За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17

06 Март 2019 13:07
 

10 Мар 2019 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Монтана U17 - ПФК Черно море U17

ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Ивелин Красимиров Конов         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 11:30 ч.
ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Славия U17

ГС:    Мартин Робертов Спасов    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Васил Асенов Байрактарски         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 13:30 ч.
ПФК Септември Сф U17 - ПФК Лудогорец U17

ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Асен Крумов Крумов         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 14:00 ч.
Дунав U17 - Етър U17

ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 14:00 ч.
ФК Витоша U17 - ПФК Левски U17

ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Адриан Тонев Стефанов    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 14:00 ч.
ФК Левски-Раковски U17 - ФК Сокол U17

ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Ивайло Миленов Цолов         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 14:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Берое U17

ГС:    Адриан Юлиянов Сюрджиев    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Деян Йорданов Георгиев         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 15:00 ч.
ПОФК Ботев Вр U17 - ПФК Ботев Пд U17

ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Даниел Пенчев Йорданов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени

13 Март 2019 16:24
16 Мар 2019 г. Събота 12:00 ч. ЖФК Варна – Спортика               гр.Ст.Загора, ст. „Колодрума“ ГС: Стилиян Димитров     АС1: Стефан Делчев     АС2: Желязко Атанасов       16 Мар 2019 г. Събота 14:30 ч. НСА – Енко            ...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-15

13 Март 2019 13:03
15 Мар 2019 г. Петък 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ФК Верея U15 ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Екатерина Маринова Петкова            16 Мар 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Добруджа U15...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-17

13 Март 2019 13:02
16 Мар 2019 г. Събота 12:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ФК Левски-Раковски U17 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев            16 Мар 2019 г. Събота 13:30 ч. ПФК Ботев Пд U17 - Дунав U17...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-19

13 Март 2019 13:01
15 Мар 2019 г. Петък 14:30 ч. ПФК Славия U19 - ФК Нефтохимик Бс U19 ГС:    Марио Антониев Спасов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Радослав Георгинов Вутов            16 Мар 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Лудогорец U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 21-ви кръг Втора лига

13 Март 2019 13:00
16 Мар 2019 г. Събота 15:30 ч. ПФК Монтана 1921 - ПФК Добруджа 1919 ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев 4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев              ...

Съдийски назначения 26-ти кръг Първа лига

13 Март 2019 13:00
15 Мар 2019 г. Петък 17:30 ч. ПФК Ботев - ПОФК Ботев Враца ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков СН:    Йордан Костадинов Иванов  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Държавно първенство за жени

06 Март 2019 18:19
9 Мар 2019 г. Събота 14:00 ч.         Пълдин – НСА                                гр.Пловдив, сп. база „Ботев“ - кв.Коматево ГС: Тодор Тодоров    АС1: Желязко Пилатов    АС2: Иван Беделев 9 Мар 2019 г. Събота 14:00...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15

06 Март 2019 13:10
10 Мар 2019 г. Неделя 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Иво Ивайлов Сотиров   10 Мар 2019 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Борис...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-19

06 Март 2019 13:04
9 Мар 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Берое U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Райко Елианов Чакъров    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Васил Младенов Петров            10 Мар 2019 г. Неделя 12:00 ч. ФК Янтра 1919 U19 - ПФК Славия U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

06 Март 2019 13:03
8 Мар 2019 г. Петък 18:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ФК Струмска слава 1927 ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                ...