Съдийски назначения 29-ти кръг Втора лига

16 Май 2019 10:18
 

19 Май 2019 г. Неделя 15:00 ч.
ФК Арда - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
19 Май 2019 г. Неделя 15:00 ч.
ОФК Поморие - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Мирослав Пламенов Марков
4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов                
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
19 Май 2019 г. Неделя 15:00 ч.
ФК Царско село 2015 - ФК Кариана

ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Димитър Герчев Димитров    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                
СН:    Галина Лазарова Донева     
 
19 Май 2019 г. Неделя 15:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ФК Струмска слава 1927

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ:    Калоян Венелинов Кирилов                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
19 Май 2019 г. Неделя 15:00 ч.
ПФК Лудогорец АД II - ФК Литекс

ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Ивайло Пламенов Атанасов
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
19 Май 2019 г. Неделя 15:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ОФК Пирин ЕООД

ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров                
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
19 Май 2019 г. Неделя 15:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ОФК Несебър

ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов
4-ТИ:    Димитър Михайлов Михайлов                
СН:    Любомир Йорданов Войков     
 
18 Май 2019 г. Събота 15:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Даниел Жаниев Цолов
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански                
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Състав на България U21 за приятелския турнир „Валери Лобановски“

22 Май 2019 16:31
Селекционерът на младежкия национален отбор на България Александър Димитров обяви списък от 20 футболисти за предстоящето участие в традиционния приятелски турнир „Валери Лобановски“. Вратари: Даниел Наумов (Лудогорец), Иван Дюлгеров (Черно море). Защитници: Андреа...

Решение СТК 22.05.2019

22 Май 2019 15:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.05.2019 г           По искане на Нова Броудкастинг груп и Футбол Про Медия се правят следните корекции в начален час на срещи и излъчване по телевизионни канали: - Срещата от Първа лига, между...

Решение ДК 22.05.2019

22 Май 2019 12:52
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  22.05.2019 г.   35-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 9 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Иван Бандаловски бе повикан в състава на България "А"

22 Май 2019 12:50
Защитникът на Берое Иван Бандаловски бе повикан в състава на мъжкия национален отбор за двубоите с Чехия и Косово. Той ще заеме мястото на Иван Турицов от ЦСКА-София.

България U16 ще спори за третото място на турнира „Милян Милянич“

21 Май 2019 22:12
Юношеският национален отбор на България, набор 2003, успя да навакса три гола пасив срещу връстниците си от Черна гора (3:3), но нямаше късмет при изпълнението на дузпи и ще спори за третото място на традиционния турнир „Милян Милянич“, който се провежда в сръбската...

Решение СТК 21.05.2019

21 Май 2019 14:16
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.05.2019 г     - Срещата от ХXX-ти кръг на Втора лига, между отборите на ОФК „Несебър“ Несебър и ПФК „Монтана“  , по програма на 23.05/четвъртък/2019 от 17:00 ч., ще се излъчва по ТВ Диема спорт. ...

Акредитации за предстоящите европейски квалификации срещу Чехия и Косово

21 Май 2019 13:44
Във връзка с предстоящите два мача на "А" националния отбор от квалификациите за ЕВРО 2020 - гостуването на Чехия на 7 юни и домакинството на Косово на 10 юни, Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически акредитации. Представителите на медиите, които...

Съдийски назначения 30-ти кръг Втора лига

21 Май 2019 13:08
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                ...

Съдийски назначения 36/10 кръг Първа лига

21 Май 2019 13:07
Първа шестица 24 Май 2019 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ПФК Левски ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов         СН:    Костадин...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Етър U15 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Никола Валериев Тодоров            24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ПФК Берое U15 - ПФК Славия U15 ГС:  ...