Съдийски назначения 17-ти кръг Втора лига

06 Декември 2018 11:01
 

7 Дек 2018 г. Петък 14:00 ч.
ФК Кариана - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Петър Димчев Стойчевски    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Алексей Иванов Николов     
 
7 Дек 2018 г. Петък 17:30 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ФК Царско село 2015

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
8 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Мирослав Пламенов Марков    АС2:    Димитър Герчев Димитров
4-ТИ:    Калоян Венелинов Кирилов                
СН:    Любомир Йорданов Войков     
 
8 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Монтана 1921

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
8 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч.
ОФК Несебър - ПФК Добруджа 1919

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Иван Стоянов Копчев
4-ТИ:    Вангел Борисов Вангелов                
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
8 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Арда

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
8 Дек 2018 г. Събота 15:00 ч.
ФК Литекс - ОФК Поморие

ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Даниел Пламенов Краевски                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
10 Дек 2018 г. Понеделник 14:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Съдийски назначения 26-ти кръг Втора лига

23 Април 2019 15:59
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК Струмска слава 1927 - ФК Черноморец Балчик ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Николов Николов          ...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

23 Април 2019 15:57
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:30 ч. ФК Витоша - ФК Верея ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов         СН:    Ичко Лозев...

Решение ДК 23.04.2019

23 Април 2019 14:45
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.04.2019 г.   30-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 26  състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Билетите за мача България - Косово вече са в продажба

23 Април 2019 12:05
Привържениците могат да закупят пропуск от цялата партньорска мрежа на Eventim

България U18 записа равенство срещу Грузия

22 Април 2019 18:23
Юношеският национален отбор до 18 години завърши втората си приятелска среща с Грузия при резултат 1:1. Българският отбор беше по-активният от двата тима през целия мач и създаде много положения пред вратата на Лука Карашилиадзе. В 45-тата минута от двубоя след центране от...

Решение СТК 22.04.2019

22 Април 2019 14:43
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.04.2019 г         - Със съгласието на двата отбора срещата от ХXVI-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Поморие“ и ФК „Царско село 2015“ Сф  , ще се играе по програма на...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

22 Април 2019 11:03
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ПФК Славия U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радостин Николов Бодуров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-17

22 Април 2019 11:02
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. Дунав U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПОФК Ботев Вр U17 - ФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-19

22 Април 2019 11:01
25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ФК Дунав U19 - ПФК Септември U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев            25 Апр 2019 г. Четвъртък 16:30 ч. ПФК Монтана U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Април 2019 11:00
23 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч. ПФК Септември - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                ...