Съдийски назначения 4-ти кръг Първа лига

09 Август 2018 11:00
 

10 Авг 2018 г. Петък 18:15 ч.
ФК Етър - ПФК Черно море

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов        АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Румен Емилов Иванов
4-ТИ:    Георги Милков Гинчев    
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
10 Авг 2018 г. Петък 20:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ФК Верея

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов    
СН:    Ичко Лозев Лозев     
 
11 Авг 2018 г. Събота 18:45 ч.
ПФК Берое - ПФК Ботев

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Диян Христов Вълков        АС2:    Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров        
СН:    Антон Симеонов Генов     
 
11 Авг 2018 г. Събота 21:00 ч.
ОФК Дунав 2010 - ПФК Левски

ГС:    Станислав Тошев Ставров        АС1:    Георги Йорданов Дойнов        АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов     
СН:    Георги Генов Нарлев     
 
12 Авг 2018 г. Неделя 18:30 ч.
ФК Витоша - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Георги Николов Кабаков        АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Йордан Петров Петров
4-ТИ:    Ивайло Иванов Стоянов    
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
12 Авг 2018 г. Неделя 20:45 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Славия 1913

ГС:    Волен Валентинов Чинков        АС1:    Георги Пламенов Тодоров        АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев        
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
13 Авг 2018 г. Понеделник 20:30 ч.
ПФК Септември - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Никола Антонов Попов        АС1:    Веселин Мишев Добриянов        АС2:    Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ:    Николай Йорданов Колев    
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Програма на баражите в ППЛ

24 Май 2019 16:23
Спортно-техническата комисия на Българския футболен съюз определи програмата на баражите за участие в европейските клубни турнири и за участие в Първа професионална лига през сезон 2019/2020. Двубоите са както следва: Бараж за участие в европейските турнири: Левски (София) -...

България U16 завърши на четвърто място на турнира „Милян Милянич“

23 Май 2019 22:47
Юношеският национален отбор на България, набор 2003 г., завърши на четвърто място в приятелския турнир в памет на легендарния треньор Милян Милянич в сръбската столица Белград. Днес тимът на Марчо Дафчев отстъпи с 0:1 на връстниците си от Северна Македония в малкия финал на...

Съобщение във връзка с награждаването на бъдещия шампион в Първа лига

23 Май 2019 12:41
Във връзка с развитието на битката за шампионската титла в Първа професионална лига и факта, че два отбора имат реален шанс за първото място в крайното класиране, ръководството на Българския футболен съюз подчертава следното: Както подобава на развитите футболни...

Състав на България U21 за приятелския турнир „Валери Лобановски“

22 Май 2019 16:31
Селекционерът на младежкия национален отбор на България Александър Димитров обяви списък от 20 футболисти за предстоящето участие в традиционния приятелски турнир „Валери Лобановски“. Вратари: Даниел Наумов (Лудогорец), Иван Дюлгеров (Черно море). Защитници: Андреа...

Решение СТК 22.05.2019

22 Май 2019 15:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.05.2019 г           По искане на Нова Броудкастинг груп и Футбол Про Медия се правят следните корекции в начален час на срещи и излъчване по телевизионни канали: - Срещата от Първа лига, между...

Решение ДК 22.05.2019

22 Май 2019 12:52
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  22.05.2019 г.   35-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 9 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Иван Бандаловски бе повикан в състава на България "А"

22 Май 2019 12:50
Защитникът на Берое Иван Бандаловски бе повикан в състава на мъжкия национален отбор за двубоите с Чехия и Косово. Той ще заеме мястото на Иван Турицов от ЦСКА-София.

България U16 ще спори за третото място на турнира „Милян Милянич“

21 Май 2019 22:12
Юношеският национален отбор на България, набор 2003, успя да навакса три гола пасив срещу връстниците си от Черна гора (3:3), но нямаше късмет при изпълнението на дузпи и ще спори за третото място на традиционния турнир „Милян Милянич“, който се провежда в сръбската...

Решение СТК 21.05.2019

21 Май 2019 14:16
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.05.2019 г     - Срещата от ХXX-ти кръг на Втора лига, между отборите на ОФК „Несебър“ Несебър и ПФК „Монтана“  , по програма на 23.05/четвъртък/2019 от 17:00 ч., ще се излъчва по ТВ Диема спорт. ...

Акредитации за предстоящите европейски квалификации срещу Чехия и Косово

21 Май 2019 13:44
Във връзка с предстоящите два мача на "А" националния отбор от квалификациите за ЕВРО 2020 - гостуването на Чехия на 7 юни и домакинството на Косово на 10 юни, Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически акредитации. Представителите на медиите, които...