Съдийски назначения 7-ми кръг Втора лига

13 Септември 2018 11:01
 

15 Сеп 2018 г. Събота 17:00 ч.
ОФК Несебър - ФК Кариана

ГС:    Вангел Борисов Вангелов    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
15 Сеп 2018 г. Събота 17:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ФК Арда

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
15 Сеп 2018 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Лудогорец АД II - ПФК Добруджа 1919

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
15 Сеп 2018 г. Събота 18:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Ириней Марчев Бодуров
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
15 Сеп 2018 г. Събота 19:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ОФК Поморие

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Владимир Тодоров Ташков
4-ТИ:    Димитър Михайлов Михайлов                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
15 Сеп 2018 г. Събота 19:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ФК Струмска слава 1927

ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
17 Сеп 2018 г. Понеделник 17:30 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК Царско село 2015

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански                
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
17 Сеп 2018 г. Понеделник 20:00 ч.
ФК Литекс - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Даниел Пламенов Краевски                
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Съдийски назначения 26-ти кръг Втора лига

23 Април 2019 15:59
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК Струмска слава 1927 - ФК Черноморец Балчик ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Николов Николов          ...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

23 Април 2019 15:57
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:30 ч. ФК Витоша - ФК Верея ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов    ДАС1:        ДАС2:    ...

Решение ДК 23.04.2019

23 Април 2019 14:45
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.04.2019 г.   30-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 26  състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Билетите за мача България - Косово вече са в продажба

23 Април 2019 12:05
Привържениците могат да закупят пропуск от цялата партньорска мрежа на Eventim

България U18 записа равенство срещу Грузия

22 Април 2019 18:23
Юношеският национален отбор до 18 години завърши втората си приятелска среща с Грузия при резултат 1:1. Българският отбор беше по-активният от двата тима през целия мач и създаде много положения пред вратата на Лука Карашилиадзе. В 45-тата минута от двубоя след центране от...

Решение СТК 22.04.2019

22 Април 2019 14:43
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.04.2019 г         - Със съгласието на двата отбора срещата от ХXVI-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Поморие“ и ФК „Царско село 2015“ Сф  , ще се играе по програма на...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

22 Април 2019 11:03
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ПФК Славия U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радостин Николов Бодуров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-17

22 Април 2019 11:02
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. Дунав U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПОФК Ботев Вр U17 - ФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-19

22 Април 2019 11:01
25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ФК Дунав U19 - ПФК Септември U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев            25 Апр 2019 г. Четвъртък 16:30 ч. ПФК Монтана U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Април 2019 11:00
23 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч. ПФК Септември - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                ...