Съдийски назначения 34/8 кръг Първа лига

15 Май 2019 13:00
 

Първа шестица

18 Май 2019 г. Събота 15:30 ч.
ПФК Черно море - ПФК Ботев

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов      
СН:    Антон Симеонов Генов     
 
18 Май 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Левски

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев     
СН:    Кирил Манолов Лозанов    
 
18 Май 2019 г. Събота 20:30 ч.
ПФК Берое - ПФК ЦСКА-София

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов      
СН:    Георги Василев Йорданов     

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

 

 

 

Още последни новини

Състав на България U21 за приятелския турнир „Валери Лобановски“

22 Май 2019 16:31
Селекционерът на младежкия национален отбор на България Александър Димитров обяви списък от 20 футболисти за предстоящето участие в традиционния приятелски турнир „Валери Лобановски“. Вратари: Даниел Наумов (Лудогорец), Иван Дюлгеров (Черно море). Защитници: Андреа...

Решение СТК 22.05.2019

22 Май 2019 15:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.05.2019 г           По искане на Нова Броудкастинг груп и Футбол Про Медия се правят следните корекции в начален час на срещи и излъчване по телевизионни канали: - Срещата от Първа лига, между...

Решение ДК 22.05.2019

22 Май 2019 12:52
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  22.05.2019 г.   35-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 9 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Иван Бандаловски бе повикан в състава на България "А"

22 Май 2019 12:50
Защитникът на Берое Иван Бандаловски бе повикан в състава на мъжкия национален отбор за двубоите с Чехия и Косово. Той ще заеме мястото на Иван Турицов от ЦСКА-София.

България U16 ще спори за третото място на турнира „Милян Милянич“

21 Май 2019 22:12
Юношеският национален отбор на България, набор 2003, успя да навакса три гола пасив срещу връстниците си от Черна гора (3:3), но нямаше късмет при изпълнението на дузпи и ще спори за третото място на традиционния турнир „Милян Милянич“, който се провежда в сръбската...

Решение СТК 21.05.2019

21 Май 2019 14:16
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.05.2019 г     - Срещата от ХXX-ти кръг на Втора лига, между отборите на ОФК „Несебър“ Несебър и ПФК „Монтана“  , по програма на 23.05/четвъртък/2019 от 17:00 ч., ще се излъчва по ТВ Диема спорт. ...

Акредитации за предстоящите европейски квалификации срещу Чехия и Косово

21 Май 2019 13:44
Във връзка с предстоящите два мача на "А" националния отбор от квалификациите за ЕВРО 2020 - гостуването на Чехия на 7 юни и домакинството на Косово на 10 юни, Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически акредитации. Представителите на медиите, които...

Съдийски назначения 30-ти кръг Втора лига

21 Май 2019 13:08
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                ...

Съдийски назначения 36/10 кръг Първа лига

21 Май 2019 13:07
Първа шестица 24 Май 2019 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ПФК Левски ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов         СН:    Костадин...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Етър U15 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Никола Валериев Тодоров            24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ПФК Берое U15 - ПФК Славия U15 ГС:  ...