За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

11 Юли 2019 13:00
 

12 Юли 2019 г. Петък 18:45 ч.
ПОФК Ботев Враца - ПФК Берое

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Велислав Христов Миленков    АС2:    Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов            
СН:    Йордан Костадинов Иванов        
 
12 Юли 2019 г. Петък 21:00 ч.
ПФК ЦСКА-София - ФК Етър

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
13 Юли 2019 г. Събота 18:30 ч.
ФК Арда - ПФК Ботев

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Александър Ангелов Атанасов
4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов            
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
13 Юли 2019 г. Събота 21:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ФК Царско село 2015

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров        
СН:    Ичко Лозев Лозев     
 
14 Юли 2019 г. Неделя 18:45 ч.
ПФК Славия 1913 - ФК Витоша

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
14 Юли 2019 г. Неделя 21:00 ч.
ПФК Черно море - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Веселин Мишев Добриянов
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов                
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
15 Юли 2019 г. Понеделник 20:30 ч.
ОФК Дунав 2010 - ПФК Левски

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов                 
СН:    Георги Генов Нарлев     

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 20-ти кръг Първа лига

12 Декември 2019 15:00
13, Дек 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Етър - ПОФК Ботев Враца ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                     СН:  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг U-19 - отложена среща

10 Декември 2019 15:00
12 Дек 2019 г. Четвъртък 14:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов             СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

06 Декември 2019 14:59
7 Дек 2019 г. Събота 12:00 ч. ФК Локомотив 1929 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Красимир Владимиров Миланов 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                    ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

06 Декември 2019 14:57
7 Дек 2019 г. Събота 14:15 ч. ПФК Ботев - ПФК Берое ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                     СН:  ...

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени - отложени срещи

05 Декември 2019 15:13
7 Дек 2019 г. Събота 13:00 ч. Севлиево лейдис – Риал        гр.Севлиево, ст.„Раковски“ ГС: Станимир Тодоров     АС1: Михаел Денчев     АС2: Ивелин Конов  Етър – ЛП Суперспорт  -  няма да се играе       СК при БФС си запазва правото...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-19

05 Декември 2019 15:00
7 Дек 2019 г. Събота 13:00 ч. ФК Царско село U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Станислав Руменов Груев    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова            7 Дек 2019 г. Събота 13:30 ч. ФК Дунав U19 - ПФК Черно море...

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

05 Декември 2019 15:00
7 Дек 2019 г. Събота 14:00 ч. ПФК Спартак Плевен - Хебър 1918 ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов                    ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

05 Декември 2019 15:00
6 Дек 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Етър ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    ...

Съдийски назначения 10-ти кръг U-17 - отложени срещи

03 Декември 2019 14:57
5 Дек 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Левски U17 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев   5 Дек 2019 г. Четвъртък 14:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:    Мартин...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа на България

02 Декември 2019 15:00
3 Дек 2019 г. Вторник 14:30 ч. ПФК Берое - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Теодор Пешев Петров 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                    ...