Съдийски назначения 4-ти кръг Втора лига

08 Август 2019 15:00
 

10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Спартак Плевен - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Никола Павлов Петров                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ОФК Поморие - Хебър 1918

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Димитрина Милчева Милкова                
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Кариана

ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Септември - ФК Литекс

ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
10 Авг 2019 г. Събота 19:30 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Нефтохимик 1962 АД

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Юлиян Тошков Тодоров    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                
СН:    Любомир Йорданов Войков     
 
10 Авг 2019 г. Събота 20:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ФК Локомотив 1929

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                
СН:    Галина Лазарова Донева     
 
12 Авг 2019 г. Понеделник 18:00 ч.
Спартак Варна - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
12 Авг 2019 г. Понеделник 20:30 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Румен Красимиров Христов                 
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Успех за България WU17 в Ирландия

26 Август 2019 12:12
След доброто представяне на девойките до 17 години на провелото се през месец май в България Европейско първенство на УЕФА, родните "лъвици" продължават с добрите изяви. През месец август българските момичета изиграха 2 престижни контроли срещу отбора на Северна...

Акредитации за предстоящите мачове на България U21

26 Август 2019 10:56
Във връзка с предстоящите два квалификационни мача на младежкия националния отбор на България за Евро 2021 - гостуване на Естония в Талин на 5 септември и домакинство на Русия в София на 10 септември, Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически...

Честит рожден ден на Велко Йотов

26 Август 2019 10:50
Днес 49-ти рожден ден празнува бронзовият медалист от САЩ'94 Велко Йотов. Изтъкнатият нападател е роден на 26 август 1970 г. в София и стартира футболния си път в школата на Левски. От 1988 до 1993 г. е част от първия тим на „сините“, с който вдига шампионската титла на България...

Победителите в "Купа София" лято 2019 бяха наградени от БФС

25 Август 2019 16:09
Тази неделя националният стадион "Васил Левски" се превърна в арена на емоционалните финални мачове от "Купа София" лято 2019 и награждаването на младите футболисти. Поредното издание на турнира се проведе в рамките на 5 дни и с участието на 48 отбора от 6 възрастови...

Жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България бе изтеглен

23 Август 2019 12:12
Днес в Национална футболна база „Бояна“ бе изтеглен жребият за Втори предварителен кръг и 1/16-финалите за Купата на България, сезон 2019/2020 г. Първата фаза противопостави клубове от аматьорските нива срещу съперници от Втора професионална лига, а на 1/16-финалите се...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

22 Август 2019 15:14
24 Авг 2019 г. Събота 09:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Васил Младенов Петров   24 Авг 2019 г. Събота 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Мурад...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-17

22 Август 2019 15:01
24 Авг 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Ангел Димитров Величков   24 Авг 2019 г. Събота 11:30 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Мариян...

Съдийски назначения 6-ти кръг Втора лига

22 Август 2019 15:00
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ОФК Поморие - ПФК Лудогорец АД II ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов СН:    Йордан Веселинов Гулев  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

22 Август 2019 15:00
23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Берое ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров СН:    Валери Николов Цветков  ...