Logo
Language:

Решение СТК 30.04.2018 г.

30 Април 2018 17:42
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

 

Решение - 30.04.2018 г

 

 

 

            - Срещата от ХXVIII-ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК „Струмска слава“ Радомир  и ПСФК „Ботев Враца“ поради наложено наказание „лишаване от домакинство“ на ФК „Струмска слава“ Радомир  , ще се проведе на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа на стадион ДИТ-Драгалевци гр.София, вместо на 05.05/събота/2018 г от 18.00 часа.

 

            - Срещата от ХXVIII -ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Лудогорец II“ Рз  и ФК „Оборище“ Панагюрище, ще се проведе по програма на 07.05/понеделник/2018 г от 18.00 часа вместо на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа.

 

-За неявяване по уважителни причини в срещата от 25 кръг на първенството на U 17 ПФК „Ботев“ Пд – ПФК „Дунав 2010“ Рс на основание чл.24, ал.4 и във връзка с чл. 24, ал.3, т. 1, буква а/ се присъжда служебен резултат 3 : 0 в полза на ПФК „Ботев“ Пд.

 

  • Приема предложената програма от 33 - ти до 36-ти кръг на Първа лига, както следва:

 

33/7 кръг

Първа шестица

04.05/петък/

Левски

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

05.05/събота/

ЦСКА –София

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

06.05/неделя/

Берое 

-

Верея

20.00

Диема спорт

 

Плейофи 1 - първи срещи

04.05/петък/

Локомотив Пд

-

Славия

17.30

Нова спорт

05.05/събота/

Черно море

-

Септември

17.00

Диема спорт

06.05/неделя/

Витоша

-

Дунав Рс

17.30

Диема спорт

07.05/понеделник/

Етър ВТ

-

Пирин Бг

20.00

Диема спорт

 

Купа България Финал

09.05/сряда/

 Славия

-

Левски

19.30

Нова спорт

 

34/8 кръг

Първа шестица

11.05/петък/

Ботев Пд

-

Берое

20.30

Диема спорт

12.05 /събота/

Лудогорец

-

Левски

17.30

Диема спорт

12.05 /събота/

Верея

-

ЦСКА –София

20.15

Диема спорт

 

Плейофи 1 - срещи реванш

11.05 /петък/

1 ср

Септември

-

Черно море

17.30

Нова спорт

13.05 /неделя/

2 ср

Славия

-

Локомотив Пд

19.00

Диема спорт

14.05/понеделник/

3 ср

Дунав Рс

-

Витоша

17.30

Диема спорт

14.05/понеделник/

4 ср

Пирин Бл

-

Етър ВТ

20.30

Диема спорт

 

35/9 кръг

Първа шестица

 

15.05 /вторник/

Ботев Пд

-

Верея

18.30

Нова спорт

15.05 /вторник/

Берое  

-

Лудогорец

18.30

Диема спорт2

15.05 /вторник/

Левски

-

ЦСКА –София

18.30

Диема спорт

 

Плейофи 2 - първи срещи

16.05/сряда/

Победител среща 1

-

Победител среща 2

19.00

Диема спорт

17.05 /четвъртък/

Загубил среща 3

-

Загубил среща 4

17.30

Диема спорт

17.05 /четвъртък/

Победител среща 3

-

Победител среща 4

20.00

Диема спорт

 

36/10 кръг

Първа шестица

20.05 /неделя/

Лудогорец

-

Ботев Пд

20.00

Нова спорт

20.05 /неделя/

Верея

-

Левски

20.00

Диема спорт2

20.05 /неделя/

ЦСКА –София

-

Берое

20.00

Диема спорт

 

Плейофи 2 срещи реванш

19.05 /събота/

Ср 5

Победител среща 2

-

Победител среща 1

19.45

Диема спорт

21.05/понеде/

Ср 6

Загубил среща 4

-

Загубил среща 3

17.30

Нова спорт

21.05/понеде/

Ср 7

Победител среща 4

-

Победител среща 3

20.30

Диема спорт

 

Баражи

24.05/четвъртък/

Загубил ср. 7 /12-ти ППЛ/

-

3 ти Втора лига

17.30

Диема спорт

24.05/четвъртък/

Победител ср. 5/7-ми ППЛ/

-

Посл. Класиран  за Лиг Европа

20.30

Диема спорт

25.05/петък/

Победител ср. 6/13-ти ППЛ

-

2-ри Втора лига

20.00

Диема спорт

 

 

  • Приема предложената програма за 29 - ти и 30-ти кръг на Втора лига, както следва:

 

XXIX кръг 18.00 часа

13.05 /неделя/

Поморие

-

Струмска слава

 

 

 

Несебър

-

Литекс

 

 

 

Черноморец Балч

-

Локомотив ГО

 

 

 

Нефтохимик Бс 1962

-

Царско село

 

 

 

Локомотив Сф

-

Созопол

 

 

 

Марица Пд

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Монтана

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Оборище Пан.

-

Ботев Вр

 

 

 

 

XXX кръг 17.15 часа

19.05 /събота/

Струмска слава

-

Оборище Пан.

 

 

 

Ботев Вр

-

Монтана

17.15

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив Сф

 

 

 

Созопол

-

Нефтохимик Бс 1962

 

 

 

Царско село

-

Черноморец Балч

 

 

 

Локомотив ГО

-

Несебър

 

 

 

Литекс

-

Поморие

 

 

 

Лудогорец ІІ

-

Марица Пд

 

 

 

            Програмата за срещите от 33 - ти до 36-ти кръг на Първа лига и за 29-ти и 30-ти кръг включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

БФС си запазва правото на промени в програмата

 

 

                                                                                   Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

Още последни новини

България U17 в група с Република Ирландия, Португалия и Финландия по пътя към Евро 2022

08 Декември 2021 15:40
Юношеският национален отбор на България до 17-годишна възраст попадна в група с отборите на Република Ирландия, Португалия и Финландия в елитния кръг за класиране на европейското първенство идната година.  Момчетата на Йордан Петков, постигнали фурор в квалификациите...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

08 Декември 2021 14:54
11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч. ФК МАРЕК 1915 - ОФК Янтра 2019 ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Костадин Иванов Керацов 4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                 СН:  ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

08 Декември 2021 14:52
10 декември 2021 г., петък, 16:30 ч. ПФК Локомотив 1926 - ПФК Ботев Враца ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Георги Милков...

Решение ДК 08.12.2021г.

08 Декември 2021 13:54
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  08.12.2021 г.     18-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 26 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

България U17 попадна в група с Турция, Швейцария и Сан Марино в квалификациите за Евро 2023

08 Декември 2021 12:36
Юношеският национален отбор на България до 17 г. научи жребия си за следващия квалификационен цикъл за европейско първенство в тази възрастова категория. В предварителните пресявки за Евро 2023 нашият тим попадна в група 13 заедно с отборите на Турция, Швейцария и Сан Марино...

България U19 ще спори с Турция, Азербайджан и Люксембург в квалификациите за Евро 2023

08 Декември 2021 11:32
Юношеският национален отбор на България до 19 г. попадна в квалификационна група 2 от предварителните пресявки за европейските финали в тази възрастова категория през 2023 г. в Малта. Съперници на младите „лъвчета“ ще са отборите на Турция, Азербайджан и Люксембург...

Решение на Съдийската комисия при БФС

08 Декември 2021 10:48
На свое заседание, проведено на 07.12.2021 г., Съдийската комисия при БФС взе решение да спре правата на съдиите Борислав Колев (международен съдия по футзал) и Иво Колев (международен асистент съдия) - до приключване на процесуално-следствените действия.

Честит рожден ден на Спиро Дебърски

08 Декември 2021 07:57
Днес, 8 декември, 88-ия си рожден ден празнува легендата на българския футбол Спиро Дебърски. Големият нападател е роден през 1933 г. в Благоевград, като играе последователно в местния Пирин (1949-1953), Локомотив София (1957-1969) и ЖСК Славия (1969-1970). В елитната група записва общо 276 мача...

НФБ „Бояна“ ще е домакин на два коледни турнира по Футбол 5 за деца

06 Декември 2021 10:31
След едногодишно прекъсване заради пандемията от COVID-19, Българският футболен съюз подновява традицията да организира детски коледни турнири във формат Футбол 5 на територията на Национална футболна база „Бояна“. През следващите два уикенда (10-12 декември и 17-19...

Решение ДК 03.12.2021

03 Декември 2021 13:20
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  03.12.2021 г.   17-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 29 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...