За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 1-ви кръг U-19

08 Август 2019 15:00
 

10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Черно море U19

ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров         
 
10 Авг 2019 г. Събота 17:00 ч.
ОФК Пирин Бл U19 - ПФK Левски U19

ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Тодор Василев Вуков         
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Берое U19 - ФК Царко село U19

ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Христо Георгиев Стоянов     
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Монтана U19 - ФК Янтра 1919 U19

ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Здравко Веселинов Николов    АС2:    Кристиян Ботев Минков         
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Лудогорец U19 - ПФК Ботев ПД U19

ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Владимир Стефанов Стойчев    АС2:    Деян Любомиров Войков         
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Верея U19

ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Васил Асенов Байрактарски    АС2:    Марио Георгиев Данаилов         
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ФК Дунав U19 - ПФК Славия U19

ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров         
 
11 Авг 2019 г. Неделя 18:00 ч.
ПФК Септември U19 - ФК Марек Дп U19

ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Андрей Веселинов Горанов
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 8-ми кръг Държавно първенство за жени

07 Ноември 2019 15:08
09 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Локомотив - Пълдин                   гр.Ст.Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Стефан Стефанов    АС1: Костадин Керацов    АС2: Кристиян Петров 09 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Етър - НСА            ...

Съдийски назначения 12-ти кръг U-15

07 Ноември 2019 15:06
10 Ное 2019 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Йордан Митев Йорданов   10 Ное 2019 г. Неделя 12:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Левски U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг U-17

07 Ноември 2019 15:04
10 Ное 2019 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Деян Любомиров Войков   10 Ное 2019 г. Неделя 14:00 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Левски U17 ГС:    Станимир Лозанов...

Съдийски назначения 15-ти кръг Втора лига

07 Ноември 2019 15:03
8 Ное 2019 г. Петък 19:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ОФК Пирин ЕООД ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Марин Иванов Бонев 4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов СН:    Милко Петков Николов  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Първа лига

07 Ноември 2019 15:01
8 Ное 2019 г. Петък 17:30 ч. ПФК Локомотив 1926 - ПОФК Ботев Враца ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Драгомир Руменов Милев 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров СН:    Георги Крумов Виделов  ...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС деца - срещи реванш

04 Ноември 2019 15:00
06 Ное 2019 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“Славия“Сф - ФК“Национал“Сф ГС: Димитрина Милчева Милкова     АС1: Павлета Веселинова Рашкова     АС2: Борис Насков Ненов  06 Ное 2019 г. Сряда 11:00 ч. ФК“Черноморец1919“Бс - ПФК“Дунав“Рс ГС: Светослав Иванов Лазаров...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС младша възраст - срещи реванш

04 Ноември 2019 15:00
06 Ное 2019 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“Ботев“Пд - ПФК“Локомотив“Пд ГС: Райко Елианов Чакъров    АС1: Екатерина Маринова Петкова        АС2: Желязко Димитров Пилатов  06 Ное 2019 г. Сряда 13:30 ч. ПФК“ЦСКА-София“Сф - ПФК“Нефтохимик“Бс ГС: Любослав...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС старша възраст - срещи реванш

04 Ноември 2019 15:00
05 Ное 2019 г. Вторник 11:00 ч. ПФК“Лудогорец“Рз - ПФК“Берое“СтЗ ГС: Ивайло Недялков Недялков     АС1: Димитър Герчев Димитров    АС2: Йордан Митев Йорданов  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 15-ти кръг Първа лига

04 Ноември 2019 15:00
5 Ное 2019 г. Вторник 12:30 ч. ПОФК Ботев Враца - ФК Витоша ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Георги Николов Николов СН:    Деница Павлова...

Съдийски назначения 15-ти кръг Първа лига

01 Ноември 2019 15:00
2 Ное 2019 г. Събота 17:30 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Берое ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Станимир Илков Илков 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков СН:    Мартин Живков Богдев СК при БФС си...