За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 2-ри кръг Първа лига

18 Юли 2019 15:00
 

19 Юли 2019 г. Петък 18:45 ч.
ФК Царско село 2015 - ФК Арда

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб        
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
19 Юли 2019 г. Петък 21:00 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Славия 1913

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров        
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
20 Юли 2019 г. Събота 18:45 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Черно море

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов        
СН:    Валентин Желев Добрев     
 
20 Юли 2019 г. Събота 21:00 ч.
ПФК Берое - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов        
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
21 Юли 2019 г. Неделя 18:45 ч.
ПФК Ботев - ПФК Дунав

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Димитър Русенов Русев
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов        
СН:    Петър Стоянов Петров     
 
21 Юли 2019 г. Неделя 21:00 ч.
ФК Етър - ПФК Левски

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов    
СН:    Радан Василев Мирянов     
 
22 Юли 2019 г. Понеделник 21:00 ч.
ФК Витоша - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Стефан Апостолов Апостолов    
СН:    Илонка Миланова Джалева     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

22 Август 2019 15:14
24 Авг 2019 г. Събота 09:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Васил Младенов Петров   24 Авг 2019 г. Събота 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Мурад...

Съдийски назначения 6-ти кръг Втора лига

22 Август 2019 15:00
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ОФК Поморие - ПФК Лудогорец АД II ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов СН:    Йордан Веселинов Гулев  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

22 Август 2019 15:00
23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Берое ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров СН:    Валери Николов Цветков  ...

Съдийски назначения 3-ти кръг U-19

21 Август 2019 15:00
22 Авг 2019 г. Четвъртък 18:00 ч. ПФК Монтана U19 - ФК Царко село U19 ГС:    Росен Калинов Гановски    АС1:    Илиян Емилов Маринов    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски            22 Авг 2019 г. Четвъртък 18:00 ч. ПФК Лудогорец U19 - ФК Марек Дп...

Съдийски назначения 5-ти кръг Втора лига

15 Август 2019 15:00
16 Авг 2019 г. Петък 20:00 ч. ФК Ботев Гълъбово - Спартак Варна ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                ...

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

15 Август 2019 15:00
16 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ПФК Славия 1913 - ПОФК Ботев Враца ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов        СН:    Атанас Петров...

Съдийски назначения 2-ри кръг U-19

13 Август 2019 15:00
14 Авг 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Йордан Митев Йорданов            14, Авг 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Верея U19 - ФК Дунав U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-19

08 Август 2019 15:00
10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров            10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Пирин Бл U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 4-ти кръг Втора лига

08 Август 2019 15:00
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ПФК Спартак Плевен - ФК Ботев Гълъбово ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Александър Христов Апостолов 4-ТИ:    Никола Павлов Петров          ...

Съдийски назначения 5-ти кръг Първа лига

08 Август 2019 15:00
9 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Черно море ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров       СН:    Костадин Георгиев...