За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

18 Юли 2019 15:00
 

20 Юли 2019 г. Събота 18:30 ч.
ПФК Септември - ФК Струмска слава 1927

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
20 Юли 2019 г. Събота 18:30 ч.
ФК Кариана - ПФК Монтана 1921

ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански                
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
20 Юли 2019 г. Събота 18:30 ч.
Хебър 1918 - ПФК Спартак Плевен

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мурад Шабан Вели
4-ТИ:    Даниел Пламенов Краевски                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
20 Юли 2019 г. Събота 19:30 ч.
ФК Литекс - ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Димитър Герчев Димитров
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Николай Тодоров Петров     
 
20 Юли 2019 г. Събота 19:30 ч.
ФК Черноморец Балчик - ОФК Поморие

ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
20 Юли 2019 г. Събота 19:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Спартак Варна

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев                
СН:    Красимир Здравков Стойчев     
 
21 Юли 2019 г. Неделя 19:30 ч.
ПФК Лудогорец АД II - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
22 Юли 2019 г. Понеделник 18:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ФК Локомотив 1929

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Мартин Емилов Венев
4-ТИ:    Георги Николов Николов                
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 20-ти кръг Първа лига

12 Декември 2019 15:00
13, Дек 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Етър - ПОФК Ботев Враца ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                     СН:  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг U-19 - отложена среща

10 Декември 2019 15:00
12 Дек 2019 г. Четвъртък 14:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов             СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

06 Декември 2019 14:59
7 Дек 2019 г. Събота 12:00 ч. ФК Локомотив 1929 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Красимир Владимиров Миланов 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                    ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

06 Декември 2019 14:57
7 Дек 2019 г. Събота 14:15 ч. ПФК Ботев - ПФК Берое ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                     СН:  ...

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени - отложени срещи

05 Декември 2019 15:13
7 Дек 2019 г. Събота 13:00 ч. Севлиево лейдис – Риал        гр.Севлиево, ст.„Раковски“ ГС: Станимир Тодоров     АС1: Михаел Денчев     АС2: Ивелин Конов  Етър – ЛП Суперспорт  -  няма да се играе       СК при БФС си запазва правото...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-19

05 Декември 2019 15:00
7 Дек 2019 г. Събота 13:00 ч. ФК Царско село U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Станислав Руменов Груев    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова            7 Дек 2019 г. Събота 13:30 ч. ФК Дунав U19 - ПФК Черно море...

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

05 Декември 2019 15:00
7 Дек 2019 г. Събота 14:00 ч. ПФК Спартак Плевен - Хебър 1918 ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов                    ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

05 Декември 2019 15:00
6 Дек 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Етър ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    ...

Съдийски назначения 10-ти кръг U-17 - отложени срещи

03 Декември 2019 14:57
5 Дек 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Левски U17 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев   5 Дек 2019 г. Четвъртък 14:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:    Мартин...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа на България

02 Декември 2019 15:00
3 Дек 2019 г. Вторник 14:30 ч. ПФК Берое - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Теодор Пешев Петров 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                    ...