За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 22-ри кръг U-19

03 Април 2019 13:05
 

5 Апр 2019 г. Петък 15:30 ч.
ОФК Сливен U19 - ПФK Левски U19

ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Снежана Динчева Петрунова    АС2:    Иван Стоянов Копчев
 
5 Апр 2019 г. Петък 15:30 ч.
ПФК Ботев ПД U19 - ОФК Пирин Бл U19

ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Желязко Атанасов Атанасов
 
5 Апр 2019 г. Петък 15:30 ч.
ПФК Лудогорец U19 - ПФК ЦСКА-София U19

ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров
 
5 Апр 2019 г. Петък 15:30 ч.
ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Черно море U19

ГС:    Стилиян Найденов Димитров    АС1:    Атанас Иванов Делчев    АС2:    Ивелин Иванов Рашев
 
5 Апр 2019 г. Петък 15:30 ч.
ФК Марек Дп U19 - ФК Янтра 1919 U19

ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Радостин Николов Бодуров    АС2:    Добрин Дианов Добринов
 
5 Апр 2019 г. Петък 15:30 ч.
ФК Дунав U19 - ФК Нефтохимик Бс U19

ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев
 
5 Апр 2019 г. Петък 15:30 ч.
ПФК Септември U19 - ПФК Славия U19

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Антонио Янчев Костадинов         
 
7 Апр 2019 г. Неделя 13:00 ч.
ПФК Монтана U19 - ПФК Берое U19

ГС:    Милен Йорданов Въжарски    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 15 кръг ДП жени

18 Април 2019 11:00
20 Апр 2019г Събота 11:30ч.  Риал – ЖФК Варна      с.Ковачевци , ст. „Димитровец“  ГС:   Гергана Цанкова    АС1: Юлиян Тодоров        АС2:  Антоанета Панчева    20 Апр 2019г Събота 14:00ч.   НСА –  Етър гр.София , ст...

Съдийски назначения отложена среща от 23-ти кръг U 19

17 Април 2019 13:18
21 Апр 2019 г. Неделя 16:00 ч. ФК Нефтохимик Бс U19 - ФК Марек Дп U19 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Динко Иванов Стоянов    АС2:    Христо Димитров Георгиев

Съдийски назначения отложена среща от 16 -ти кръг U 19

17 Април 2019 13:14
20 Апр 2019 г. Събота 16:00 ч. ФК Янтра 1919 U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Йорданка Аврамова Корчева

Съдийски назначения 23-ти кръг U 15

17 Април 2019 13:06
20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов             20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Лудогорец...

Съдийски назначения 23-ти кръг U 17

17 Април 2019 13:02
20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Цветомир Светланов Колев             20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Монтана U17 - ПФК Берое U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Втора лига

17 Април 2019 13:00
20 Апр 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Литекс ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Калин Валентинов Киров 4-ТИ:    Никола Павлов Петров          ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

17 Април 2019 13:00
19 Апр 2019 г. Петък 17:30 ч. ОФК Дунав 2010 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                ...

Съдийски назначения 27-ми кръг Втора лига

15 Април 2019 13:00
17 Апр 2019 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Добруджа 1919 - ФК Ботев Гълъбово ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов 4-ТИ:    Калоян Венелинов Кирилов              ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - първи срещи

15 Април 2019 09:00
16 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ПФК Септември ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени

10 Април 2019 13:28
13 Апр 2019 г. Събота 13:00ч. ЖФК Варна – Енко                  гр.Варна, ст.„Спортпалас“ ГС: Кристина Георгиева    АС1: Лилия Думбалакова    АС2: Снежана Петрунова 13 Апр 2019 г. Събота 13:00ч. НСА – Локомотив             ...