Решение СТК 01.02.2019

01 Февруари 2019 14:14
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 01.02.2019 г

 

 

         - По предложение на Футбол Про медия, срещата от ХXIII-ти кръг на Първа професионална лига между отборите на ПФК „Левски“ Сф – ПФК „ЦСКА-София“ София, ще се играе по програма на 24.02 /неделя/2019 г от 13.00 часа, вместо от 14.45 часа.

         - По предложение на Футбол Про медия, срещата от ХXIII-ти кръг на Първа професионална лига между отборите на ФК „Етър“ ВТ – ПФК „Локомотив 1926“ Пд, ще се играе по програма на 24.02 /неделя/2019 г от 15.45 часа, вместо от 12.00 часа.       

         - По предложение на Футбол Про медия, срещата от ХXIII-ти кръг на Първа професионална лига между отборите на ПФК „Берое “ СЗ – ФК „Дунав 2010“ Рс, ще се играе по програма на 24.02 /неделя/2019 г от 18.00 часа, вместо от 17.45 часа.

-По предложение на Футбол Про медия срещата от ХXII-ри кръг  между отборите на  ПФК „Славия“ – ПФК „Черно море“, ще се играе по програма на 19.02/вторник/2019 от 12:30 ч., ще се излъчи по Диема Спорт, вместо Нова Спорт,

-По предложение на Футбол Про медия срещата от ХXII-ри кръг  между отборите на  ФК“Дунав 2010“ – ФК „Верея“, ще се играе по програма на 20.02/сряда/2019 от 12:30 ч., ще се излъчи по Нова Спорт, вместо по Диема Спорт.

-По предложение на Футбол Про медия срещата от ХXIV -ти кръг между отборите на  ФК „Верея“ – ПФК „Черно море“, ще се играе по програма на 01.03/петък/от 17:30 ч., ще се излъчи по Нова Спорт, вместо по Диема Спорт.

-По предложение на Футбол Про медия срещата от ХXIV -ти кръг между отборите на  ФК „Дунав 2010“ – ПФК „Ботев“ Пловдив, ще се играе по програма на 02.03/събота/ от 12:30 ч., ще се излъчи по Диема Спорт, вместо по Нова Спорт.

  • СТК констатира прекратяване на трудовите договори без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ФК на:

              - Антон Кунчев Огнянов с ФК „Верея”СЗ – считано от 17.01.2019 г. 

              - Майкъл Тевия с ФК „Верея”СЗ – считано от 15.01.2019 г. 

Заинтересованите страни може да подадат молба за вида на причината за предсрочно прекратяване на договора до Комисията за договорната стабилност при БФС в срок до 30 дни от предсрочното прекратяване на договора съгласно чл. 38, ал.6 от Правилника за договорите и трансферите на футболистите в системата на БФС.

  • СТК констатира и приема, че са прекратени по взаимно съгласие договорите между професионални футболисти, треньори и съответните футболни клубове както следва: 

 

 

Футболисти

Футболен клуб

Считано от дата

1

Айкут Суанй Рамадан

ПФК „Монтана 1921“

14.12.2018 г.

2

Аймен Белаид

ПФК "Левски" София

15.01.2019 г.

3

Александър Антониев Дюлгеров

ПФК „ЦСКА-София“

21.12.2018 г.

4

Александър Ивов Александров

ФК "Дунав 2010" Рс

22.11.2018 г.

5

Александър Кирилов Башлиев

ОФК „Пирин” Блг

12.12.2018 г.

6

Атанас Александров Фиданин

ПОФК „Ботев” Враца

01.01.2019 г.

7

Атанас Цанков Зехиров

ПФК "Черно море" Вн

02.01.2019 г.

8

Ахмед-Сами Бен Еша

ФК "Дунав 2010" Рс

29.10.2018 г.

9

Билел Мехди Аит Малек

ФК "Верея" СтЗ

30.11.2018 г.

10

Благой Георгиев Макенджиев

ПФК "Черно море" Вн

02.01.2019 г.

11

Борислав Йорданов Балджийски

ФК "Дунав 2010" Рс

10.01.2019 г.

12

Борислав Стойчев Христов

ФК „Арда“ Кърджали

14.01.2019 г.

13

Бранимир Петев Костадинов

ФК "Дунав 2010" Рс

07.01.2019 г.

14

Виктор Оливер Василев

ПОФК „Ботев” Враца

17.01.2019 г.

15

Виктор Теодор Римничано

ФК "Верея" СтЗ

03.12.2018 г.

16

Георги Бончев Андонов

ФК „Арда“ Кърджали

14.01.2019 г.

17

Георги Драганов Димитров

ФК „Добруджа 1919“ Добрич

12.12.2018 г.

18

Георги Колев Колев

ОФК „Локомотив“ ГО

20.12.2018 г.

19

Георгиос Елефтериос Бузукис

ФК „Локомотив 1929” София

11.12.2018 г.

20

Глаусио Жозе Де Араужо Силва

ФК "Дунав 2010" Рс

29.10.2018 г.

21

Даниел Димитров Васев

ФК „Локомотив 1929” София

28.12.2019 г.

22

Даниел Красимиров Пехливанов

ФК "Дунав 2010" Рс

26.11.2018 г.

23

Деррик Едия Менса

ФК "Дунав 2010" Рс

17.12.2018 г.

24

Дженг Зиксянг

ОФК „Несебър”

12.09.2018 г.

25

Джихат Искендер Кямил

ФК „Арда“ Кърджали

15.01.2019 г.

26

Джунейт Рефик Яшар

ОФК „Несебър”

23.01.2019 г.

27

Димитър Павлинов Пантев

ФК „Литекс“

21.12.2018 г.

28

Димо Атанасов Атанасов

ФК "Етър" (Вт)

21.12.2018 г.

29

Дино Мартинович

ФК "Верея" СтЗ

14.01.2019 г.

30

Диян Христов Димов

ФК „ЦСКА 1948“

10.12.2018 г.

31

Драгош Петруц Фиртулеску

ПФК "Берое" СтЗ

01.01.2019 г.

32

Дуйе Мрдеша

ПФК „Локомотив -1926” Пд

07.11.2018 г.

33

Едуардо Хаас Гелен

ФК "Дунав 2010" Рс

29.10.2018 г.

34

Емил Петер Йоргенсен

ФК "Верея" СтЗ

29.01.2019 г.

35

Емил Руменов Виячки

ФК „Локомотив 1929” София

07.01.2019 г.

36

Емин Зюлкюф Ахмед

ФК "Верея" СтЗ

-преотстъпване

01.10.2018 г.

37

Ертан Юзеир Томбак

ПФК „Черно море” Вн АД

05.10.2018 г.

38

Жак Иванов Пехливанов

ОФК „Несебър”

10.01.2019 г.

39

Иван Димитров Иванов

ФК „Добруджа 1919“ Добрич

11.01.2019 г.

40

Илиас Хасани

ПФК „Черно море” Вн АД

07.01.2019 г.

41

Илия Стоянов Карапетров

ОФК „Локомотив“ ГО

07.01.2019 г.

42

Илиян Аврамов Стефанов

ФК „Локомотив 1929” София

19.09.2018 г.

43

Йордан Генчев Върбанов

ФК „Витоша” Бистрица

01.10.2018 г.

44

Йордан Милчев Минев

ПФК "Ботев" Пд

17.12.2018 г.

45

Искандар Фатхуллоевич Джалилов

ПОФК „Ботев” Враца

12.11.2018 г.

46

Красимир Емилов Илиев

ФК „Арда“ Кърджали

08.01.2019 г.

47

Кристиян Димитров Димитров

ФК „Царско село 2015“

10.12.2018 г.

48

Кристиян Димитров Китов

ОФК „Локомотив“ ГО

24.01.2019 г.

49

Кристиян Дончев Кацарев

ФК „Царско село 2015“

10.12.2018 г.

50

Кристиян Драгев Арсовски

ФК „Добруджа 1919“ Добрич

12.12.2018 г.

51

Любомир Костадинов Божинов

ОФК „Поморие“

09.01.2019 г.

52

Манол Иванов Чапов

ОФК „Пирин” Блг

31.10.2018 г.

53

Марко Прльевич

ФК „Царско село 2015“

13.12.2018 г.

54

Мартин Мариов Станкев

ФК „Локомотив 1929” София

07.01.2019 г.

55

Мартинас Меделинскас

ФК "Верея" СтЗ

03.10.2018 г.

56

Матиеу Аласан-Меба Диаби

ПФК "Септември" (София)

02.11.2018 г.

57

Милан Вушурович

ФК "Верея" СтЗ

07.01.2019 г.

58

Мирослав Владимиров Будинов

ПФК "Септември" (София)

19.12.2018 г.

59

Михаил Атанасов Минков

ФК „Добруджа 1919“ Добрич

09.01.2019 г.

60

Николай Велков Дюлгеров

ФК „Царско село 2015“

10.12.2018 г.

61

Николай Ивелинов Банков

ПОФК „Ботев” Враца

18.12.2019 г.

62

Николай Николаев Костов

ОФК „Несебър”

10.01.2019 г.

63

Преслав Ивелинов Петров

ФК "Дунав 2010" Рс

20.12.2018 г.

64

Румен Валериев Николов

ФК „Добруджа 1919“ Добрич

11.01.2019 г.

65

Светослав Димитров Диков

ФК „ЦСКА 1948“

10.12.2018 г.

66

Сейдина Ноухум Диара

ФК "Верея" СтЗ

26.11.2018 г.

67

Серхио Кастанеда Веласкез

ПФК "Септември" (София)

21.11.2018 г.

68

Симеон Иванов Иванов

ФК "Етър" (Вт)

01.01.2019 г.

69

Симеон Павлинов Баев

ОФК „Несебър”

01.02.2019 г.

70

Спас Иванов Георгиев

ПОФК „Ботев” Враца

21.01.2019 г.

71

Стамен Георгиев Бояджиев

ФК „Кариана“ Ерден

08.01.2019 г.

72

Страхиня Кърстевски

ФК „Локомотив 1929” София

11.12.2018 г.

73

Томаш Косут

ФК "Верея" СтЗ

23.01.2019 г.

74

Тихомир Красимиров Кънев

ОФК „Локомотив“ ГО

07.01.2019 г.

75

Тодор Антонов Траянов

ПОФК „Ботев” Враца

01.01.2019 г.

76

Франк Мбарга

ФК „Локомотив 1929” София

28.09.2018 г.

77

Чавдар Желев Ивайлов

ФК "Етър" (Вт)

28.12.2018 г.

78

Юго Давид Стефан Коантар

ФК „Струмска слава 1927“ Рад.

07.01.2019 г.

 

 

Треньори

 

Футболен клуб

Считано от дата

1

Ангел Бориславов Колев

ФК „Локомотив 1929” София

11.01.2019 г.

2

Валентин Цветанов Захариев

ПФК "Левски" София

07.01.2019 г.

3

Господин Мирчев Господинов

ФК "Верея" СтЗ

28.09.2018 г.

4

Даниел Божидаров Белчев

ФК "Верея" СтЗ

08.10.2018 г.

5

Диян Божилов Атанасов

ФК „Добруджа 1919“ Добрич

06.11.2018 г.

6

Евгени Иванов Колев

ФК „Литекс“

06.11.2018 г.

7

Кирил Веселинов Рабчев

ОФК „Локомотив“ ГО

13.12.2018 г.

8

Милан Стефанов Орачев

ФК "Дунав 2010" Рс

17.09.2018 г.

9

Николай Ангелов Митов

ПФК "Септември" (София)

05.10.2018 г.

10

Пауло Аутуори Де Мело

ПФК "Лудогорец 1945"

22.10.2018 г.

11

Тодор Михайлов Киселичков

ОФК „Локомотив“ ГО

18.09.2018 г.

 

 

 

 

                                                        Секретар СТК:

                                                                            /Н.Михайлов/

 

Още последни новини

Съдийски назначения 26-ти кръг Втора лига

23 Април 2019 15:59
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК Струмска слава 1927 - ФК Черноморец Балчик ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Николов Николов          ...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

23 Април 2019 15:57
25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:30 ч. ФК Витоша - ФК Верея ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов    ДАС1:        ДАС2:    ...

Решение ДК 23.04.2019

23 Април 2019 14:45
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.04.2019 г.   30-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 26  състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Билетите за мача България - Косово вече са в продажба

23 Април 2019 12:05
Привържениците могат да закупят пропуск от цялата партньорска мрежа на Eventim

България U18 записа равенство срещу Грузия

22 Април 2019 18:23
Юношеският национален отбор до 18 години завърши втората си приятелска среща с Грузия при резултат 1:1. Българският отбор беше по-активният от двата тима през целия мач и създаде много положения пред вратата на Лука Карашилиадзе. В 45-тата минута от двубоя след центране от...

Решение СТК 22.04.2019

22 Април 2019 14:43
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.04.2019 г         - Със съгласието на двата отбора срещата от ХXVI-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Поморие“ и ФК „Царско село 2015“ Сф  , ще се играе по програма на...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

22 Април 2019 11:03
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ПФК Славия U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радостин Николов Бодуров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-17

22 Април 2019 11:02
25 Апр 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. Дунав U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров            25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПОФК Ботев Вр U17 - ФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-19

22 Април 2019 11:01
25 Апр 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ФК Дунав U19 - ПФК Септември U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев            25 Апр 2019 г. Четвъртък 16:30 ч. ПФК Монтана U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - срещи реванш

22 Април 2019 11:00
23 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч. ПФК Септември - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                ...