 в полза на ПФК „Ботев“ Пд.

 

  • Приема предложената програма от 33 - ти до 36-ти кръг на Първа лига, както следва:

 

33/7 кръг

Първа шестица

04.05/петък/

Левски

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

05.05/събота/

ЦСКА –София

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

06.05/неделя/

Берое 

-

Верея

20.00

Диема спорт

 

Плейофи 1 - първи срещи

04.05/петък/

Локомотив Пд

-

Славия

17.30

Нова спорт

05.05/събота/

Черно море

-

Септември

17.00

Диема спорт

06.05/неделя/

Витоша

-

Дунав Рс

17.30

Диема спорт

07.05/понеделник/

Етър ВТ

-

Пирин Бг

20.00

Диема спорт

 

Купа България Финал

09.05/сряда/

 Славия

-

Левски

19.30

Нова спорт

 

34/8 кръг

Първа шестица

11.05/петък/

Ботев Пд

-

Берое

20.30

Диема спорт

12.05 /събота/

Лудогорец

-

Левски

17.30

Диема спорт

12.05 /събота/

Верея

-

ЦСКА –София

20.15

Диема спорт

 

Плейофи 1 - срещи реванш

11.05 /петък/

1 ср

Септември

-

Черно море

17.30

Нова спорт

13.05 /неделя/

2 ср

Славия

-

Локомотив Пд

19.00

Диема спорт

14.05/понеделник/

3 ср

Дунав Рс

-

Витоша

17.30

Диема спорт

14.05/понеделник/

4 ср

Пирин Бл

-

Етър ВТ

20.30

Диема спорт

 

35/9 кръг

Първа шестица

 

15.05 /вторник/

Ботев Пд

-

Верея

18.30

Нова спорт

15.05 /вторник/

Берое  

-

Лудогорец

18.30

Диема спорт2

15.05 /вторник/

Левски

-

ЦСКА –София

18.30

Диема спорт

 

Плейофи 2 - първи срещи

16.05/сряда/

Победител среща 1

-

Победител среща 2

19.00

Диема спорт

17.05 /четвъртък/

Загубил среща 3

-

Загубил среща 4

17.30

Диема спорт

17.05 /четвъртък/

Победител среща 3

-

Победител среща 4

20.00

Диема спорт

 

36/10 кръг

Първа шестица

20.05 /неделя/

Лудогорец

-

Ботев Пд

20.00

Нова спорт

20.05 /неделя/

Верея

-

Левски

20.00

Диема спорт2

20.05 /неделя/

ЦСКА –София

-

Берое

20.00

Диема спорт

 

Плейофи 2 срещи реванш

19.05 /събота/

Ср 5

Победител среща 2

-

Победител среща 1

19.45

Диема спорт

21.05/понеде/

Ср 6

Загубил среща 4

-

Загубил среща 3

17.30

Нова спорт

21.05/понеде/

Ср 7

Победител среща 4

-

Победител среща 3

20.30

Диема спорт

 

Баражи

24.05/четвъртък/

Загубил ср. 7 /12-ти ППЛ/

-

3 ти Втора лига

17.30

Диема спорт

24.05/четвъртък/

Победител ср. 5/7-ми ППЛ/

-

Посл. Класиран  за Лиг Европа

20.30

Диема спорт

25.05/петък/

Победител ср. 6/13-ти ППЛ

-

2-ри Втора лига

20.00

Диема спорт

 

 

  • Приема предложената програма за 29 - ти и 30-ти кръг на Втора лига, както следва:

 

XXIX кръг 18.00 часа

13.05 /неделя/

Поморие

-

Струмска слава

 

 

 

Несебър

-

Литекс

 

 

 

Черноморец Балч

-

Локомотив ГО

 

 

 

Нефтохимик Бс 1962

-

Царско село

 

 

 

Локомотив Сф

-

Созопол

 

 

 

Марица Пд

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Монтана

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Оборище Пан.

-

Ботев Вр

 

 

 

 

XXX кръг 17.15 часа

19.05 /събота/

Струмска слава

-

Оборище Пан.

 

 

 

Ботев Вр

-

Монтана

17.15

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив Сф

 

 

 

Созопол

-

Нефтохимик Бс 1962

 

 

 

Царско село

-

Черноморец Балч

 

 

 

Локомотив ГО

-

Несебър

 

 

 

Литекс

-

Поморие

 

 

 

Лудогорец ІІ

-

Марица Пд

 

 

 

            Програмата за срещите от 33 - ти до 36-ти кръг на Първа лига и за 29-ти и 30-ти кръг включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

БФС си запазва правото на промени в програмата

 

 

                                                                                   Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

Още последни новини

Съдийски назначения 26-ти кръг Втора лига

23 Април 2019 15:59
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК Струмска слава 1927 - ФК Черноморец Балчик ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Николов Николов          ...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

23 Април 2019 15:57
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:30 ч. ФК Витоша - ФК Верея ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов         СН:    Ичко Лозев...

Решение ДК 23.04.2019

23 Април 2019 14:45
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.04.2019 г.   30-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 26  състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Билетите за мача България - Косово вече са в продажба

23 Април 2019 12:05
Привържениците могат да закупят пропуск от цялата партньорска мрежа на Eventim

България U18 записа равенство срещу Грузия

22 Април 2019 18:23
Юношеският национален отбор до 18 години завърши втората си приятелска среща с Грузия при резултат 1:1. Българският отбор беше по-активният от двата тима през целия мач и създаде много положения пред вратата на Лука Карашилиадзе. В 45-тата минута от двубоя след центране от...

Решение СТК 22.04.2019

22 Април 2019 14:43
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.04.2019 г         - Със съгласието на двата отбора срещата от ХXVI-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Поморие“ и ФК „Царско село 2015“ Сф  , ще се играе по програма на...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

22 Април 2019 11:03
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ПФК Славия U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радостин Николов Бодуров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-17

22 Април 2019 11:02
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. Дунав U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПОФК Ботев Вр U17 - ФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-19

22 Април 2019 11:01
25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ФК Дунав U19 - ПФК Септември U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев            25 Апр 2019 г. Четвъртък 16:30 ч. ПФК Монтана U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Април 2019 11:00
23 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч. ПФК Септември - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                ...