За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 30-ти кръг Втора лига

21 Май 2019 13:08
 

23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ФК Локомотив 1929

ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                
СН:    Георги Димитров Влъчков     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Черноморец Балчик

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Мирослав Пламенов Марков
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                
СН:    Милко Петков Николов     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ОФК Несебър - ПФК Монтана 1921

ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Ириней Марчев Бодуров
4-ТИ:    Димитрина Милчева Милкова                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК Литекс - ПФК Добруджа 1919

ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Царско село 2015

ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК Кариана - ОФК Поморие

ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев                
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ФК Арда

ГС:    Никола Павлов Петров    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ:    Румен Красимиров Христов                 
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 14:30 ч. ЛП Суперспорт -  Пълдин           гр.София, ст.„Локомотив“ - изк. терен ГС: Християна Гутева    АС1: Александър Събев     АС2: Благовеста Станчева 21 Сеп 2019 г. Събота 15:30 ч. Левски  -  Етър           ...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-15

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Владимир Стефанов Стойчев    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров   22 Сеп 2019 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-17

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Деян Любомиров Войков   22 Сеп 2019 г. Неделя 10:30 ч. Дунав U17 - ПФК Славия U17 ГС:    Емил Димитров Георгиев  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-19

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 15:00 ч. ПФК Верея U19 - ОФК Янтра 2019 U19 ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров   21 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Монтана U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Владимир Димитров...

Съдийски назначения 9-ти кръг Втора лига

19 Септември 2019 15:00
20 Сеп 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Кариана - ОФК Пирин ЕООД ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов 4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански СН:    Алексей Иванов Николов     ...

Съдийски назначения 10-ти кръг Първа лига

19 Септември 2019 15:00
20 Сеп 2019 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ПФК Ботев ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов СН:    Георги Крумов Виделов     ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

17 Септември 2019 15:00
18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ФК Етър U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Милен Йорданов Въжарски    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Кристиян Ботев Минков   18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Кристина Георгиева...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

17 Септември 2019 15:00
18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов   18 Сеп 2019 г. Сряда 10:30 ч. ФК Сокол U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Даниел Пламенов...

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

12 Септември 2019 15:05
14 Сеп 2019 г. Събота 14:00 ч. Локомотив  - Левски                 гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Кристиян Петров     АС2: Снежана Петрунова 14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч. НСА  -  ЛП Суперспорт        ...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-15

12 Септември 2019 15:04
14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Спартак 1919 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов   14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:  ...