За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 24-ти кръг Втора лига

10 Април 2019 13:02
 

12 Апр 2019 г. Петък 17:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ФК Черноморец Балчик

ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Георги Петров Георгиев
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
12 Апр 2019 г. Петък 17:00 ч.
ОФК Поморие - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                
СН:    Иво Величков Боев     
 
13 Апр 2019 г. Събота 15:00 ч.
ФК Царско село 2015 - ПФК Добруджа 1919

ГС:    Вангел Борисов Вангелов    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
13 Апр 2019 г. Събота 17:00 ч.
ФК Литекс - ОФК Несебър

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Румен Красимиров Христов                 
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
13 Апр 2019 г. Събота 17:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Атанас Иванов Делчев
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
13 Апр 2019 г. Събота 17:00 ч.
ФК Кариана - ФК Локомотив 1929

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
15 Апр 2019 г. Понеделник 17:30 ч.
ФК Арда - ПФК Монтана 1921

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                
СН:    Христо Тенев Недялков     
 
15 Апр 2019 г. Понеделник 19:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ОФК Пирин ЕООД

ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Стефан Делчев Делчев
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                
СН:    Галина Лазарова Донева     

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
 

Последни решения

Съдийски назначения 15 кръг ДП жени

18 Април 2019 11:00
20 Апр 2019г Събота 11:30ч.  Риал – ЖФК Варна      с.Ковачевци , ст. „Димитровец“  ГС:   Гергана Цанкова    АС1: Юлиян Тодоров        АС2:  Антоанета Панчева    20 Апр 2019г Събота 14:00ч.   НСА –  Етър гр.София , ст...

Съдийски назначения отложена среща от 23-ти кръг U 19

17 Април 2019 13:18
21 Апр 2019 г. Неделя 16:00 ч. ФК Нефтохимик Бс U19 - ФК Марек Дп U19 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Динко Иванов Стоянов    АС2:    Христо Димитров Георгиев

Съдийски назначения отложена среща от 16 -ти кръг U 19

17 Април 2019 13:14
20 Апр 2019 г. Събота 16:00 ч. ФК Янтра 1919 U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Йорданка Аврамова Корчева

Съдийски назначения 23-ти кръг U 15

17 Април 2019 13:06
20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Славия U15 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов             20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Лудогорец...

Съдийски назначения 23-ти кръг U 17

17 Април 2019 13:02
20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Цветомир Светланов Колев             20 Апр 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Монтана U17 - ПФК Берое U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Втора лига

17 Април 2019 13:00
20 Апр 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Литекс ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Калин Валентинов Киров 4-ТИ:    Никола Павлов Петров          ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

17 Април 2019 13:00
19 Апр 2019 г. Петък 17:30 ч. ОФК Дунав 2010 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                ...

Съдийски назначения 27-ми кръг Втора лига

15 Април 2019 13:00
17 Апр 2019 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Добруджа 1919 - ФК Ботев Гълъбово ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов 4-ТИ:    Калоян Венелинов Кирилов              ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа на България - първи срещи

15 Април 2019 09:00
16 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ПФК Септември ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Държавно първенство за жени

10 Април 2019 13:28
13 Апр 2019 г. Събота 13:00ч. ЖФК Варна – Енко                  гр.Варна, ст.„Спортпалас“ ГС: Кристина Георгиева    АС1: Лилия Думбалакова    АС2: Снежана Петрунова 13 Апр 2019 г. Събота 13:00ч. НСА – Локомотив             ...