За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

22 Август 2019 15:00
 

23 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч.
ФК Царско село 2015 - ПФК Берое

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров
СН:    Валери Николов Цветков     
 
23 Авг 2019 г. Петък 20:30 ч.
ФК Арда - ПФК Черно море

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мартин Емилов Венев
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
24 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Ботев - ФК Витоша

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов
СН:    Кирил Манолов Лозанов     
 
24 Авг 2019 г. Събота 20:30 ч.
ПФК Левски - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Георги Любомиров Минев
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров
СН:    Илонка Миланова Джалева     
 
25 Авг 2019 г. Неделя 18:00 ч.
ПФК Дунав - ПФК ЦСКА-София

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
25 Авг 2019 г. Неделя 20:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Славия 1913

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Георги Милков Гинчев
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
26 Авг 2019 г. Понеделник 20:30 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК Етър

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 14:30 ч. ЛП Суперспорт -  Пълдин           гр.София, ст.„Локомотив“ - изк. терен ГС: Християна Гутева    АС1: Александър Събев     АС2: Благовеста Станчева 21 Сеп 2019 г. Събота 15:30 ч. Левски  -  Етър           ...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-15

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Владимир Стефанов Стойчев    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров   22 Сеп 2019 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-17

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Деян Любомиров Войков   22 Сеп 2019 г. Неделя 10:30 ч. Дунав U17 - ПФК Славия U17 ГС:    Емил Димитров Георгиев  ...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-19

19 Септември 2019 15:00
21 Сеп 2019 г. Събота 15:00 ч. ПФК Верея U19 - ОФК Янтра 2019 U19 ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Лазар Димитров Лазаров   21 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Монтана U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Владимир Димитров...

Съдийски назначения 9-ти кръг Втора лига

19 Септември 2019 15:00
20 Сеп 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Кариана - ОФК Пирин ЕООД ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов 4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански СН:    Алексей Иванов Николов     ...

Съдийски назначения 10-ти кръг Първа лига

19 Септември 2019 15:00
20 Сеп 2019 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ПФК Ботев ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов СН:    Георги Крумов Виделов     ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

17 Септември 2019 15:00
18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ФК Етър U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Милен Йорданов Въжарски    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Кристиян Ботев Минков   18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Кристина Георгиева...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

17 Септември 2019 15:00
18 Сеп 2019 г. Сряда 10:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов   18 Сеп 2019 г. Сряда 10:30 ч. ФК Сокол U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Даниел Пламенов...

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

12 Септември 2019 15:05
14 Сеп 2019 г. Събота 14:00 ч. Локомотив  - Левски                 гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Кристиян Петров     АС2: Снежана Петрунова 14 Сеп 2019 г. Събота 16:00 ч. НСА  -  ЛП Суперспорт        ...

Съдийски назначения 4-ти кръг U-15

12 Септември 2019 15:04
14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Спартак 1919 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов   14 Сеп 2019 г. Събота 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:  ...