За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 15-ти кръг U-15

29 Ноември 2018 11:04
 

1 Дек 2018 г. Събота 11:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15

ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Радослав Георгинов Вутов         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 11:00 ч.
ФК Черноморец U15 - ПФК Славия U15

ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Костадин Иванов Керацов         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Добруджа U15 - ФК Спартак 1919

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Мехмед Сюмер Мехмед         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Черно море U15 - ПФК Локомотив Пд U15

ГС:    Ивайло Недялков Недялков    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Станимир Веселинов Господинов         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 11:00 ч.
ФК Национал U15 - ПОФК Ботев Вр U15

ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Георги Петров Спасов    АС2:    Тодор Василев Вуков         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Лудогорец U15 - ПФК Ботев Пд U15

ГС:    Владимир Димитров Велев    АС1:    Владимир Стефанов Стойчев    АС2:    Александър Христов Апостолов         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 12:00 ч.
ПФК Левски U15 - ФК Верея U15

ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Андрей Веселинов Горанов         
 
2 Дек 2018 г. Неделя 12:00 ч.
ПФК Берое U15 - ФК Етър U15

ГС:    Галиян Иванов Гонев    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 21-ви кръг Първа лига

14 Февруари 2019 11:00
15 Фев 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Верея - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Димитър Русенов Русев 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов         СН:    Ахмед Яшар Ахмед  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Първа лига

13 Декември 2018 10:37
14 Дек 2018 г. Петък 17:30 ч. ПФК Славия 1913 - ФК Верея ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев 4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров     СН:    Илонка Миланова Джалева  ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Втора лига

06 Декември 2018 11:01
7 Дек 2018 г. Петък 14:00 ч. ФК Кариана - ФК Ботев Гълъбово ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Петър Димчев Стойчевски    АС2:    Станислав Руменов Груев 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

06 Декември 2018 11:00
8 Дек 2018 г. Събота 12:30 ч. ПФК Черно море - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Теодор Пешев Петров 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                ...

Решение на СК при БФС

05 Декември 2018 11:00
След като разгледа обстойно представянето на съдията Волен Чинков на поверената му футболна среща от седемнадесети кръг на ППЛ между отборите на ПФК "Славия 1913" София и ПФК "ЦСКА - София" София, играна на 02.12.2018г от 17ч., СК при БФС взе решение да бъде...

Съдийски назначения 18-ти кръг Първа лига

03 Декември 2018 11:00
4 Дек 2018 г. Вторник 15:00 ч. ПФК Берое - ПФК Черно море ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Валентин Станчев Железов         СН:    Евгени Георгиев...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-17

29 Ноември 2018 11:03
1 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч. ФК Витоша U17 - ПФК Славия U17 ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Антонио Янчев Костадинов            1 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч. ПФК Монтана U17 - ФК Левски-Раковски U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-19

29 Ноември 2018 11:01
1 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Цветомир Светланов Колев            2 Дек 2018 г. Неделя 14:00 ч. ФК Янтра 1919 U19 - ПФК ЦСКА-София U19...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

29 Ноември 2018 11:00
30 Ное 2018 г. Петък 14:00 ч. ПФК Монтана 1921 - ОФК Локомотив Горна Оряховица ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Тони Бонев Пандарски    АС2:    Стефан Делчев Делчев 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

29 Ноември 2018 11:00
30 Ное 2018 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ФК Етър ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов          СН:    Димитър...