Решение СТК 19.07.2019

19 Юли 2019 12:24
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 19.07.2019 г

 

 

 

IIІ кръг

26.07 /петък/

Дунав

-

Царско село

18.30

Нова спорт

27.07 /събота/

Черно море

-

Етър ВТ

18.45

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Берое

21.00

Диема спорт

28.07 /неделя/

Ботев Вр

-

Локомотив Пд

18.45

Диема спорт

 

Славия

-

ЦСКА –София

21.00

Диема спорт

29.07/понеделник/

Левски

-

Ботев Пд

18.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Витоша

21.00

Диема спорт

 

IV кръг

02.08 /петък/

Витоша

-

Арда Кж

18.45

Нова спорт

 

Черно море

-

Славия

21.00

Диема спорт

03.08 /събота/

Етър ВТ

-

Ботев Пд

18.45

Диема спорт

 

Берое

-

Дунав

21.00

Диема спорт

04.08 /неделя/

ЦСКА –София

-

Ботев Вр

18.45

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Лудогорец

21.00

Диема спорт

05.08/понеделник/

Царско село

-

Левски

21.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма за 2-ри и 3-ти кръг на Втора лига, както следва:

II кръг

26.07/петък/

Монтана

-

Нефтохимик 1962

21.00

Диема спорт

27.07 /събота/

Локомотив Сф

-

Лудогорец ІІ

18.30

 

 

Поморие

-

Кариана

18.30

 

 

Струмска слава

-

Литекс

18.30

 

 

Спартак Вн

-

Хебър Пз

19.30

 

 

Пирин Бл

-

Ботев Гълъбово

20.00

 

 

Спартака Пл

-

ЦСКА 1948

20.00

 

 

Локомотив ГО

-

Черноморец Бч

20.00

 

29.07/понеделник/

Септември Сф

-

почива

 

 

 

III кръг

03.08 /събота/

Кариана

-

Локомотив ГО

18.00

 

 

Хебър Пз

-

Монтана

18.00

 

 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив Сф

18.00

 

 

Черноморец Бч

-

Струмска слава

19.30

 

 

ЦСКА 1948

-

Спартак Вн

20.00

 

04.08/неделя/

Нефтохимик 1962

-

Поморие

19.30

 

05.08/понеделник/

Септември Сф

-

Пирин Бл

18.30

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Спартака Пл

19.30

 

 

Литекс

-

почива

 

 

 

 

  • БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

 

                                                                       Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

Още последни новини

Решение на СК при БФС

26 Август 2019 12:59
На свое извънредно заседание СК при БФС взе решение да бъдат спрени съдийските права на Стефан Апостолов за неопределено време. СК при БФС

Успех за България WU17 в Ирландия

26 Август 2019 12:12
След доброто представяне на девойките до 17 години на провелото се през месец май в България Европейско първенство на УЕФА, родните "лъвици" продължават с добрите изяви. През месец август българските момичета изиграха 2 престижни контроли срещу отбора на Северна...

Акредитации за предстоящите мачове на България U21

26 Август 2019 10:56
Във връзка с предстоящите два квалификационни мача на младежкия националния отбор на България за Евро 2021 - гостуване на Естония в Талин на 5 септември и домакинство на Русия в София на 10 септември, Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически...

Честит рожден ден на Велко Йотов

26 Август 2019 10:50
Днес 49-ти рожден ден празнува бронзовият медалист от САЩ'94 Велко Йотов. Изтъкнатият нападател е роден на 26 август 1970 г. в София и стартира футболния си път в школата на Левски. От 1988 до 1993 г. е част от първия тим на „сините“, с който вдига шампионската титла на България...

Победителите в "Купа София" лято 2019 бяха наградени от БФС

25 Август 2019 16:09
Тази неделя националният стадион "Васил Левски" се превърна в арена на емоционалните финални мачове от "Купа София" лято 2019 и награждаването на младите футболисти. Поредното издание на турнира се проведе в рамките на 5 дни и с участието на 48 отбора от 6 възрастови...

Жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България бе изтеглен

23 Август 2019 12:12
Днес в Национална футболна база „Бояна“ бе изтеглен жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България, сезон 2019/2020 г. Първата фаза противопостави клубове от аматьорските нива срещу съперници от Втора професионална лига, а на 1/16-финалите се...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

22 Август 2019 15:14
24 Авг 2019 г. Събота 09:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Васил Младенов Петров   24 Авг 2019 г. Събота 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Мурад...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-17

22 Август 2019 15:01
24 Авг 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Ангел Димитров Величков   24 Авг 2019 г. Събота 11:30 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Мариян...

Съдийски назначения 6-ти кръг Втора лига

22 Август 2019 15:00
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ОФК Поморие - ПФК Лудогорец АД II ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов СН:    Йордан Веселинов Гулев  ...