За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 1/2 финал Купа "България" за жени 2019г.

19 Юни 2019 14:00
 

23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч. 
Пълдин - НСА        
   гр.Пловдив, ст.„Коматево“
ГС: Боян Славков    АС1: Лазар Лазаров     АС2: Месут Ахмедов

23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч. 
Енко - Спортика
     гр.Пловдив, ст.„Пловдив“
ГС: Рюстем Карагарен     АС1: Екатерина Маринова     АС2: Лилия Думбалакова

 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

12 Септември 2019 15:05
14 Сеп 2019 г. Събота 14:00 ч. Локомотив  - Левски                 гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Кристиян Петров     АС2: Снежана Петрунова 14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч. НСА  -  ЛП Суперспорт        ...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-15

12 Септември 2019 15:04
14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Спартак 1919 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов   14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-17

12 Септември 2019 15:03
14 Сеп 2019 г. Събота 10:30 ч. Дунав U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Владимир Стефанов Стойчев    АС2:    Петър Ивелинов Иванов   14 Сеп 2019 г. Събота 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ФК Национал U17 ГС:    Радостин Зафиров...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19

12 Септември 2019 15:01
14 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Теодор Пешев Петров   14 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Берое U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Боян...

Съдийски назначения 8-ми кръг Втора лига

12 Септември 2019 15:00
14 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Поморие - ФК Локомотив 1929 ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Даниел Жаниев Цолов    АС2:    Николай Иванов Михайлов 4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев СН:    Илко Мирославов...

Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

12 Септември 2019 15:00
13 Сеп 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Димитър Русенов Русев 4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев СН:    Кирил Петков Йорданов  ...

Съдийски назначения 3-ти кръг U-15

10 Септември 2019 15:00
11 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Станислав Руменов Груев   11 Сеп 2019 г. Сряда 10:30 ч. ФК Витоша 13 U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Мартин...

Съдийски назначения 3-ти кръг U-17

10 Септември 2019 14:59
11 Сеп 2019 г. Сряда 10:30 ч. ФК Сокол U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Петър Веселинов Балтов   11 Сеп 2019 г. Сряда 12:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Васил...

Съдийски назначения 1-ви кръг Държавно първенство за жени

05 Септември 2019 17:00
7 Сеп 2019 г. Събота 10:30 ч. Дунав - Пълдин                                       гр.Русе, ст.„Дунав“ ГС: Борис Попов     АС1: Мирела Иванова     АС2: Кристиян Георгиев       7 Сеп 2019 г. Събота 16:30 ч. Севлиево лейдис -...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-19

05 Септември 2019 15:00
8 Сеп 2019 г. Неделя 17:00 ч. ПФК Септември U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Красимир Павлов Атанасов    АС1:    Борис Насков Ненов    АС2:    Иван Радославов Иванов   8 Сеп 2019 г. Неделя 17:00 ч. ПФК Монтана U19 - ПФК Берое U19 ГС:    Милен Йорданов...