За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 22-ри кръг U-15

03 Април 2019 13:08
 

6 Апр 2019 г. Събота 10:00 ч.
ПФК Левски U15 - ПФК Черно море U15

ГС:    Мартин Робертов Спасов    АС1:    Васил Асенов Байрактарски    АС2:    Стоян Иванов Стоянов         
 
6 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч.
ФК Национал U15 - ПФК ЦСКА-София U15

ГС:    Марио Антониев Спасов    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов         
 
6 Апр 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Берое U15 - ФК Черноморец U15

ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Васил Младенов Петров    АС2:    Желязко Димитров Пилатов         
 
6 Апр 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Локомотив Пд U15

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски         
 
6 Апр 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Септември Сф U15

ГС:    Боян Георгиев Славков    АС1:    Ириней Марчев Бодуров    АС2:    Янко Георгиев Чакъров  

7 Апр 2019 г. Неделя 12:00 ч.
ПФК Славия U15 - ФК Верея U15

ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Ивайло Миленов Цолов        
 
7 Апр 2019 г. Неделя 13:00 ч.
ФК Етър U15 - ФК Спартак 1919

ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Даниел Пенчев Йорданов    АС2:    Здравко Веселинов Николов         
 
7 Апр 2019 г. Неделя 13:00 ч.
ПФК Лудогорец U15 - ПФК Добруджа U15

ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Йордан Митев Йорданов
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 15 кръг ДП жени

18 Април 2019 11:00
20 Апр 2019г Събота 11:30ч.  Риал – ЖФК Варна      с.Ковачевци , ст. „Димитровец“  ГС:   Гергана Цанкова    АС1: Юлиян Тодоров        АС2:  Антоанета Панчева    20 Апр 2019г Събота 14:00ч.   НСА –  Етър гр.София , ст...

Съдийски назначения отложена среща от 23-ти кръг U 19

17 Април 2019 13:18
21 Апр 2019 г. Неделя 16:00 ч. ФК Нефтохимик Бс U19 - ФК Марек Дп U19 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Динко Иванов Стоянов    АС2:    Христо Димитров Георгиев

Съдийски назначения отложена среща от 16 -ти кръг U 19

17 Април 2019 13:14
20 Апр 2019 г. Събота 16:00 ч. ФК Янтра 1919 U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Йорданка Аврамова Корчева

Съдийски назначения 23-ти кръг U 15

17 Април 2019 13:06
20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов             20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Лудогорец...

Съдийски назначения 23-ти кръг U 17

17 Април 2019 13:02
20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Цветомир Светланов Колев             20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Монтана U17 - ПФК Берое U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Втора лига

17 Април 2019 13:00
20 Апр 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Литекс ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Калин Валентинов Киров 4-ТИ:    Никола Павлов Петров          ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

17 Април 2019 13:00
19 Апр 2019 г. Петък 17:30 ч. ОФК Дунав 2010 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                ...

Съдийски назначения 27-ми кръг Втора лига

15 Април 2019 13:00
17 Апр 2019 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Добруджа 1919 - ФК Ботев Гълъбово ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов 4-ТИ:    Калоян Венелинов Кирилов              ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - първи срещи

15 Април 2019 09:00
16 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ПФК Септември ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени

10 Април 2019 13:28
13 Апр 2019 г. Събота 13:00ч. ЖФК Варна – Енко                  гр.Варна, ст.„Спортпалас“ ГС: Кристина Георгиева    АС1: Лилия Думбалакова    АС2: Снежана Петрунова 13 Апр 2019 г. Събота 13:00ч. НСА – Локомотив             ...