За БФС // Отдел спортно-технически // Професионален футбол

Съдийски назначения 37 кръг Първа лига

23 Май 2018 11:00
 

 

Среща Бараж за участие в Първа лига

24 Май 2018 г. Четвъртък 17:30 ч. 
ФК Дунав 2010 - Царско Село 

ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Иво Николаев Колев АС2: Красимир Владимиров Миланов 
4-ТИ: Тони Бонев Пандарски ДАС1: Валентин Станчев Железов ДАС2: Неделчо Танчев Гаджалов 
СН: Евгени Георгиев Георгиев   
 
  Среща Бараж за участие в Лига Европа

24 Май 2018 г. Четвъртък 20:30 ч. 
ПФК Левски АД - ПФК Черно море 

ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков 
4-ТИ: Георги Петров Георгиев ДАС1: Волен Валентинов Чинков ДАС2: Ивайло Иванов Стоянов 
СН: Йордан Костадинов Иванов   
 
  Среща Бараж за участие в Първа лига

25 Май 2018 г. Петък 20:00 ч. 
Витоша - Локомотив София 

ГС: Никола Антонов Попов АС1: Петър Николов Джугански АС2: Георги Пламенов Тодоров 
4-ТИ: Димитър Божидаров Стоилов ДАС1: Владимир Вълков Вълков ДАС2: Димитър Цолов Буров 
СН: Димитър Панайотов Костов   
 
  
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията. 
 

Още от професионален футбол

Купа БФС, резултати, 1/2 - финали, срещи реванш, юноши младша възраст р.2003 г., сезон 2018/2019 г.

04 Април 2019 12:27
Купа БФС, резултати, 1/2 - финали, сезон 2018/2019 г. Юноши младша р.2003 г. Резултати, 1/2 - финали, срещи реванш ПФК“Ботев“Пловдив - ПФК“Лудогорец“Разград 0-3;0-0  (в първата среща) ПФК“Черно море“Варна - ...

Купа БФС, резултати, 1/2 - финали, срещи реванш, деца р.2005 г., сезон 2018/2019 г.

04 Април 2019 12:25
Купа БФС, резултати, 1/2 - финали, сезон 2018/2019 г.   Деца р.2005 г. Резултати, 1/2 - финали, срещи реванш ПФК“Левски“София - ПФК“Лудогорец“Разград, 1-1; 0-1 (в първата среща) ПФК“Ботев“Пловдив - ПФК“ЦСКА-София“София...

Купа БФС, резултати, 1/2 - финали, срещи реванш, юноши старша р.2001 г., сезон 2018/2019 г.

02 Април 2019 14:48
Юноши старша р.2001 г. Резултати, 1/2 - финали, срещи реванш 2 април, 11.00 ч. ПФК“Лудогорец“Разград - ФК“Сокол“Марково, 2-0; 1-1 (в първата среща) ПФК“Ботев“Пловдив - ПФК“Черно море“Варна, 2-1; 0-1 (в първата...

Купа БФС, резултати, 1/2 - финали, първи срещи, юноши младша р.2003 г., сезон 2018/2019 г.

27 Март 2019 14:10
Купа БФС, резултати, 1/2 - финали, сезон 2018/2019 г.   Юноши младша р.2003 г. Резултати, 1/2 - финали, първи срещи 27 март, 11.00 ч. ПФК“Лудогорец“Разград - ПФК“Ботев“Пловдив, 0-0 ПФК“Септември“София - ПФК“Черно...

Купа БФС, резултати, 1/2 - финали, първи срещи, юноши старша р.2005 г., сезон 2018/2019 г.

26 Март 2019 17:12
Купа БФС, резултати, 1/2 - финали, сезон 2018/2019 г.   Юноши старша р.2001 г. Резултати, 1/2 - финали, първи срещи 26 март, 11.00 ч. ФК“Сокол“Марково - ПФК“Лудогорец“Разград, 1-1 ПФК“Черно море“Варна - ...

Купа БФС, резултати, 1/2 - финали, първи срещи, деца р.2005 г., сезон 2018/2019 г.

25 Март 2019 08:10
Купа БФС, резултати, 1/2 - финали, сезон 2018/2019 г.   Деца р.2005 г. Резултати, 1/2 - финали, първи срещи ПФК“Лудогорец“Разград - ПФК“Левски“София 1-0 ПФК“ЦСКА-София“София - ПФК“Ботев“Пловдив 1-4   1/2...

Жребий Купа БФС

08 Март 2019 16:19
На 13 март (сряда), 2019 г. от 11:30 часа в сградата на БФС, ул"Цар Иван Асен II"№ 26 ще бъде проведен жребия за КУПА БФС за трите възрасти.

Решение на Апелативна комисия 21.11.2018

21 Ноември 2018 16:31
АПЕЛАТИВНА КОМИСИЯ РЕШЕНИЕ № 2 /21.11.2018 г. По жалба от Симеон Райков състезател на ПФК „Локомотив ” гр. Пловдив Апелативната комисия след като обсъди оплакванията в жалбата, изслуша делегата и изгледа видеозаписа: РЕШИ: Остава без уважение жалбата на Симеон Райков...

Купа БФС , 1/8 - финали , деца, юн.младша и юн.старша, сезон 2018/2019 г.

12 Октомври 2018 21:36
Купа БФС , 1/8 - финали   Деца р.2005 г. 1/8 финали, първи срещи: 16 октомври 2018 г., 11.00 ч. ПФК”Черно море”Вн - ПФК”ЦСКА-София”Сф Корабостроител 16 октомври 2018 г., 14.00 ч. ФК”Кюстендил”Кн - ФК”Дунав”Рс ...

Указание за провеждане на турнира „КУПА БФС” сезон 2018/2019г.

09 Октомври 2018 13:36
УКАЗАНИЕ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТУРНИРА „КУПА БФС” СЕЗОН 2018/2019г.   ФИНАЛНА ФАЗА   1.Жребий за 1/8-финал за трите възрасти на 12.10.2018г./петък/ от 11:30 часа в сградата на ул”Цар Иван Асен II”№26 2.Система на провеждане: а/ Две срещи на разменено гостуване б/ При равен...