Съдийски назначения 3-ти кръг U-17

13 Септември 2018 11:03
 

15 Сеп 2018 г. Събота 17:00 ч.
ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Славия U17

ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Костадин Иванов Керацов         
 
16 Сеп 2018 г. Неделя 10:30 ч.
Дунав U17 - ПФК Берое U17

ГС:    Калоян Венелинов Кирилов    АС1:    Владимир Стефанов Стойчев    АС2:    Мехмед Сюнер Мехмед
 
16 Сеп 2018 г. Неделя 10:30 ч.
ФК Витоша U17 - ПФК Черно море U17

ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Невелин Митков Гугутков    АС2:    Любомир Благоев Босаков
 
16 Сеп 2018 г. Неделя 12:30 ч.
ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Лудогорец U17

ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров
 
16 Сеп 2018 г. Неделя 17:00 ч.
ПОФК Ботев Вр U17 - Етър U17

ГС:    Даниел Василев Иванов    АС1:    Даниел Жаниев Цолов    АС2:    Даниел Пенчев Йорданов
 
16 Сеп 2018 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Септември Сф U17 - ФК Сокол U17

ГС:    Мартин Робертов Спасов    АС1:    Адриан Тонев Стефанов    АС2:    Васил Асенов Байрактарски
 
16 Сеп 2018 г. Неделя 17:00 ч.
ФК Левски-Раковски U17 - ПФК Левски U17

ГС:    Димитрина Милчева Милкова    АС1:    Пламен Руменов Ванков    АС2:    Янко Запрянов Запрянов
 
16 Сеп 2018 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Монтана U17 - ПФК ЦСКА-София U17

ГС:    Владимир Димитров Велев    АС1:    Славян Драгомиров Добрев    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски

 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Съдийски назначения 26-ти кръг Втора лига

23 Април 2019 15:59
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК Струмска слава 1927 - ФК Черноморец Балчик ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Николов Николов          ...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

23 Април 2019 15:57
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:30 ч. ФК Витоша - ФК Верея ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов    ДАС1:        ДАС2:    ...

Решение ДК 23.04.2019

23 Април 2019 14:45
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.04.2019 г.   30-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 26  състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Билетите за мача България - Косово вече са в продажба

23 Април 2019 12:05
Привържениците могат да закупят пропуск от цялата партньорска мрежа на Eventim

България U18 записа равенство срещу Грузия

22 Април 2019 18:23
Юношеският национален отбор до 18 години завърши втората си приятелска среща с Грузия при резултат 1:1. Българският отбор беше по-активният от двата тима през целия мач и създаде много положения пред вратата на Лука Карашилиадзе. В 45-тата минута от двубоя след центране от...

Решение СТК 22.04.2019

22 Април 2019 14:43
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.04.2019 г         - Със съгласието на двата отбора срещата от ХXVI-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Поморие“ и ФК „Царско село 2015“ Сф  , ще се играе по програма на...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

22 Април 2019 11:03
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ПФК Славия U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радостин Николов Бодуров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-17

22 Април 2019 11:02
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. Дунав U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПОФК Ботев Вр U17 - ФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-19

22 Април 2019 11:01
25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ФК Дунав U19 - ПФК Септември U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев            25 Апр 2019 г. Четвъртък 16:30 ч. ПФК Монтана U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Април 2019 11:00
23 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч. ПФК Септември - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                ...