Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

23 Април 2019 15:57
 

25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:30 ч.
ФК Витоша - ФК Верея

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов        
СН:    Ичко Лозев Лозев     
 
25 Апр 2019 г. Четвъртък 20:00 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК Етър

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов        
СН:    Евгени Георгиев Георгиев     
 
26 Апр 2019 г. Петък 16:00 ч.
ПФК Септември - ОФК Дунав 2010

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов        
СН:    Валери Николов Цветков     
 
26 Апр 2019 г. Петък 18:15 ч.
ПФК Черно море - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов       
СН:    Димитър Панайотов Костов     
 
26 Апр 2019 г. Петък 20:30 ч.
ПФК Левски - ПФК Берое

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Волен Валентинов Чинков       
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
29 Апр 2019 г. Понеделник 17:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Велислав Христов Миленков
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев      
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
29 Апр 2019 г. Понеделник 20:00 ч.
ПФК Ботев - ПФК ЦСКА-София

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Георги Николов Кабаков       
СН:    Кольо Димитров Данев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Състав на България U21 за приятелския турнир „Валери Лобановски“

22 Май 2019 16:31
Селекционерът на младежкия национален отбор на България Александър Димитров обяви списък от 20 футболисти за предстоящето участие в традиционния приятелски турнир „Валери Лобановски“. Вратари: Даниел Наумов (Лудогорец), Иван Дюлгеров (Черно море). Защитници: Андреа...

Решение СТК 22.05.2019

22 Май 2019 15:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.05.2019 г           По искане на Нова Броудкастинг груп и Футбол Про Медия се правят следните корекции в начален час на срещи и излъчване по телевизионни канали: - Срещата от Първа лига, между...

Решение ДК 22.05.2019

22 Май 2019 12:52
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  22.05.2019 г.   35-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 9 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Иван Бандаловски бе повикан в състава на България "А"

22 Май 2019 12:50
Защитникът на Берое Иван Бандаловски бе повикан в състава на мъжкия национален отбор за двубоите с Чехия и Косово. Той ще заеме мястото на Иван Турицов от ЦСКА-София.

България U16 ще спори за третото място на турнира „Милян Милянич“

21 Май 2019 22:12
Юношеският национален отбор на България, набор 2003, успя да навакса три гола пасив срещу връстниците си от Черна гора (3:3), но нямаше късмет при изпълнението на дузпи и ще спори за третото място на традиционния турнир „Милян Милянич“, който се провежда в сръбската...

Решение СТК 21.05.2019

21 Май 2019 14:16
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.05.2019 г     - Срещата от ХXX-ти кръг на Втора лига, между отборите на ОФК „Несебър“ Несебър и ПФК „Монтана“  , по програма на 23.05/четвъртък/2019 от 17:00 ч., ще се излъчва по ТВ Диема спорт. ...

Акредитации за предстоящите европейски квалификации срещу Чехия и Косово

21 Май 2019 13:44
Във връзка с предстоящите два мача на "А" националния отбор от квалификациите за ЕВРО 2020 - гостуването на Чехия на 7 юни и домакинството на Косово на 10 юни, Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически акредитации. Представителите на медиите, които...

Съдийски назначения 30-ти кръг Втора лига

21 Май 2019 13:08
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                ...

Съдийски назначения 36/10 кръг Първа лига

21 Май 2019 13:07
Първа шестица 24 Май 2019 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ПФК Левски ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов         СН:    Костадин...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Етър U15 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Никола Валериев Тодоров            24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ПФК Берое U15 - ПФК Славия U15 ГС:  ...