За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 30.04.2019

30 Април 2019 16:34
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 30.04.2019 г

 

 

 

  • Приема предложението финала за Купа България да се проведе, както следва:

Купа България Финал

15.05/сряда/

 Ботев Пд

-

Локомотив Пд

19.00 

Нова спорт

 

  • Приема предложената програма от 33-ти до 36 -ри кръг на Първа лига, както следва:

33/7 кръг

Първа шестица

11.05/събота/

Ботев Пд

-

Берое

17.30

Диема спорт

11.05/събота/

ЦСКА –София

-

Лудогорец

20.15

Диема спорт

12.05/неделя/

Левски

-

Черно море

19.00

Диема спорт

 

34/8 кръг

Първа шестица

18.05 /събота/

Черно море

-

Ботев Пд

15.30

Диема спорт

18.05 /събота/

Лудогорец

-

Левски

18.00

Диема спорт

18.05 /събота/

Берое

-

ЦСКА –София

20.30

Диема спорт

 

35/9 кръг

Първа шестица

 

21.05 /вторник/

Черно море

-

Берое  

21.00

Диема спорт

21.05 /вторник/

Ботев Пд

-

Лудогорец

18.00

Диема спорт 2

21.05 /вторник/

Левски

-

ЦСКА –София

18.00

Диема спорт

36/10 кръг

Първа шестица

24.05 /петък/

Берое

-

Левски

20.00

Диема спорт

24.05 /петък/

ЦСКА –София

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт 2

24.05 /петък/

Лудогорец

-

Черно море

20.00

Нова спорт

 

  • Приема предложената програма за провеждане на плейофите за определяне на класирането в Първа лига от 7-мо до 14-то място, както следва:

Плейофи 1 - първи срещи

07.05/вторник/

2-ри група А

-

1-ви група Б

17.15

Нова спорт

07.05/вторник/

2-ри група Б

-

1-ви група А

19.30

Диема спорт

08.05/сряда/

4-ти група Б

-

3-ти група А

19.30

Диема спорт

09.05/четвъртък/

4-ти група А

-

3-ти група Б

19.30

Диема спорт

 

 

Плейофи 1 - срещи реванш

10.05/петък/

1 ср

1-ви група А

-

2-ри група Б

17.15

Нова спорт

10.05/петък/

2 ср

1-ви група Б

-

2-ри група А

20.15

Диема спорт

13.05 /понеделник/

3 ср

3-ти група А

-

4-ти група Б

20.00

Диема спорт

14.05/вторник/

4 ср

3-ти група Б

-

4-ти група А

20.00

Диема спорт

 

Плейофи 2 - първи срещи

19.05/ неделя /

Загубил среща 3

-

Загубил среща 4

17.30

Нова спорт

19.05/ неделя /

Победител среща 3

-

Победител среща 4

20.00

Диема спорт

20.05/понеделник/

Победител среща 1

-

Победител среща 2

20.30

Диема спорт

 

Плейофи 2 - срещи реванш

22.05 /сряда/

Ср 5

Заг. среща 4

-

Заг. среща 3

17.30

Нова  спорт

22.05 /сряда/

Ср 6

Побед. среща 4

-

Побед. среща 3

20.30

Диема спорт

23.05 /четвъртък/

Ср 7

Побед. среща 2

-

Побед. среща 1

20.00

Диема спорт

 

Баражи

28.05/вторник/

Победител среща 7

-

Последен ЛЕ

20.00

Диема спорт

29.05/сряда/

Загубил среща 6

-

3 ти Втора лига

18.30

Диема спорт

30.05/четвъртък/

Победител среща 5

-

2-ри Втора лига

20.00

Диема спорт

 

Забележка: Домакини в първите срещи на Плейофи – 2, са отборите с по-ниско класиране в Първата фаза на първенството.

За Победител се приема отборът победител в общия резултат от срещите при разменено гостуване, съответно за Загубил се приема отборът загубил в общия резултат от срещите при разменено гостуване.

 

  • Приема предложената програма на Втора лига за 28-ти и 30-ти кръг, както следва:

 

XXVIII кръг 18.00

10.05 /петък/

ЦСКА 1948

-

Локомотив ГО

 

 

11.05 /събота/

Литекс

-

Монтана

15.30

Диема спорт 2

 

Несебър

-

Локомотив Сф

 

 

 

Пирин Бл

-

Черноморец Балч

 

 

 

Струмска слава

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Кариана

-

Добруджа 1919

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Царско село

 

 

 

Арда Кж

-

Поморие

 

 

 

XXIX кръг 15.00

19.05 /неделя/

Арда Кж

-

ЦСКА 1948

15.00

Диема спорт

 

Поморие

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Царско село

-

Кариана

 

 

 

Добруджа 1919

-

Струмска слава

 

 

 

Лудогорец ІІ

-

Литекс

 

 

 

Монтана

-

Пирин Бл

 

 

 

Черноморец Балч

-

Несебър

 

 

 

Локомотив Сф

-

Локомотив ГО

 

 

 

XXX кръг 17.00

23.05 /четвъртък/

ЦСКА 1948

-

Локомотив Сф

 

 

 

Локомотив ГО

-

Черноморец Балч

 

 

 

Несебър

-

Монтана

 

 

 

Пирин Бл

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Литекс

-

Добруджа 1919

 

 

 

Струмска слава

-

Царско село

 

 

 

Кариана

-

Поморие

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Арда Кж

 

 

 

 

 

Програмата  е съобразена с финалистите за купа България и задължението преди, по време и след провеждането на изборите за Еврапейски парламент на 25.05; 26.05 и 27.05.2019, да няма срещи в професионалния футбол.

БФС си запазва правото на промени в програмата .

 

 

                                                                       Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

 

Последни решения

Решение СТК 22.05.2019

22 Май 2019 15:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.05.2019 г           По искане на Нова Броудкастинг груп и Футбол Про Медия се правят следните корекции в начален час на срещи и излъчване по телевизионни канали: - Срещата от Първа лига, между...

Решение СТК 21.05.2019

21 Май 2019 14:16
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.05.2019 г     - Срещата от ХXX-ти кръг на Втора лига, между отборите на ОФК „Несебър“ Несебър и ПФК „Монтана“  , по програма на 23.05/четвъртък/2019 от 17:00 ч., ще се излъчва по ТВ Диема спорт. ...

Решение СТК 15.05.2018

15 Май 2019 12:02
                                             БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ                                                     Спортно – техническа комисия              ...

Решение СТК 07.05.2019

07 Май 2019 15:52
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 07.05.2019 г         - Срещата от ХXVIII-ми кръг на Втора лига, между отборите на ФК „Ботев“ Гълъбово и ФК „Царско село 2015“ София, ще се играе на 10.05/петък/2019 от 18:00 ч., вместо на 11.05/събота/ от 18.00...

Решение СТК 02.05.2019

02 Май 2019 14:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 02.05.2019 г         - Срещата от ХXVII-ми кръг на Втора лига, между отборите на ФК „Черноморец“ Балчик и ФК „Литекс “ Ловеч, ще се играе по програма на 04.05/събота/2019 от 18:00 ч. на стадион Градски...

Решение СТК 22.04.2019

22 Април 2019 14:43
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.04.2019 г         - Със съгласието на двата отбора срещата от ХXVI-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Поморие“ и ФК „Царско село 2015“ Сф  , ще се играе по програма на...

Решение СТК 10.04.2019

10 Април 2019 11:06
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 10.04.2019 г         - Със съгласието на двата отбора, срещата от ХXIХ-ти кръг на Първа лига, между отборите на ПФК „Левски“ СФ  и ПФК „Лудогорец 1945 “ Рз, ще се играе по програма на 14.04/неделя/...

Решение СТК 09.04.2019

09 Април 2019 15:41
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 09.04.2019 г         - По искане на Футбол Про Медия срещата от ХXV-ти кръг на Втора лига, между отборите на ФК „Царско село 2015“ СФ  и ФК“ЦСКА 1948 “ Сф, ще се играе по програма на...

Решение СТК 05.04.2019

05 Април 2019 15:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 05.04.2019 г     Предвид предстоящето Европейско първенство за девойки, домакинските срещи от 25-ти  и 27-ми кръг на Втора лига на ФК „Черноморец“ Балчик, съответно с ФК „Кариана“ и ФК...

България стартира срещу Португалия на Евро 2019 за девойки до 17 г.

05 Април 2019 12:14
Дания и Испания са останалите съперници на "лъвиците" в груповата фаза