Съдийски назначения 26-ти кръг Втора лига

23 Април 2019 15:59
 

25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Черноморец Балчик

ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Георги Николов Николов                
СН:    Георги Димитров Влъчков     
 
25 Апр 2019 г. Четвъртък 15:00 ч.
ОФК Поморие - ФК Царско село 2015

ГС:    Никола Павлов Петров    АС1:    Калин Валентинов Киров    АС2:    Димитър Герчев Димитров
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Иво Величков Боев     
 
25 Апр 2019 г. Четвъртък 19:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров                
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
26 Апр 2019 г. Петък 17:00 ч.
ФК Литекс - ФК Локомотив 1929

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Мартин Томиславов Русев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                
СН:    Георги Спасов Славов     
 
26 Апр 2019 г. Петък 17:00 ч.
ФК Арда - ПФК Добруджа 1919

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Мирослав Пламенов Марков
4-ТИ:    Боян Георгиев Славков                
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
26 Апр 2019 г. Петък 17:00 ч.
ФК Кариана - ПФК Монтана 1921

ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Мурад Шабан Вели    АС2:    Ириней Марчев Бодуров
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 
29 Апр 2019 г. Понеделник 17:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Атанас Иванов Делчев    АС2:    Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
30 Апр 2019 г. Вторник 19:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ОФК Несебър

ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Деница Павлова Крумова     

 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Състав на България U21 за приятелския турнир „Валери Лобановски“

22 Май 2019 16:31
Селекционерът на младежкия национален отбор на България Александър Димитров обяви списък от 20 футболисти за предстоящето участие в традиционния приятелски турнир „Валери Лобановски“. Вратари: Даниел Наумов (Лудогорец), Иван Дюлгеров (Черно море). Защитници: Андреа...

Решение СТК 22.05.2019

22 Май 2019 15:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.05.2019 г           По искане на Нова Броудкастинг груп и Футбол Про Медия се правят следните корекции в начален час на срещи и излъчване по телевизионни канали: - Срещата от Първа лига, между...

Решение ДК 22.05.2019

22 Май 2019 12:52
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  22.05.2019 г.   35-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 9 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Иван Бандаловски бе повикан в състава на България "А"

22 Май 2019 12:50
Защитникът на Берое Иван Бандаловски бе повикан в състава на мъжкия национален отбор за двубоите с Чехия и Косово. Той ще заеме мястото на Иван Турицов от ЦСКА-София.

България U16 ще спори за третото място на турнира „Милян Милянич“

21 Май 2019 22:12
Юношеският национален отбор на България, набор 2003, успя да навакса три гола пасив срещу връстниците си от Черна гора (3:3), но нямаше късмет при изпълнението на дузпи и ще спори за третото място на традиционния турнир „Милян Милянич“, който се провежда в сръбската...

Решение СТК 21.05.2019

21 Май 2019 14:16
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.05.2019 г     - Срещата от ХXX-ти кръг на Втора лига, между отборите на ОФК „Несебър“ Несебър и ПФК „Монтана“  , по програма на 23.05/четвъртък/2019 от 17:00 ч., ще се излъчва по ТВ Диема спорт. ...

Акредитации за предстоящите европейски квалификации срещу Чехия и Косово

21 Май 2019 13:44
Във връзка с предстоящите два мача на "А" националния отбор от квалификациите за ЕВРО 2020 - гостуването на Чехия на 7 юни и домакинството на Косово на 10 юни, Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически акредитации. Представителите на медиите, които...

Съдийски назначения 30-ти кръг Втора лига

21 Май 2019 13:08
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                ...

Съдийски назначения 36/10 кръг Първа лига

21 Май 2019 13:07
Първа шестица 24 Май 2019 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ПФК Левски ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов         СН:    Костадин...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Етър U15 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Никола Валериев Тодоров            24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ПФК Берое U15 - ПФК Славия U15 ГС:  ...