За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 19-ти кръг U-19

06 Март 2019 13:04
 

9 Мар 2019 г. Събота 14:30 ч.
ПФК Берое U19 - ПФК Лудогорец U19

ГС:    Райко Елианов Чакъров    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Васил Младенов Петров         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 12:00 ч.
ФК Янтра 1919 U19 - ПФК Славия U19

ГС:    Росен Калинов Гановски    АС1:    Славян Драгомиров Добрев    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 12:00 ч.
ПФК Черно море U19 - ПФК Септември U19

ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Димитър Герчев Димитров    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 12:00 ч.
ПФK Левски U19 - ПФК Локомотив Пд U19

ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Радослав Георгинов Вутов         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 14:30 ч.
ФК Нефтохимик Бс U19 - ПФК Монтана U19

ГС:    Стилиян Найденов Димитров    АС1:    Атанас Иванов Делчев    АС2:    Желязко Атанасов Атанасов         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 14:30 ч.
ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Дунав U19

ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Добрин Дианов Добринов         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 14:30 ч.
ОФК Пирин Бл U19 - ФК Марек Дп U19

ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Янко Запрянов Запрянов
 
10 Мар 2019 г. Неделя 14:30 ч.
ОФК Сливен U19 - ПФК Ботев ПД U19

ГС:    Тодор Димитров Тодоров    АС1:    Месут Севинчев Ахмедов    АС2:    Лилия Трендафилова Думбалакова
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени

13 Март 2019 16:24
16 Мар 2019 г. Събота 12:00 ч. ЖФК Варна – Спортика               гр.Ст.Загора, ст. „Колодрума“ ГС: Стилиян Димитров     АС1: Стефан Делчев     АС2: Желязко Атанасов       16 Мар 2019 г. Събота 14:30 ч. НСА – Енко            ...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-15

13 Март 2019 13:03
15 Мар 2019 г. Петък 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ФК Верея U15 ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Екатерина Маринова Петкова            16 Мар 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Добруджа U15...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-17

13 Март 2019 13:02
16 Мар 2019 г. Събота 12:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ФК Левски-Раковски U17 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев            16 Мар 2019 г. Събота 13:30 ч. ПФК Ботев Пд U17 - Дунав U17...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-19

13 Март 2019 13:01
15 Мар 2019 г. Петък 14:30 ч. ПФК Славия U19 - ФК Нефтохимик Бс U19 ГС:    Марио Антониев Спасов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Радослав Георгинов Вутов            16 Мар 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Лудогорец U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 21-ви кръг Втора лига

13 Март 2019 13:00
16 Мар 2019 г. Събота 15:30 ч. ПФК Монтана 1921 - ПФК Добруджа 1919 ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев 4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев              ...

Съдийски назначения 26-ти кръг Първа лига

13 Март 2019 13:00
15 Мар 2019 г. Петък 17:30 ч. ПФК Ботев - ПОФК Ботев Враца ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков СН:    Йордан Костадинов Иванов  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Държавно първенство за жени

06 Март 2019 18:19
9 Мар 2019 г. Събота 14:00 ч.         Пълдин – НСА                                гр.Пловдив, сп. база „Ботев“ - кв.Коматево ГС: Тодор Тодоров    АС1: Желязко Пилатов    АС2: Иван Беделев 9 Мар 2019 г. Събота 14:00...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15

06 Март 2019 13:10
10 Мар 2019 г. Неделя 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Иво Ивайлов Сотиров   10 Мар 2019 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Борис...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17

06 Март 2019 13:07
10 Мар 2019 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Монтана U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Ивелин Красимиров Конов            10 Мар 2019 г. Неделя 11:30 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Славия U17...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

06 Март 2019 13:03
8 Мар 2019 г. Петък 18:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ФК Струмска слава 1927 ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                ...