Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

15 Август 2019 15:00
 

16 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч.
ПФК Славия 1913 - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов       
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
16 Авг 2019 г. Петък 20:30 ч.
ФК Етър - ФК Царско село 2015

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Никола Антонов Попов    
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
17 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Берое - ПФК Ботев

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков    
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
17 Авг 2019 г. Събота 20:30 ч.
ФК Витоша - ПФК Левски

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Станимир Илков Илков
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов    
СН:    Константин Делов Писков     
 
18 Авг 2019 г. Неделя 18:00 ч.
ПФК ЦСКА-София - ФК Арда

ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров      
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
18 Авг 2019 г. Неделя 20:30 ч.
ПФК Черно море - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов    
СН:    Антон Симеонов Генов     
 
19 Авг 2019 г. Понеделник 20:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Дунав

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Веселин Мишев Добриянов
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов   
СН:    Георги Генов Нарлев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Третият младежки турнир "Спортът сплотява" ще се проведе в неделя, 23 февруари, в НФБ "Бояна"

21 Февруари 2020 16:25
Българският футболен съюз и организацията АБВ-Младежи съвместно организират третото издание на турнира "Спортът сплотява". Събитието под надслов "Живей, спортувай, не бъди пасивен" ще се проведе на терените на Национална футболна база "Бояна" в неделя, 23...

НФБ "Бояна" е домакин на деветото издание на Купа "София"

21 Февруари 2020 11:48
За поредна година Българският футболен съюз е партньор на най-мащабния детски футболен турнир в столицата - Купа "София". Терените на Национална футболна база "Бояна" приеха мачовете от възрастови групи набор 2009 и 2010, като стартът на надпреварата бе даден в...

Състав на България U17 за контролните мачове срещу Гърция U17

21 Февруари 2020 11:03
Селекционерът Ангел Стойков обяви групата от футболисти за предстоящите контролни мачове на юношеския национален отбор на България (набор 2003) срещу връстниците им от Гърция. Ето и повиканите играчи: Иван Андонов (Левски), Радостин Георгиев (Берое), Димо Кръстев...

Решение СТК 20.02.2020

20 Февруари 2020 17:42
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.02.2020 г       Срещата от ХХIII-ти кръг на Първа лига, между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Славия“ Сф – ще се играе по програма на 01.03/неделя/2020 г. от 14.15 часа, вместо от 13.45 часа.   ...

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ФК Арда ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

20 Февруари 2020 14:58
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 20 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 17:30 ч. ОФК Пирин ЕООД - ПФК Септември ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

20 Февруари 2020 14:53
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   22, Фев 2020 г. Събота 10:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Димитър Герчев...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

20 Февруари 2020 14:52
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   21, Фев 2020 г. Петък 13:00 ч. ПФК Левски U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Павлета Веселинова...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-19

20 Февруари 2020 14:49
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 16 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   ПФК Верея U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ТОЗИ МАЧ НЯМА ДА СЕ ИГРАЕ.   22, Фев 2020 г. Събота 13:30 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:  ...

Разширен състав на България "А" за приятелския мач с Беларус

19 Февруари 2020 11:08
Ръководството на БФС и селекционерът Георги Дерменджиев благодарят на всички клубове, осигурили футболистите си за контролата на 26 февруари