Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

18 Юли 2019 15:00
 

20 Юли 2019 г. Събота 18:30 ч.
ПФК Септември - ФК Струмска слава 1927

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
20 Юли 2019 г. Събота 18:30 ч.
ФК Кариана - ПФК Монтана 1921

ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански                
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
20 Юли 2019 г. Събота 18:30 ч.
Хебър 1918 - ПФК Спартак Плевен

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мурад Шабан Вели
4-ТИ:    Даниел Пламенов Краевски                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
20 Юли 2019 г. Събота 19:30 ч.
ФК Литекс - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Димитър Герчев Димитров
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Николай Тодоров Петров     
 
20 Юли 2019 г. Събота 19:30 ч.
ФК Черноморец Балчик - ОФК Поморие

ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
20 Юли 2019 г. Събота 19:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Спартак Варна

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев                
СН:    Красимир Здравков Стойчев     
 
21 Юли 2019 г. Неделя 19:30 ч.
ПФК Лудогорец АД II - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
22 Юли 2019 г. Понеделник 18:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ФК Локомотив 1929

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Мартин Емилов Венев
4-ТИ:    Георги Николов Николов                
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Успех за България WU17 в Ирландия

26 Август 2019 12:12
След доброто представяне на девойките до 17 години на провелото се през месец май в България Европейско първенство на УЕФА, родните "лъвици" продължават с добрите изяви. През месец август българските момичета изиграха 2 престижни контроли срещу отбора на Северна...

Акредитации за предстоящите мачове на България U21

26 Август 2019 10:56
Във връзка с предстоящите два квалификационни мача на младежкия националния отбор на България за Евро 2021 - гостуване на Естония в Талин на 5 септември и домакинство на Русия в София на 10 септември, Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически...

Честит рожден ден на Велко Йотов

26 Август 2019 10:50
Днес 49-ти рожден ден празнува бронзовият медалист от САЩ'94 Велко Йотов. Изтъкнатият нападател е роден на 26 август 1970 г. в София и стартира футболния си път в школата на Левски. От 1988 до 1993 г. е част от първия тим на „сините“, с който вдига шампионската титла на България...

Победителите в "Купа София" лято 2019 бяха наградени от БФС

25 Август 2019 16:09
Тази неделя националният стадион "Васил Левски" се превърна в арена на емоционалните финални мачове от "Купа София" лято 2019 и награждаването на младите футболисти. Поредното издание на турнира се проведе в рамките на 5 дни и с участието на 48 отбора от 6 възрастови...

Жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България бе изтеглен

23 Август 2019 12:12
Днес в Национална футболна база „Бояна“ бе изтеглен жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България, сезон 2019/2020 г. Първата фаза противопостави клубове от аматьорските нива срещу съперници от Втора професионална лига, а на 1/16-финалите се...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

22 Август 2019 15:14
24 Авг 2019 г. Събота 09:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Васил Младенов Петров   24 Авг 2019 г. Събота 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Мурад...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-17

22 Август 2019 15:01
24 Авг 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Ангел Димитров Величков   24 Авг 2019 г. Събота 11:30 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Мариян...

Съдийски назначения 6-ти кръг Втора лига

22 Август 2019 15:00
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ОФК Поморие - ПФК Лудогорец АД II ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов СН:    Йордан Веселинов Гулев  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

22 Август 2019 15:00
23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Берое ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров СН:    Валери Николов Цветков  ...