За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

06 Декември 2018 11:00
 

8 Дек 2018 г. Събота 12:30 ч.
ПФК Черно море - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                
СН:    Георги Генов Нарлев     
 
8 Дек 2018 г. Събота 15:00 ч.
ПОФК Ботев Враца - ПФК Берое

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
8 Дек 2018 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Левски - ФК Етър

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов                
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
9 Дек 2018 г. Неделя 12:30 ч.
ПФК Септември - ОФК Дунав 2010

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Тони Бонев Пандарски
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров                
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 
9 Дек 2018 г. Неделя 15:00 ч.
ФК Верея - ПФК ЦСКА-София

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов            
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
9 Дек 2018 г. Неделя 17:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Славия 1913

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Станислав Тошев Ставров                
СН:    Радан Василев Мирянов     
 
10 Дек 2018 г. Понеделник 17:30 ч.
ПФК Ботев - ФК Витоша

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов                 
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 15 кръг ДП жени

18 Април 2019 11:00
20 Апр 2019г Събота 11:30ч.  Риал – ЖФК Варна      с.Ковачевци , ст. „Димитровец“  ГС:   Гергана Цанкова    АС1: Юлиян Тодоров        АС2:  Антоанета Панчева    20 Апр 2019г Събота 14:00ч.   НСА –  Етър гр.София , ст...

Съдийски назначения отложена среща от 23-ти кръг U 19

17 Април 2019 13:18
21 Апр 2019 г. Неделя 16:00 ч. ФК Нефтохимик Бс U19 - ФК Марек Дп U19 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Динко Иванов Стоянов    АС2:    Христо Димитров Георгиев

Съдийски назначения отложена среща от 16 -ти кръг U 19

17 Април 2019 13:14
20 Апр 2019 г. Събота 16:00 ч. ФК Янтра 1919 U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Йорданка Аврамова Корчева

Съдийски назначения 23-ти кръг U 15

17 Април 2019 13:06
20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов             20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Лудогорец...

Съдийски назначения 23-ти кръг U 17

17 Април 2019 13:02
20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Цветомир Светланов Колев             20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Монтана U17 - ПФК Берое U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Втора лига

17 Април 2019 13:00
20 Апр 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Литекс ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Калин Валентинов Киров 4-ТИ:    Никола Павлов Петров          ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

17 Април 2019 13:00
19 Апр 2019 г. Петък 17:30 ч. ОФК Дунав 2010 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                ...

Съдийски назначения 27-ми кръг Втора лига

15 Април 2019 13:00
17 Апр 2019 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Добруджа 1919 - ФК Ботев Гълъбово ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов 4-ТИ:    Калоян Венелинов Кирилов              ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - първи срещи

15 Април 2019 09:00
16 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ПФК Септември ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени

10 Април 2019 13:28
13 Апр 2019 г. Събота 13:00ч. ЖФК Варна – Енко                  гр.Варна, ст.„Спортпалас“ ГС: Кристина Георгиева    АС1: Лилия Думбалакова    АС2: Снежана Петрунова 13 Апр 2019 г. Събота 13:00ч. НСА – Локомотив             ...