Съдийски назначения 8-ми кръг Първа лига

13 Септември 2018 11:00
 

14 Сеп 2018 г. Петък 17:30 ч.
ФК Витоша - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Румен Емилов Иванов
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен    
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
14 Сеп 2018 г. Петък 20:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ФК Верея

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов    
СН:    Димитър Панайотов Костов     
 
15 Сеп 2018 г. Събота 14:45 ч.
ОФК Дунав 2010 - ФК Етър

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов   
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
15 Сеп 2018 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Берое - ПФК Септември

ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Младен Маринчев Маринов
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб   
СН:    Петър Стоянов Петров     
 
15 Сеп 2018 г. Събота 20:00 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Черно море

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Димитър Русенов Русев
4-ТИ:    Николай Йорданов Колев      
СН:    Евгени Тодоров Геров     
 
16 Сеп 2018 г. Неделя 17:45 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Ботев

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Георги Пламенов Тодоров
4-ТИ:    Волен Валентинов Чинков     
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
16 Сеп 2018 г. Неделя 20:00 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Левски

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Мартин Иванов Димитров
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев        
СН:    Антон Симеонов Генов     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Съдийски назначения 26-ти кръг Втора лига

23 Април 2019 15:59
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК Струмска слава 1927 - ФК Черноморец Балчик ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Николов Николов          ...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

23 Април 2019 15:57
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:30 ч. ФК Витоша - ФК Верея ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов    ДАС1:        ДАС2:    ...

Решение ДК 23.04.2019

23 Април 2019 14:45
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.04.2019 г.   30-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 26  състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Билетите за мача България - Косово вече са в продажба

23 Април 2019 12:05
Привържениците могат да закупят пропуск от цялата партньорска мрежа на Eventim

България U18 записа равенство срещу Грузия

22 Април 2019 18:23
Юношеският национален отбор до 18 години завърши втората си приятелска среща с Грузия при резултат 1:1. Българският отбор беше по-активният от двата тима през целия мач и създаде много положения пред вратата на Лука Карашилиадзе. В 45-тата минута от двубоя след центране от...

Решение СТК 22.04.2019

22 Април 2019 14:43
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.04.2019 г         - Със съгласието на двата отбора срещата от ХXVI-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Поморие“ и ФК „Царско село 2015“ Сф  , ще се играе по програма на...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

22 Април 2019 11:03
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ПФК Славия U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радостин Николов Бодуров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-17

22 Април 2019 11:02
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. Дунав U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПОФК Ботев Вр U17 - ФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-19

22 Април 2019 11:01
25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ФК Дунав U19 - ПФК Септември U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев            25 Апр 2019 г. Четвъртък 16:30 ч. ПФК Монтана U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Април 2019 11:00
23 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч. ПФК Септември - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                ...