За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 18-ти кръг Първа лига

03 Декември 2018 11:00
 

4 Дек 2018 г. Вторник 15:00 ч.
ПФК Берое - ПФК Черно море

ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов        
СН:    Евгени Георгиев Георгиев     
 
4 Дек 2018 г. Вторник 17:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Ботев

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Йордан Петров Петров
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов        
СН:    Петър Стоянов Петров     
 
5 Дек 2018 г. Сряда 15:00 ч.
ФК Етър - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Станислав Георгиев Тодоров        
СН:    Константин Делов Писков     
 
5 Дек 2018 г. Сряда 17:30 ч.
ПФК Септември - ПФК Левски

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров    
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
6 Дек 2018 г. Четвъртък 12:30 ч.
ФК Витоша - ФК Верея

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов        
СН:    Кирил Манолов Лозанов     
 
6 Дек 2018 г. Четвъртък 15:00 ч.
ОФК Дунав 2010 - ПФК Славия 1913

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев    
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
6 Дек 2018 г. Четвъртък 17:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Ивайло Иванов Стоянов        
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 15 кръг ДП жени

18 Април 2019 11:00
20 Апр 2019г Събота 11:30ч.  Риал – ЖФК Варна      с.Ковачевци , ст. „Димитровец“  ГС:   Гергана Цанкова    АС1: Юлиян Тодоров        АС2:  Антоанета Панчева    20 Апр 2019г Събота 14:00ч.   НСА –  Етър гр.София , ст...

Съдийски назначения отложена среща от 23-ти кръг U 19

17 Април 2019 13:18
21 Апр 2019 г. Неделя 16:00 ч. ФК Нефтохимик Бс U19 - ФК Марек Дп U19 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Динко Иванов Стоянов    АС2:    Христо Димитров Георгиев

Съдийски назначения отложена среща от 16 -ти кръг U 19

17 Април 2019 13:14
20 Апр 2019 г. Събота 16:00 ч. ФК Янтра 1919 U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Йорданка Аврамова Корчева

Съдийски назначения 23-ти кръг U 15

17 Април 2019 13:06
20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов             20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Лудогорец...

Съдийски назначения 23-ти кръг U 17

17 Април 2019 13:02
20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Цветомир Светланов Колев             20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Монтана U17 - ПФК Берое U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Втора лига

17 Април 2019 13:00
20 Апр 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Литекс ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Калин Валентинов Киров 4-ТИ:    Никола Павлов Петров          ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

17 Април 2019 13:00
19 Апр 2019 г. Петък 17:30 ч. ОФК Дунав 2010 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                ...

Съдийски назначения 27-ми кръг Втора лига

15 Април 2019 13:00
17 Апр 2019 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Добруджа 1919 - ФК Ботев Гълъбово ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов 4-ТИ:    Калоян Венелинов Кирилов              ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - първи срещи

15 Април 2019 09:00
16 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ПФК Септември ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени

10 Април 2019 13:28
13 Апр 2019 г. Събота 13:00ч. ЖФК Варна – Енко                  гр.Варна, ст.„Спортпалас“ ГС: Кристина Георгиева    АС1: Лилия Думбалакова    АС2: Снежана Петрунова 13 Апр 2019 г. Събота 13:00ч. НСА – Локомотив             ...