За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 18-ти кръг Първа лига

03 Декември 2018 11:00
 

4 Дек 2018 г. Вторник 15:00 ч.
ПФК Берое - ПФК Черно море

ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов        
СН:    Евгени Георгиев Георгиев     
 
4 Дек 2018 г. Вторник 17:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Ботев

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Йордан Петров Петров
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов        
СН:    Петър Стоянов Петров     
 
5 Дек 2018 г. Сряда 15:00 ч.
ФК Етър - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Станислав Георгиев Тодоров        
СН:    Константин Делов Писков     
 
5 Дек 2018 г. Сряда 17:30 ч.
ПФК Септември - ПФК Левски

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров    
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
6 Дек 2018 г. Четвъртък 12:30 ч.
ФК Витоша - ФК Верея

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов        
СН:    Кирил Манолов Лозанов     
 
6 Дек 2018 г. Четвъртък 15:00 ч.
ОФК Дунав 2010 - ПФК Славия 1913

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев    
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
6 Дек 2018 г. Четвъртък 17:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Ивайло Иванов Стоянов        
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 17-ти кръг Втора лига

06 Декември 2018 11:01
7 Дек 2018 г. Петък 14:00 ч. ФК Кариана - ФК Ботев Гълъбово ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Петър Димчев Стойчевски    АС2:    Станислав Руменов Груев 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

06 Декември 2018 11:00
8 Дек 2018 г. Събота 12:30 ч. ПФК Черно море - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Теодор Пешев Петров 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                ...

Решение на СК при БФС

05 Декември 2018 11:00
След като разгледа обстойно представянето на съдията Волен Чинков на поверената му футболна среща от седемнадесети кръг на ППЛ между отборите на ПФК "Славия 1913" София и ПФК "ЦСКА - София" София, играна на 02.12.2018г от 17ч., СК при БФС взе решение да бъде...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-15

29 Ноември 2018 11:04
1 Дек 2018 г. Събота 11:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Радослав Георгинов Вутов            2 Дек 2018 г. Неделя 11:00 ч. ФК Черноморец U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-17

29 Ноември 2018 11:03
1 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч. ФК Витоша U17 - ПФК Славия U17 ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Антонио Янчев Костадинов            1 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч. ПФК Монтана U17 - ФК Левски-Раковски U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-19

29 Ноември 2018 11:01
1 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Цветомир Светланов Колев            2 Дек 2018 г. Неделя 14:00 ч. ФК Янтра 1919 U19 - ПФК ЦСКА-София U19...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

29 Ноември 2018 11:00
30 Ное 2018 г. Петък 14:00 ч. ПФК Монтана 1921 - ОФК Локомотив Горна Оряховица ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Тони Бонев Пандарски    АС2:    Стефан Делчев Делчев 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

29 Ноември 2018 11:00
30 Ное 2018 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ФК Етър ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов          СН:    Димитър...

Съдийски назначения 5-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

27 Ноември 2018 11:00
27 Ное 2018 г. Вторник 16:00 ч. Пълдин – ЛП Суперспорт          гр.София, ст.„Царско село“ - изк. терен ГС: Николай Рамунски    АС1: Ивайло Цолов    АС2: Димитър Мекушин   СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 9-ти кръг Държавно първенство за жени

22 Ноември 2018 11:20
24 Ное 2018 г. Събота 13:00 ч. НСА – ЛП Суперспорт                         гр.София, ст.„НСА“ ГС: Димитрина Милкова     АС1: Павлета Рашкова    АС2: Анет Радулова 24 Ное 2018 г. Събота 13:00 ч. Енко – Етър                  ...