За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 4-ти кръг Втора лига

08 Август 2019 15:00
 

10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Спартак Плевен - ФК Ботев Гълъбово

ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Никола Павлов Петров                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ОФК Поморие - Хебър 1918

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Димитрина Милчева Милкова                
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Кариана

ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Септември - ФК Литекс

ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
10 Авг 2019 г. Събота 19:30 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Нефтохимик 1962 АД

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Юлиян Тошков Тодоров    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                
СН:    Любомир Йорданов Войков     
 
10 Авг 2019 г. Събота 20:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ФК Локомотив 1929

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                
СН:    Галина Лазарова Донева     
 
12 Авг 2019 г. Понеделник 18:00 ч.
Спартак Варна - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
12 Авг 2019 г. Понеделник 20:30 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Румен Красимиров Христов                 
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

22 Август 2019 15:14
24 Авг 2019 г. Събота 09:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Васил Младенов Петров   24 Авг 2019 г. Събота 09:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Мурад...

Съдийски назначения 6-ти кръг Втора лига

22 Август 2019 15:00
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ОФК Поморие - ПФК Лудогорец АД II ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов СН:    Йордан Веселинов Гулев  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

22 Август 2019 15:00
23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Берое ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров СН:    Валери Николов Цветков  ...

Съдийски назначения 3-ти кръг U-19

21 Август 2019 15:00
22 Авг 2019 г. Четвъртък 18:00 ч. ПФК Монтана U19 - ФК Царко село U19 ГС:    Росен Калинов Гановски    АС1:    Илиян Емилов Маринов    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски            22 Авг 2019 г. Четвъртък 18:00 ч. ПФК Лудогорец U19 - ФК Марек Дп...

Съдийски назначения 5-ти кръг Втора лига

15 Август 2019 15:00
16 Авг 2019 г. Петък 20:00 ч. ФК Ботев Гълъбово - Спартак Варна ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                ...

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

15 Август 2019 15:00
16 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ПФК Славия 1913 - ПОФК Ботев Враца ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов        СН:    Атанас Петров...

Съдийски назначения 2-ри кръг U-19

13 Август 2019 15:00
14 Авг 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Йордан Митев Йорданов            14, Авг 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Верея U19 - ФК Дунав U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-19

08 Август 2019 15:00
10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров            10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Пирин Бл U19 - ПФK Левски U19...

Съдийски назначения 5-ти кръг Първа лига

08 Август 2019 15:00
9 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Черно море ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров       СН:    Костадин Георгиев...

Съдийски назначения 3-ти кръг Втора лига

01 Август 2019 15:01
3 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч. ФК Кариана - ОФК Локомотив Горна Оряховица ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мурад Шабан Вели    АС2:    Ивелин Иванов Рашев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                ...