За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 15-ти кръг U-19

29 Ноември 2018 11:01
 

1 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч.
ПФК Черно море U19 - ПФК Монтана U19

ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Цветомир Светланов Колев         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 14:00 ч.
ФК Янтра 1919 U19 - ПФК ЦСКА-София U19

ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Кристиян Ботев Минков    АС2:    Едуард Хрант Кендерян         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 14:00 ч.
ФК Нефтохимик Бс U19 - ОФК Пирин Бл U19

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Младен Ангелов Вълчев    АС2:    Николай Янков Бахов         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 14:00 ч.
ПФК Славия U19 - ПФK Левски U19

ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Ивайло Миленов Цолов         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 14:00 ч.
ПФК Септември U19 - ПФК Берое U19

ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Янко Запрянов Запрянов    АС2:    Радостин Николов Бодуров         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 14:00 ч.
ФК Дунав U19 - ОФК Сливен U19

ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Йордан Митев Йорданов         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 14:00 ч.
ФК Марек Дп U19 - ПФК Ботев ПД U19

ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Васил Асенов Байрактарски         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 14:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Лудогорец U19

ГС:    Васил Христов Николов    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 5-ти кръг Втора лига

15 Август 2019 15:00
16 Авг 2019 г. Петък 20:00 ч. ФК Ботев Гълъбово - Спартак Варна ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                ...

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

15 Август 2019 15:00
16 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ПФК Славия 1913 - ПОФК Ботев Враца ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов        СН:    Атанас Петров...

Съдийски назначения 2-ри кръг U-19

13 Август 2019 15:00
14 Авг 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Йордан Митев Йорданов            14, Авг 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Верея U19 - ФК Дунав U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-19

08 Август 2019 15:00
10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров            10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Пирин Бл U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 4-ти кръг Втора лига

08 Август 2019 15:00
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ПФК Спартак Плевен - ФК Ботев Гълъбово ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Александър Христов Апостолов 4-ТИ:    Никола Павлов Петров          ...

Съдийски назначения 5-ти кръг Първа лига

08 Август 2019 15:00
9 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Черно море ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров       СН:    Костадин Георгиев...

Съдийски назначения 3-ти кръг Втора лига

01 Август 2019 15:01
3 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ФК Кариана - ОФК Локомотив Горна Оряховица ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мурад Шабан Вели    АС2:    Ивелин Иванов Рашев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                ...

Съдийски назначения 4-ти кръг Първа лига

01 Август 2019 15:00
2 Авг 2019 г. Петък 18:45 ч. ФК Витоша - ФК Арда ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров     СН:    Костадин Ангелов...

Съдийски назначения 2-ри кръг Втора лига

25 Юли 2019 15:00
26 Юли 2019 г. Петък 21:00 ч. ПФК Монтана 1921 - ПФК Нефтохимик 1962 АД ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                ...

Съдийски назначения 3-ти кръг Първа лига

25 Юли 2019 15:00
26 Юли 2019 г. Петък 18:30 ч. ПФК Дунав - ФК Царско село 2015 ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Мартин Емилов Венев 4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев     СН:    Атанас Петров Бозев       ...