За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 30-ти кръг U-17

29 Май 2019 13:00
 

1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Славия U17 - ФК Витоша U17

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Дарин Василев Иванов
 
1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч.
ФК Левски-Раковски U17 - ПФК Монтана U17

ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Добрин Дианов Добринов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
 
1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Септември Сф U17 - ПФК ЦСКА-София U17

ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Ивайло Миленов Цолов
 
1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Черно море U17

ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
 
1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч.
Дунав U17 - ПФК Левски U17

ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев
 
1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч.
ПОФК Ботев Вр U17 - ФК Сокол U17

ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Даниел Жаниев Цолов    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски
 
1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Лудогорец U17

ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Деян Йорданов Георгиев    АС2:    Иван Калоянов Беделев
 
1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч.
Етър U17 - ПФК Берое U17

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Михаел Николаев Денчев

 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1/2 финал Купа "България" за жени 2019г.

19 Юни 2019 14:00
23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч.  Пълдин - НСА           гр.Пловдив, ст.„Коматево“ ГС: Боян Славков    АС1: Лазар Лазаров     АС2: Месут Ахмедов 23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч.  Енко - Спортика      гр.Пловдив, ст.„Пловдив“ ГС: Рюстем...

Съдийски назначения бараж за попълване на групата U-15

13 Юни 2019 13:00
16 Юни 2019 г. Неделя 17:00 ч. ФК“Спартак 1918“Вн - УФК“Асти“Хс ГС: Валентин Железов    АС1: Мурад Вели        АС2: Васил Шавов  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи за попълване на групата U-17

13 Юни 2019 13:00
16 Юни 2019 г. Неделя 11:00 ч. ФК“Спартак 1918“Вн - ФК“Черноморец“Бс ГС: Димо Димов    АС1: Станимир Трифонов    АС2: Петър Балтов  16 Юни 2019 г. Неделя 11:00 ч. ФК“Национал“Сф - ОФК“Локомотив“Г.Оряховица ГС: Рюстем Карагарен    АС1: Йордан...

Съдийски назначения бараж за попълване на групата U-19

13 Юни 2019 13:00
15 Юни 2019 г. Събота 18:00 ч.  ПФК“Верея“СтЗ - ОФК“Локомотив“Г.Оряховица ГС: Мустафа Шефкет    АС1: Владимир Хубенов    АС2: Атанас Делчев    СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 18-ти кръг Държавно първенство за жени

13 Юни 2019 11:00
16 Юни 2019 г. Неделя 17:00 ч.     ЖФК Варна – Севлиево лейдис      гр.Варна, ст.„Спорт палас“ ГС: Надежда Белчева    АС1: Никола Тодоров    АС2: Богомил Димитров  ЛП Суперспорт – НСА             отложена Пълдин – Риал ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

10 Юни 2019 11:00
12 Юни 2019 г. Сряда 13:00 ч. Етър – Пълдин                                 стадион в село Ресен ГС: Галя Ечева      АС1: Александър Апостолов     АС2: Ренета Димитрова   СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 17-ти кръг Държавно първенство за жени

03 Юни 2019 13:00
04 Юни 2019 г. Вторник 17:00 ч. Севлиево лейдис – Етър                       гр.Севлиево, ст.„ДЮШ“ ГС: Петър Кузев     АС1: Даниел Ников     АС2: Никифор Велков 08 Юни 2019 г. Събота 18:00 ч. Риал  –  Спортика             ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени

30 Май 2019 13:00
01 Юни 2019 г. Събота 16:00 ч. Севлиево лейдис – НСА              гр.Севлиево, ст.„Раковски“ ГС: Владимир Велев     АС1: Даниел Йорданов     АС2: Здравко Николов  01 Юни 2019 г. Събота 16:00 ч. Спортика  –  Енко               ...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-15

29 Май 2019 13:00
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Тодор Василев Вуков   1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч. ПФК Славия U15 - ФК Черноморец U15 ГС:    Мартин...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-19

28 Май 2019 11:00
29 Май 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Монтана U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Венислав Живков Георгиев    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Славян Драгомиров Добрев   29 Май 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Янтра 1919 U19 ГС:    Павел...