Решение СТК 18.03.2019

18 Март 2019 16:56
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 18.03.2019 г

 

  • Приема предложената програма за провеждане на 1/4 финала за Купа България, както следва:

 

Купа България 1/4 финали

02.04/вторник/

Етър ВТ

-

Локомотив Пд

18.30

Диема спорт

03.04/сряда/

Лудогорец

-

ЦСКА – София

18.30

Диема спорт

04.04/четвъртък/

Струмска слава

-

Септември

16.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Черно море

18.30

Диема спорт

  • Приема предложената програма за 27-ми и 28 -ми кръг на Първа лига, както следва:

 

Март

27/1 кръг

Първа шестица

 

30.03/събота/

Лудогорец

-

Берое  

18.15

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Черно море

20.30

Диема спорт

31.03 /неделя/

Левски

-

Ботев Пд

20.30

Диема спорт

Група А

29.03/петък/

Етър ВТ

-

Верея

17.30

Диема спорт

01.04/понеделник/

Ботев Враца

-

Витоша

20.00

Диема спорт

Група Б

29.03/петък/

Локомотив Пд

-

Дунав Рс

20.00

Диема спорт

31.03 /неделя/

Славия

-

Септември

18.15

Нова спорт

Април

28/2 кръг

Първа шестица

06.04/събота/

Лудогорец

-

ЦСКА –София

17.15

Диема спорт

07.04/неделя/

Черно море

-

Левски

17.30

Диема спорт

07.04/неделя/

Берое  

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

Група А

05.04/петък/

Етър ВТ

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

06.04/събота/

Верея

-

Витоша

20.00

Нова спорт

Група Б

05.04/петък/

Локомотив Пд

-

Славия

20.00

Диема спорт

08.04/понеделник/

Дунав Рс

-

Септември

20.00

Диема спорт

 

Приема предложената програма на Втора лига за 22-ри и 23-ти кръг, както следва:

XXII кръг

30.03 /събота/

Струмска слава

-

Пирин Бл

15.30

 

 

Кариана

-

Несебър

15.30

 

 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив ГО

15.30

 

 

Арда Кж

-

Локомотив Сф

15.30

 

 

Поморие

-

Черноморец Балч

15.30

 

31.03 /неделя/

Царско село

-

Монтана

12.30

Диема спорт

 

Добруджа 1919

-

Лудогорец ІІ

15.30

 

01.04/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Литекс

17.30

Диема спорт

 

XXIII кръг 17.00

06.04 /събота/

Добруджа 1919

-

ЦСКА 1948

15.00

 

 

Пирин Бл

-

Литекс

15.00

 

 

Локомотив Сф

-

Ботев Гълъбово

17.00

 

 

Локомотив ГО

-

Кариана

19.00

 

 

Монтана

-

Поморие

19.00

 

07.04 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Царско село

17.00

 

08.04/понеделник/

Черноморец Балч

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

 

Несебър

-

Струмска слава

17.00

 

 

 

 

Програмата след 28-ми кръг на Първа лига и 23-ти кръг на Втора лига ще бъде публикувана на 05.04.2019 година.

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

 

 

                                                                       Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

 

 

 

Още последни новини

Успех за България WU17 в Ирландия

26 Август 2019 12:12
След доброто представяне на девойките до 17 години на провелото се през месец май в България Европейско първенство на УЕФА, родните "лъвици" продължават с добрите изяви. През месец август българските момичета изиграха 2 престижни контроли срещу отбора на Северна...

Акредитации за предстоящите мачове на България U21

26 Август 2019 10:56
Във връзка с предстоящите два квалификационни мача на младежкия националния отбор на България за Евро 2021 - гостуване на Естония в Талин на 5 септември и домакинство на Русия в София на 10 септември, Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически...

Честит рожден ден на Велко Йотов

26 Август 2019 10:50
Днес 49-ти рожден ден празнува бронзовият медалист от САЩ'94 Велко Йотов. Изтъкнатият нападател е роден на 26 август 1970 г. в София и стартира футболния си път в школата на Левски. От 1988 до 1993 г. е част от първия тим на „сините“, с който вдига шампионската титла на България...

Победителите в "Купа София" лято 2019 бяха наградени от БФС

25 Август 2019 16:09
Тази неделя националният стадион "Васил Левски" се превърна в арена на емоционалните финални мачове от "Купа София" лято 2019 и награждаването на младите футболисти. Поредното издание на турнира се проведе в рамките на 5 дни и с участието на 48 отбора от 6 възрастови...

Жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България бе изтеглен

23 Август 2019 12:12
Днес в Национална футболна база „Бояна“ бе изтеглен жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България, сезон 2019/2020 г. Първата фаза противопостави клубове от аматьорските нива срещу съперници от Втора професионална лига, а на 1/16-финалите се...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

22 Август 2019 15:14
24 Авг 2019 г. Събота 09:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Васил Младенов Петров   24 Авг 2019 г. Събота 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Мурад...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-17

22 Август 2019 15:01
24 Авг 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Ангел Димитров Величков   24 Авг 2019 г. Събота 11:30 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Мариян...

Съдийски назначения 6-ти кръг Втора лига

22 Август 2019 15:00
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ОФК Поморие - ПФК Лудогорец АД II ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов СН:    Йордан Веселинов Гулев  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

22 Август 2019 15:00
23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Берое ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров СН:    Валери Николов Цветков  ...