За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

29 Ноември 2018 11:00
 

30 Ное 2018 г. Петък 14:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Тони Бонев Пандарски    АС2:    Стефан Делчев Делчев
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                
СН:    Георги Димитров Влъчков     
 
30 Ное 2018 г. Петък 14:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Владимир Тодоров Ташков
4-ТИ:    Борислав Красимиров Ненков                
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 
1 Дек 2018 г. Събота 14:30 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ОФК Пирин ЕООД

ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Калоян Венелинов Кирилов                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
1 Дек 2018 г. Събота 14:30 ч.
ФК Арда - ФК Кариана

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Мурад Шабан Вели
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
1 Дек 2018 г. Събота 14:30 ч.
ОФК Поморие - ФК Струмска слава 1927

ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Димитър Герчев Димитров    АС2:    Мирослав Пламенов Марков
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
1 Дек 2018 г. Събота 14:30 ч.
ФК Царско село 2015 - ФК Литекс

ГС:    Румен Красимиров Христов     АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Даниел Жаниев Цолов
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                
СН:    Валентин Желев Добрев     
 
3 Дек 2018 г. Понеделник 14:30 ч.
ПФК Лудогорец АД II - ОФК Несебър

ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Кирил Валентинов Чакъров    АС2:    Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ:    Красен Иванов Георгиев                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
3 Дек 2018 г. Понеделник 17:30 ч.
ФК Черноморец Балчик - ФК Локомотив 1929

ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 5-ти кръг Втора лига

15 Август 2019 15:00
16 Авг 2019 г. Петък 20:00 ч. ФК Ботев Гълъбово - Спартак Варна ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                ...

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

15 Август 2019 15:00
16 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ПФК Славия 1913 - ПОФК Ботев Враца ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов        СН:    Атанас Петров...

Съдийски назначения 2-ри кръг U-19

13 Август 2019 15:00
14 Авг 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Йордан Митев Йорданов            14, Авг 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Верея U19 - ФК Дунав U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-19

08 Август 2019 15:00
10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров            10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Пирин Бл U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 4-ти кръг Втора лига

08 Август 2019 15:00
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ПФК Спартак Плевен - ФК Ботев Гълъбово ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Александър Христов Апостолов 4-ТИ:    Никола Павлов Петров          ...

Съдийски назначения 5-ти кръг Първа лига

08 Август 2019 15:00
9 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Черно море ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров       СН:    Костадин Георгиев...

Съдийски назначения 3-ти кръг Втора лига

01 Август 2019 15:01
3 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ФК Кариана - ОФК Локомотив Горна Оряховица ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мурад Шабан Вели    АС2:    Ивелин Иванов Рашев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                ...

Съдийски назначения 4-ти кръг Първа лига

01 Август 2019 15:00
2 Авг 2019 г. Петък 18:45 ч. ФК Витоша - ФК Арда ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров     СН:    Костадин Ангелов...

Съдийски назначения 2-ри кръг Втора лига

25 Юли 2019 15:00
26 Юли 2019 г. Петък 21:00 ч. ПФК Монтана 1921 - ПФК Нефтохимик 1962 АД ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                ...

Съдийски назначения 3-ти кръг Първа лига

25 Юли 2019 15:00
26 Юли 2019 г. Петък 18:30 ч. ПФК Дунав - ФК Царско село 2015 ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Мартин Емилов Венев 4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев     СН:    Атанас Петров Бозев       ...