За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15

06 Март 2019 13:10
 

10 Мар 2019 г. Неделя 09:30 ч.
ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Славия U15

ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Иво Ивайлов Сотиров
 
10 Мар 2019 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Добруджа U15 - ПФК Черно море U15

ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Мирослав Пламенов Марков    АС2:    Мирела Антонова Иванова         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 11:00 ч.
ФК Черноморец U15 - ПФК Левски U15

ГС:    Петър Димов Аспарухов    АС1:    Христо Димитров Георгиев    АС2:    Христо Георгиев Попов         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ПФК Лудогорец U15

ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Георги Петров Спасов    АС2:    Тодор Василев Вуков         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 12:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Берое U15

ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Атанас Димитров Пилатов         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 13:00 ч.
ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Ботев Пд U15

ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Илиян Емилов Маринов         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 13:30 ч.
ФК Спартак 1919 - ФК Национал U15

ГС:    Владимир Димитров Велев    АС1:    Кристиян Ботев Минков    АС2:    Едуард Хрант Кендерян         
 
10 Мар 2019 г. Неделя 14:00 ч.
ФК Верея U15 - ФК Етър U15

ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Христо Георгиев Стоянов    АС2:    Ивелин Иванов Рашев
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 30-ти кръг Втора лига

21 Май 2019 13:08
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                ...

Съдийски назначения 36/10 кръг Първа лига

21 Май 2019 13:07
Първа шестица 24 Май 2019 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ПФК Левски ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов         СН:    Костадин...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Етър U15 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Никола Валериев Тодоров            24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ПФК Берое U15 - ПФК Славия U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 15:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - Етър U17 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров            24 Май 2019 г. Петък 15:00 ч. ПФК Берое U17 - ПФК Славия U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-19

21 Май 2019 13:00
24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ФК Марек Дп U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Добрин Дианов Добринов   24 Май 2019 г. Петък 18:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Денислав Йорданов...

Съдийски назначения Първа лига Плейофи 2 - срещи реванш

20 Май 2019 13:00
22 Май 2019 г. Сряда 20:00 ч. ПФК Септември - ОФК Дунав 2010 ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Дениз Пиринов Соколов 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов     СН:    Петър Стоянов Петров  ...

Съдийски назначения 35/9 кръг Първа лига

19 Май 2019 13:03
21 Май 2019 г. Вторник 18:00 ч. ПФК Ботев - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков         СН:    Илонка Миланова...

Съдийски назначения Първа лига Плейофи 2 - първи срещи

17 Май 2019 13:00
19 Май 2019 г. Неделя 20:00 ч. ОФК Дунав 2010 - ПФК Септември ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Георги Любомиров Минев 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов       СН:    Кольо Димитров...

Съдийски назначения 1/4 финал Купа "България" за жени 2019г.

16 Май 2019 13:00
18 Май 2019 г. Събота 14:00 ч.    стадион в село Труд Пълдин - ЛП Суперспорт ГС: Владимир Недялков    АС1: Светослав Енчев    АС2: Крум Апостолов             18 Май 2019 г. Събота 16:30 ч.    гр.Пловдив, ст.„Пловдив“ Енко - Риал ГС: Николай...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

15 Май 2019 13:00
18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Черноморец U15 ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов   18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Адриан...