За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 4-ти кръг Първа лига

01 Август 2019 15:00
 

2 Авг 2019 г. Петък 18:45 ч.
ФК Витоша - ФК Арда

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
2 Авг 2019 г. Петък 21:00 ч.
ПФК Черно море - ПФК Славия 1913

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов    
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
3 Авг 2019 г. Събота 18:45 ч.
ФК Етър - ПФК Ботев

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Стефан Апостолов Апостолов    
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
3 Авг 2019 г. Събота 21:00 ч.
ПФК Берое - ПФК Дунав

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    
СН:    Ичко Лозев Лозев     
 
4 Авг 2019 г. Неделя 18:45 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Георги Николов Николов    
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
4 Авг 2019 г. Неделя 21:00 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    
СН:    Валентин Желев Добрев     
 
5 Авг 2019 г. Понеделник 21:00 ч.
ФК Царско село 2015 - ПФК Левски

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Николай Йорданов Колев    
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 8-ми кръг Държавно първенство за жени

07 Ноември 2019 15:08
09 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Локомотив - Пълдин                   гр.Ст.Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Стефан Стефанов    АС1: Костадин Керацов    АС2: Кристиян Петров 09 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Етър - НСА            ...

Съдийски назначения 12-ти кръг U-15

07 Ноември 2019 15:06
10 Ное 2019 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Йордан Митев Йорданов   10 Ное 2019 г. Неделя 12:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Левски U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг U-17

07 Ноември 2019 15:04
10 Ное 2019 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Деян Любомиров Войков   10 Ное 2019 г. Неделя 14:00 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Левски U17 ГС:    Станимир Лозанов...

Съдийски назначения 15-ти кръг Втора лига

07 Ноември 2019 15:03
8 Ное 2019 г. Петък 19:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ОФК Пирин ЕООД ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Марин Иванов Бонев 4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов СН:    Милко Петков Николов  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Първа лига

07 Ноември 2019 15:01
8 Ное 2019 г. Петък 17:30 ч. ПФК Локомотив 1926 - ПОФК Ботев Враца ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Драгомир Руменов Милев 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров СН:    Георги Крумов Виделов  ...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС деца - срещи реванш

04 Ноември 2019 15:00
06 Ное 2019 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“Славия“Сф - ФК“Национал“Сф ГС: Димитрина Милчева Милкова     АС1: Павлета Веселинова Рашкова     АС2: Борис Насков Ненов  06 Ное 2019 г. Сряда 11:00 ч. ФК“Черноморец1919“Бс - ПФК“Дунав“Рс ГС: Светослав Иванов Лазаров...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС младша възраст - срещи реванш

04 Ноември 2019 15:00
06 Ное 2019 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“Ботев“Пд - ПФК“Локомотив“Пд ГС: Райко Елианов Чакъров    АС1: Екатерина Маринова Петкова        АС2: Желязко Димитров Пилатов  06 Ное 2019 г. Сряда 13:30 ч. ПФК“ЦСКА-София“Сф - ПФК“Нефтохимик“Бс ГС: Любослав...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС старша възраст - срещи реванш

04 Ноември 2019 15:00
05 Ное 2019 г. Вторник 11:00 ч. ПФК“Лудогорец“Рз - ПФК“Берое“СтЗ ГС: Ивайло Недялков Недялков     АС1: Димитър Герчев Димитров    АС2: Йордан Митев Йорданов  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 15-ти кръг Първа лига

04 Ноември 2019 15:00
5 Ное 2019 г. Вторник 12:30 ч. ПОФК Ботев Враца - ФК Витоша ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Георги Николов Николов СН:    Деница Павлова...

Съдийски назначения 15-ти кръг Първа лига

01 Ноември 2019 15:00
2 Ное 2019 г. Събота 17:30 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Берое ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Станимир Илков Илков 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков СН:    Мартин Живков Богдев СК при БФС си...