За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 17-ти кръг Втора лига

06 Декември 2018 11:01
 

7 Дек 2018 г. Петък 14:00 ч.
ФК Кариана - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Петър Димчев Стойчевски    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Алексей Иванов Николов     
 
7 Дек 2018 г. Петък 17:30 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ФК Царско село 2015

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
8 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Мирослав Пламенов Марков    АС2:    Димитър Герчев Димитров
4-ТИ:    Калоян Венелинов Кирилов                
СН:    Любомир Йорданов Войков     
 
8 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Монтана 1921

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
8 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч.
ОФК Несебър - ПФК Добруджа 1919

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Иван Стоянов Копчев
4-ТИ:    Вангел Борисов Вангелов                
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
8 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Арда

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
8 Дек 2018 г. Събота 15:00 ч.
ФК Литекс - ОФК Поморие

ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Даниел Пламенов Краевски                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
10 Дек 2018 г. Понеделник 14:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1/2 финал Купа "България" за жени 2019г.

19 Юни 2019 14:00
23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч.  Пълдин - НСА           гр.Пловдив, ст.„Коматево“ ГС: Боян Славков    АС1: Лазар Лазаров     АС2: Месут Ахмедов 23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч.  Енко - Спортика      гр.Пловдив, ст.„Пловдив“ ГС: Рюстем...

Съдийски назначения бараж за попълване на групата U-15

13 Юни 2019 13:00
16 Юни 2019 г. Неделя 17:00 ч. ФК“Спартак 1918“Вн - УФК“Асти“Хс ГС: Валентин Железов    АС1: Мурад Вели        АС2: Васил Шавов  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи за попълване на групата U-17

13 Юни 2019 13:00
16 Юни 2019 г. Неделя 11:00 ч. ФК“Спартак 1918“Вн - ФК“Черноморец“Бс ГС: Димо Димов    АС1: Станимир Трифонов    АС2: Петър Балтов  16 Юни 2019 г. Неделя 11:00 ч. ФК“Национал“Сф - ОФК“Локомотив“Г.Оряховица ГС: Рюстем Карагарен    АС1: Йордан...

Съдийски назначения бараж за попълване на групата U-19

13 Юни 2019 13:00
15 Юни 2019 г. Събота 18:00 ч.  ПФК“Верея“СтЗ - ОФК“Локомотив“Г.Оряховица ГС: Мустафа Шефкет    АС1: Владимир Хубенов    АС2: Атанас Делчев    СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 18-ти кръг Държавно първенство за жени

13 Юни 2019 11:00
16 Юни 2019 г. Неделя 17:00 ч.     ЖФК Варна – Севлиево лейдис      гр.Варна, ст.„Спорт палас“ ГС: Надежда Белчева    АС1: Никола Тодоров    АС2: Богомил Димитров  ЛП Суперспорт – НСА             отложена Пълдин – Риал ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

10 Юни 2019 11:00
12 Юни 2019 г. Сряда 13:00 ч. Етър – Пълдин                                 стадион в село Ресен ГС: Галя Ечева      АС1: Александър Апостолов     АС2: Ренета Димитрова   СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 17-ти кръг Държавно първенство за жени

03 Юни 2019 13:00
04 Юни 2019 г. Вторник 17:00 ч. Севлиево лейдис – Етър                       гр.Севлиево, ст.„ДЮШ“ ГС: Петър Кузев     АС1: Даниел Ников     АС2: Никифор Велков 08 Юни 2019 г. Събота 18:00 ч. Риал  –  Спортика             ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени

30 Май 2019 13:00
01 Юни 2019 г. Събота 16:00 ч. Севлиево лейдис – НСА              гр.Севлиево, ст.„Раковски“ ГС: Владимир Велев     АС1: Даниел Йорданов     АС2: Здравко Николов  01 Юни 2019 г. Събота 16:00 ч. Спортика  –  Енко               ...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-15

29 Май 2019 13:00
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Тодор Василев Вуков   1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч. ПФК Славия U15 - ФК Черноморец U15 ГС:    Мартин...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-17

29 Май 2019 13:00
1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч. ПФК Славия U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Дарин Василев Иванов   1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч. ФК Левски-Раковски U17 - ПФК Монтана U17 ГС:    Любомир Николаев...