За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

15 Май 2019 13:00
 

18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ФК Черноморец U15

ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
 
18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Добруджа U15

ГС:    Адриан Юлиянов Сюрджиев    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
 
18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч.
ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Черно море U15

ГС:    Мирослав Милков Михайлов    АС1:    Денис Сергеев Христов    АС2:    Ивайло Калинов Благоев
 
18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч.
ПФК Берое U15 - ПФК Лудогорец U15

ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Владимир Здравков Хубенов
 
18 Май 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Славия U15 - ФК Спартак 1919

ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Димитър Георгиев Влъчков
 
18 Май 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Левски U15

ГС:    Николай Георгиев Марков    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Лазар Димитров Лазаров
 
18 Май 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Етър U15 - ФК Национал U15

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Здравко Веселинов Николов    АС2:    Ивелин Красимиров Конов
 
18 Май 2019 г. Събота 14:00 ч.
ФК Верея U15 - ПФК ЦСКА-София U15

ГС:    Стилиян Найденов Димитров    АС1:    Динко Иванов Стоянов    АС2:    Младен Ангелов Вълчев

 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

18 Юли 2019 15:00
20 Юли 2019 г. Събота 18:30 ч. ПФК Септември - ФК Струмска слава 1927 ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Георги Димчев Великов 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                ...

Съдийски назначения 2-ри кръг Първа лига

18 Юли 2019 15:00
19 Юли 2019 г. Петък 18:45 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Арда ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Мирослав Николаев Желев 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб         СН:    Костадин Ангелов...

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

11 Юли 2019 13:00
12 Юли 2019 г. Петък 18:45 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Берое ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Велислав Христов Миленков    АС2:    Димитър Божидаров Стоилов 4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов             СН:  ...

Съдийски назначения Супер купа на България

01 Юли 2019 15:53
3 Юли 2019 г. Сряда 20:30 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Георги Йорданов Дойнов 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                 СН:  ...

Съдийски назначения финал на Купа "България" за жени 2019г.

25 Юни 2019 14:00
26 Юни 2019 г. Сряда 18:00 ч.  НСА  -  Спортика                   с.Ковачевци, ст.„Димитровец“ ГС: Георги Николов     АС1: Мартин Ангелов     АС2: Красимир Миланов   СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/2 финал Купа "България" за жени 2019г.

19 Юни 2019 14:00
23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч.  Пълдин - НСА           гр.Пловдив, ст.„Коматево“ ГС: Боян Славков    АС1: Лазар Лазаров     АС2: Месут Ахмедов 23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч.  Енко - Спортика      гр.Пловдив, ст.„Пловдив“ ГС: Рюстем...

Съдийски назначения бараж за попълване на групата U-15

13 Юни 2019 13:00
16 Юни 2019 г. Неделя 17:00 ч. ФК“Спартак 1918“Вн - УФК“Асти“Хс ГС: Валентин Железов    АС1: Мурад Вели        АС2: Васил Шавов  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи за попълване на групата U-17

13 Юни 2019 13:00
16 Юни 2019 г. Неделя 11:00 ч. ФК“Спартак 1918“Вн - ФК“Черноморец“Бс ГС: Димо Димов    АС1: Станимир Трифонов    АС2: Петър Балтов  16 Юни 2019 г. Неделя 11:00 ч. ФК“Национал“Сф - ОФК“Локомотив“Г.Оряховица ГС: Рюстем Карагарен    АС1: Йордан...

Съдийски назначения бараж за попълване на групата U-19

13 Юни 2019 13:00
15 Юни 2019 г. Събота 18:00 ч.  ПФК“Верея“СтЗ - ОФК“Локомотив“Г.Оряховица ГС: Мустафа Шефкет    АС1: Владимир Хубенов    АС2: Атанас Делчев    СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 18-ти кръг Държавно първенство за жени

13 Юни 2019 11:00
16 Юни 2019 г. Неделя 17:00 ч.     ЖФК Варна – Севлиево лейдис      гр.Варна, ст.„Спорт палас“ ГС: Надежда Белчева    АС1: Никола Тодоров    АС2: Богомил Димитров  ЛП Суперспорт – НСА             отложена Пълдин – Риал ...