За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 20-ти кръг U-17

13 Март 2019 13:02
 

16 Мар 2019 г. Събота 12:30 ч.
ПФК Лудогорец U17 - ФК Левски-Раковски U17

ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев         
 
16 Мар 2019 г. Събота 13:30 ч.
ПФК Ботев Пд U17 - Дунав U17

ГС:    Адриан Юлиянов Сюрджиев    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Лилия Трендафилова Думбалакова         
 
16 Мар 2019 г. Събота 13:30 ч.
ПФК Черно море U17 - ПФК ЦСКА-София U17

ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Йордан Митев Йорданов         
 
16 Мар 2019 г. Събота 14:00 ч.
ПФК Левски U17 - ПФК Монтана U17

ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Добрин Дианов Добринов    АС2:    Янко Запрянов Запрянов         
 
16 Мар 2019 г. Събота 14:00 ч.
ПФК Славия U17 - ПОФК Ботев Вр U17

ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Иво Ивайлов Сотиров         
 
16 Мар 2019 г. Събота 14:00 ч.
Етър U17 - ПФК Локомотив Пд U17

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Ивайло Павлов Петров         
 
16 Мар 2019 г. Събота 14:00 ч.
ПФК Берое U17 - ПФК Септември Сф U17

ГС:    Боян Георгиев Славков    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Васил Младенов Петров         
 
16 Мар 2019 г. Събота 14:00 ч.
ФК Сокол U17 - ФК Витоша U17

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Деян Йорданов Георгиев
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени

13 Март 2019 16:24
16 Мар 2019 г. Събота 12:00 ч. ЖФК Варна – Спортика               гр.Ст.Загора, ст. „Колодрума“ ГС: Стилиян Димитров     АС1: Стефан Делчев     АС2: Желязко Атанасов       16 Мар 2019 г. Събота 14:30 ч. НСА – Енко            ...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-15

13 Март 2019 13:03
15 Мар 2019 г. Петък 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ФК Верея U15 ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Екатерина Маринова Петкова            16 Мар 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Добруджа U15...

Съдийски назначения 20-ти кръг U-19

13 Март 2019 13:01
15 Мар 2019 г. Петък 14:30 ч. ПФК Славия U19 - ФК Нефтохимик Бс U19 ГС:    Марио Антониев Спасов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Радослав Георгинов Вутов            16 Мар 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Лудогорец U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 21-ви кръг Втора лига

13 Март 2019 13:00
16 Мар 2019 г. Събота 15:30 ч. ПФК Монтана 1921 - ПФК Добруджа 1919 ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев 4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев              ...

Съдийски назначения 26-ти кръг Първа лига

13 Март 2019 13:00
15 Мар 2019 г. Петък 17:30 ч. ПФК Ботев - ПОФК Ботев Враца ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков СН:    Йордан Костадинов Иванов  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Държавно първенство за жени

06 Март 2019 18:19
9 Мар 2019 г. Събота 14:00 ч.         Пълдин – НСА                                гр.Пловдив, сп. база „Ботев“ - кв.Коматево ГС: Тодор Тодоров    АС1: Желязко Пилатов    АС2: Иван Беделев 9 Мар 2019 г. Събота 14:00...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15

06 Март 2019 13:10
10 Мар 2019 г. Неделя 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Иво Ивайлов Сотиров   10 Мар 2019 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Борис...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17

06 Март 2019 13:07
10 Мар 2019 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Монтана U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Ивелин Красимиров Конов            10 Мар 2019 г. Неделя 11:30 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Славия U17...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-19

06 Март 2019 13:04
9 Мар 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Берое U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Райко Елианов Чакъров    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Васил Младенов Петров            10 Мар 2019 г. Неделя 12:00 ч. ФК Янтра 1919 U19 - ПФК Славия U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

06 Март 2019 13:03
8 Мар 2019 г. Петък 18:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ФК Струмска слава 1927 ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                ...